Jump to content

5.1 audio iekš youtube.


Marvil
 Share

Recommended Posts

Vai tad Youtube ir 5.1 skaņa? Tur tak parasta stereoskaņa drausmīgi zemāk kvalitātē :sarkasms: .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kopš kura laika Toutube ir daudzkanālu skaņa ?

Link to comment
Share on other sites

nezinu uz ko tu tur klausies, bet ieslēdz kaut kādus dolby un tie sadalīs pa kanāliem, vai ir vēl tur kaut kādi režīmi, kad skan visas tumbeles. bet nu tā, jā piekrītu didzim :D

Link to comment
Share on other sites

Oops, sanāca dubultposts :D.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu tur jau tie sūdi ka stereo vien tur ir bet grībētu tad to dolby ieslēgt. Man ir Microlab X15 .

Labots - Marvil
Link to comment
Share on other sites

Nu un Tu domā, ka visi tie dolby no sū** Tev konfekti uztaisīs. No Stereo principā nevar dabūt 5.1 :fool: Jā, var ieslēgt stulbos kinozāles efektus un viss. Nekad neesmu sapratis, kapēc vajag apkārties ar tumbām. Ja ir stereo, tad stereo ir jākausās!

Link to comment
Share on other sites

Nu un Tu domā, ka visi tie dolby no sū** Tev konfekti uztaisīs. No Stereo principā nevar dabūt 5.1 :fool: Jā, var ieslēgt stulbos kinozāles efektus un viss. Nekad neesmu sapratis, kapēc vajag apkārties ar tumbām. Ja ir stereo, tad stereo ir jākausās!

 

nu bet tu zini cik stulbi ir kad subis nemaz nerūc :D un skan tikai divas maziņās priekšas tumbiņas ? :D

Link to comment
Share on other sites

Godīgi sakot, nezinu, kā ir tad, kad neskan subis, jo nekad dzīvē neesmu mājā lietojis subi :sarkasms: Man to vienkārši nevajag, jo kausos normālas tumbas, kuras atskaņo basus.

 

Nu es jau arī iepriekš lietoju UKU 020 stero un divas S-30 bet nu ukuci man vienkārši apnika remontēt tāpēc izvēlējos pāriet uz 5.1, nebūtu jau slikti ja būtu kāds softisks risinājums kurš paplašinātu brouzera piedāvāto stero uz 5.1 :close_tema:

Link to comment
Share on other sites

tak tie setingi jāmaina vai nu audio softā vai arējā dzelzī, ja tas ir kāds resīvers/mājas kino. RTFM

Link to comment
Share on other sites

tak tie setingi jāmaina vai nu audio softā vai arējā dzelzī, ja tas ir kāds resīvers/mājas kino. RTFM

 

Dzelzis piedāvā pārslēgties starp CD, AUX un 5.1 ieejām, un vēl pārslēgties starp 5.1 un 2.1 ieslēdzu 2.1 un klusums no browzera.

Softiski vēlamo rezultātu arī neatrodu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
POISONBOY

Nu manai iebūvētajai realtek kartei opcijās ir tāda lieta kā "Speaker Fill" kura sadala stereo plūsmu uz vairākiem kanāliem, testējot uz logitech X-530 viss bija ok.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...