Jump to content

Kādas atsauksmes par Philips HTS 9800W/12


worker2
 Share

Recommended Posts

500Ls atdot par mājas kinozāli ar D klasi un 3cm skaļruņiem ir grēks manā skatījumā....ja nu vienīgi cilvēks neko nesaprot, klausās mp3 un patīk dizains - tad var pirkt.

Bet tā es ņemtu pa 500Ls - resīveris 150Ls, DVD aparāts 40Ls un kaut rigondas 5.1 ar visu aktīvo sabi pa 400ls....

Link to comment
Share on other sites

Atzīšu, ka sapratnes man tiešām maz. Dizains patīk.

Meklēju jau galvenokārt, lai skatītos filmas. Un atdot tūkstošus par skaņas sistēmu tiešām liekas lieki.

Link to comment
Share on other sites

nu , ja patīk - ņem ciet. es gan ja ņemtu plastmasu - ņemtu 3x lētāku. galvenie mīnusi šiem - nestabili, viegli apgāzt. švaki vidi. skanējums līdzīgs datorskandām. Filmām un kā viss vienā derēs.

Link to comment
Share on other sites

Tīri audio parametrus (THD jaudu uc.) šim nav jēga salīdzināt - abi klasiski D klases produkti ar skaļajiem saukļiem - true HD , 3D , MEGA bass ut.t.

šeit jāskatās uz gremojamajiem formātiem un ieeju / izeju iespējām - USB, oprika, SPDIF, HDMI ut.t..

Link to comment
Share on other sites

Par to pirmajā postā minēto Philips "kinozāli". Ja tā ir tā pati (izskatās līdzīga), kuru pirms aptuveni 3-4 gadiem mēs ar bračku braucām lūkoties, pat vairākkārtīgi, tad viņai bija nopietna problēmas ar augšām. Maksāja viņa toreiz kautkur 400+, par tādu naudu, manuprāt, nav vērts. Par to naudu bračka paņēma kautkādu Yamaha 6XXX resi, jaunu, protams. Bet arī tā reša skaņa man līdz galam nepatīka. Pie kādām tumbām tas resis tika slēgts, neteikšu ;)

Link to comment
Share on other sites

Tu esi izlepis :D , joks protams. Nu ko var gribēt no augšām ja tur ir prasti pīkstuļi un D klase vienkāršā izpildījumā. Nebūs tur labu augšu nekad.

Link to comment
Share on other sites

Es to kinozāli vispār gribētu izmantot tikai skaņai. Pašu video es domāju laist no WD HD TV Live.

Es tā varu darīt, ka no tā WD attēlu pa HDMI es aizlaižu uz TV, bet skaņu uz mājas kinozāli?

Link to comment
Share on other sites

par 500LVL, kā jau Osscar teica, var savākt labu labo kinozāli ar daudz labāku skaņu, bez šiem plastmasas brīnumiem. Entry level skandu komplekts no jebkuras firmas + resīvers pa 150Ls.

Reku Unisonā gan jau ka var cenu nokaulēt: TX-SR 308 - 229Ls ar visu HDMI 1.4

Link to comment
Share on other sites

Ja jau tad jau :)

mazliet :offtopic: bet tomēr :)

Ir nepieciešams centrs ar tumbām ar visu filmām/muzonam +fm radio u.t.t ...

Skats tiek mests uz šo pilns komplekts :spiteful:

Ko saka eksperti :)

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

muzonam varbūt derēs, mūzikai - ne. Bet es jau vispār nekad tādu kaut ko nepirktu ... manuprāt zemē nomesta nauda.

Link to comment
Share on other sites

Par 10-20% no budžeta, gan jau kāds uzradīsies, kas salasa tev pa daļām. Nebvaig aizmirst ka arī pakalpojumus ne tikai preces var pirkt. Sevišķi ja pats īsti neorientējas vai negrib dienām rakties pa materiāliem, tad pat samērā izdevīgi ir kādam samaksāt lai savāc.

Link to comment
Share on other sites

par 500LVL, kā jau Osscar teica, var savākt labu labo kinozāli ar daudz labāku skaņu, bez šiem plastmasas brīnumiem. Entry level skandu komplekts no jebkuras firmas + resīvers pa 150Ls.

Reku Unisonā gan jau ka var cenu nokaulēt: TX-SR 308 - 229Ls ar visu HDMI 1.4

 

Vai kādam ir pieredze ar šādu lietu pasūtīšanu no Amazon.com? Tur šāds resīvers 200 usd maksā.

Link to comment
Share on other sites

no USA būs nežēlīgs transports, muita un PVN.nekas izdevīgs tur nebūs - ja nu vienīgi kāds ieliek čemodānā.

 

un usa ir 110V tīkla spriegums, ok ja šiem ir impulsnieks vai slēdzis, tad varētu atī iet iekš EU, bet šaubos. un USA ir citas FM frekvences (solis), un usa nav RDS.

Link to comment
Share on other sites

No vienas puses piekrītu, ka droši ka tie "plastmasas" komplekti ir kvalitātē zemāki. Bet no otras puses - kur un kad tad es dzīvoklī tā baigi varēši izmantot lielo koka tumbu skaļumu, jaudu un kvalitāti? :(

Link to comment
Share on other sites

nu tad ņem plastmasu, bet es ņemtu daudz lētāku - kādu panasonic vai ko pa latiem 150-200 ar digitālo ieeju - varēsi WD TV slēgt klāt. 500Ls ir tīri par dizainu un bezvada tumbām, kuras bojā skaņu...a domā plastmasu 5.1 varēsi izvietot ? tās ar pareizi jāievieto.

Link to comment
Share on other sites

Pieļauju, ka pilnīgi pareiza izvietošana varētu arī nesanākt.

 

Vai tad kādam no manis pieminētajiem modeļiem ir bezvadu tumbas? nevienā aprakstā to nebiju manījis.

Labots - worker2
Link to comment
Share on other sites

nepētīju, bet pieļauju ka ir. novelc tak user manual palasi. es tavā vietā to nedarīšu. parasti Philips aizrāvās ar aizmugures bezvadu tumbām, bet tas nozīmē ka tām vajag barošanu. 5.1 filmām ir labi tikai tad ja daudz maz tiek ievērots to novietojums, pretēja gadījumā - sviests.

un es tev 1.majā atbildē ieliku tā apraāta aprakstu - tur pirmajā rindkopā rakstīts - wire less...nu kur vēl var . vairs nav jēga tev skaidrot. Ja tu par apskatu uzskati LV interneta veikala "ūdeni" cepums tev. tur tak dieva zīmes raksta...un nekam no tā nevar ticēt..kļūdās ar modeļiem un specifikācijām ut.t.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

@worker2

ne jau skaljumaa ir saals, plastmasnieces varbuut pat buukshkjees/rezonees skaljaak :)

 

kaa sapraatiigu risinaajumu iesaku

4x Radiotehnikas BS-300

centra skanada no Rigondas(laikam)

subs gan man nevienc no RRR nepatikaas, tamdeelj Yamaha

receivers kaads 200-300Ls, man ir Yamaha RX-661

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...