Jump to content

Kādam ir pieredze ar šito?


Gvidox
 Share

Recommended Posts

Nu nezinu vai xnet.lv vaig pirkt, paskatiijos cenas un no kreesla nolikos PC pa ~500Ls tur >1000Ls :shock:

Link to comment
Share on other sites

nu es labak ieteiktu paskatities labak uz kadu nopietnaku razotaju!!

creative nav slikts var labi klausities muziku bet manuprat drusku kvalitate pieklibo un skana!!!

nu ja finances atlauj labak skaties samsung, LG, iriver virziena

piemeram:

http://www.euroshop.lv/shop/product_info.p...roducts_id=4978

http://www.euroshop.lv/shop/product_info.p...oducts_id=15683

 

bet ja finances neatlauj tad creative bus loti labs risinajums!!

 

noname<creative...<samsung...<sony.........

Link to comment
Share on other sites

Guest fallen

Paaris ieteikumi perkot mp3 playeri:

 

1.Atminja nevairaak par 256Mb

2.USB2.0 interfeiss

3.Peec iespeejas lielaaks displeys(vismaz 2-3 rindu).

 

P.S.Tas, ko tu izvelejies ir jau vecs modelis, plus veel daargs.

Link to comment
Share on other sites

Guest Siimors

Mans ieteikums - 128MB ir nieks. Tur kaartiigaa kvalitaatee tev pat divi albumi neieies. Jo mazaaks displejs, jo mazaak baterijas teereejas.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads
A kada ir atšķiriba star USB 2.0 un USB 1.0?

 

Usb 1,1 Btw! nu atshkjiriiba ir aatrumaa un veel shajaa tajaa. Ir ieriices kas darbojas tikai ar 2.0! Vecajiem pc ir tikai USB 1,1 !

Link to comment
Share on other sites

Guest fallen
Mans ieteikums - 128MB ir nieks. Tur kaartiigaa kvalitaatee tev pat divi albumi neieies. Jo mazaaks displejs, jo mazaak baterijas teereejas.

 

Jo lielaks displeys, jo vieglaak paarskatiit dziesmas. 512Mb var salikt ap 100 dziesmaam. Gribu redzeet cik tu busi laimiigs, kad tava miiljaakaa dziesma buus kaada 68-taa. Dziesmas var paarsleegt pa vienai, nu tad uz priekshu :)

 

Displeys bachu neteeree nemaz tik daudz, ja nu vieniig tu neblisinies uz to visu laiku.

 

USB1.1 datu paaaides aatrums ir ~12Mb/s

USB2.0 - ~480Mb/s

 

Atskjiriiba ir juutama.

Link to comment
Share on other sites

Mans ieteikums - 128MB ir nieks. Tur kaartiigaa kvalitaatee tev pat divi albumi neieies. Jo mazaaks displejs' date=' jo mazaak baterijas teereejas.[/quote']

 

Jo lielaks displeys, jo vieglaak paarskatiit dziesmas. 512Mb var salikt ap 100 dziesmaam. Gribu redzeet cik tu busi laimiigs, kad tava miiljaakaa dziesma buus kaada 68-taa. Dziesmas var paarsleegt pa vienai, nu tad uz priekshu :)

 

Displeys bachu neteeree nemaz tik daudz, ja nu vieniig tu neblisinies uz to visu laiku.

 

USB1.1 datu paaaides aatrums ir ~12Mb/s

USB2.0 - ~480Mb/s

 

Atskjiriiba ir juutama.

a vot ir taada lieta gan jau ka ka dziesmas var salikt pa direktoorijaam

un tad gan jau ka ir poga vienu dziesmu uz priekshu un ir poga paarlekt uz naakamo direktoriju taa kaa tas ka dziesma ir 68aa ir pilniigi pohuj.

Link to comment
Share on other sites

Guest fallen

a vot ir taada lieta gan jau ka ka dziesmas var salikt pa direktoorijaam

un tad gan jau ka ir poga vienu dziesmu uz priekshu un ir poga paarlekt uz naakamo direktoriju taa kaa tas ka dziesma ir 68aa ir pilniigi pohuj.

 

a vot ir tada lieta kaa iPod. Tam tu vari likt pa direktorijaaam un kaartot dziesmas kaa gribi. Neesmu veel redzeejis nevienu mp3 playeri ar vienrindas displeju, kuram var kaut ko kaartot pa direktorijaam, vismaz no leetaa gala. Mosh ja atrodi kadu, tad pazinjo man :)

Link to comment
Share on other sites

Ir bijuse dariishana ar shitaadu tik 256Mb. Maatei no importijas atsuutiija. Godiigi sakot gribeejaas kauko vairaak. Kaa jau te mineeja skanja nu taada - nekaada. Izmeegjinaaju visaadas ausis, nekas nemainiijas. Pogu lietoshanas eertums - lieku 2 no 5 balleem. Man pirmo reizi panjemot rokaa naacaas mekleet peec manuaalja lai tiktu liidz mp3 palaishanai. Paarsleegties ar neerti. Taada stulba sajuuta, jo tik glups ka taadam suudam pie manuaalja jaakjeraas nejuutos. tas plasmasa suds alja jostas klipsis vispaar nekam neder jo taisiit no tik miiiksta mateiaala ka neturaas iekshaa. Vairaak pieliecoties veinkaarshi izkriit. Shnjore ar ko kaklaa iekaart liidzi nenaak. Veel defaultaas austinjas ir palielas un manas gjimenes ausiis iisti eerti neguleeja un netureejaas. Veel vads baigi garsh. bez maz vai raperbiksees turams tajaa kabataa kas zem celjgala. Mans veertejums nu max 2.5 balles no 5. Mans vecais Philips cd mp3 playeris kaapj shitam paari taka nemetaas visos veidos iznjemot izmeerus :D.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikadze

Njā, iegāju tajā xnet.lv un paliku sēžam, tāds svioets aprakstos un cenās!!!

Nja, tur šamie tirgo Samsung melbalto printeri pa 99ls, bet blakus ir ikona, kura aprakstā nozīme, ka šamais ir krāsains :lol::lol::lol:

Nosūtiju meilu, ka ja šis printeris ir krāsainas, tad ņemu 5 gab uzreiz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...