Jump to content

iPhone 3Gs kamera un zvanīšana


mrmaarelis
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Ir sanācis tā, ka nopirku iPhone 3Gs vizuāli ļoti labā stāvoklī, pārdevējs teica, ka arī tehniski labā stāvoklī, bez defektiem, bet pēctam atklājās, ka tā nebūt nav..

man ir divas sekojošas problēmas

1) Neiet kamera - uzspiežot uz kameras, atveras kameras proga, bet neveras vaļā tas objektīvs (nezinu kā to nosaukt), un tā var gaidīt visu dienu. Aiznesu vienu dienu uz servisu, pateica, ka tur kontakts čakarējas. Labi, ebay.com atradu, ka pa pāris dolāriem var nopirkt jaunu kameru, ok, tad tā tākā vairs nebūtu problēma.

nākošā problēma

2) Telefons nav pirkts Latvijā, ir unlockots un jailbreakots (05.13.04). Kādam zvanot vai kad kāds zvana man, dzirdu tādu mazu graboņu, varbūt ne graboņu - zzzz - un cilvēkam otrajā galā ar ko runāju arī ir sūdīga dzirdēšana, tas "zzz" ir lielāks nekā man. (ceru, ka saprotat par kādu "zzzz" runāju :D )

tajā pašā servisā jautāju kas tā ir pa lietu un viņa pateica, ka vienreiz ir bijis klients ar tādu pašu problēmu un viņam nācās mainīt mātesplati. Tāpēc gribēju jautāt vai kāds šeit nav saskāries ar tādu pašu problēmu un iespējams tur nemaz nav jāmaina nekāda mātes plate? Iedomājos, ka vaina varbūt varētu būt antennā? Cik skatijos, arī tās ebayā iet pa pāris dolāriem..

Iepriekš jau pateicos par jebkādu atbildi un ieteikumu! :)

Link to comment
Share on other sites

Sūti viņu prom uz to pašu ebay kā defektīvu, dab'yusi vairāk nekā te par viņu samaksāji.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

mrmaarelis

šaubos vai dabūšu vairāk un vispār jautājums nebija par to kā un kur viņu pārdot, bet vai kāds kādreiz ir saskāries ar tādu problēmu un kā to novērst.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Es neieteiktu kraameeties un taisiit vinju. Bet par kameru ir variants paarlikt firmware. Bet par to zzzz iisti skaidrs nav, logic board mainja ts gan buus dargs pasaakum, kaut kas liidziigs nopirkt jaunu tel bez korpusa.

Link to comment
Share on other sites

mrmaarelis

saprotu, ka mātes plati mainīt nav izdevīgi, tādas domas esmu atmetis, bet cerēju, ka kāds būs saskāries ar to zvanīšanas problēmu un zinās dot risinājumu :)

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Bet paarlikt firmware esi meeginaajis kaadu karti lieto tu? LMT vai citu? Ja telefons ir pirkts oficiali latvijaa tad noteikti straadaas LMT tiiklaa. Saac ar restore un tad ja probleem saglabaajas vari domaat par ridinaashanu

Link to comment
Share on other sites

mrmaarelis

tele2 lietoju un telefons nav pirkts Latvijā.. visrū ir 05.13.04 baseband un pēctam man vajadzēs jailbreak un unlock.. tad kā man rīkoties?

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Uztaisi firmwarei restore bez baseband apdeita un tad skaties kas notiek.

 

Peec tam jailbreak un tad unlock ja buus nepiecieshams.

Link to comment
Share on other sites

mrmaarelis
(labots)

tātad, problēma tāda, ka uztaisiju restore, tiku līdz vietai kur prasa lai ieliek oriģinālo sim karti bez pin koda - tākā iphone ir pirkts ārzemēs un tāda sim man nav, caur redsnow ieķeksēju lai instalē cydia un Deactivae - jailbreikojas, telefons restartējas un tulīt būtu jāslēdzas iekšā bet atkal parādās lai ievieto oriģinālo sim karti. WTF? :(

 

P.S. Dariju kā teici, Nettwerk, bet viss sagājis vēl lielākā dēlī.. kad esi, lūdzu uzraksti man skaipā - mrmaarelis - vajag viņu vismaz aktivizēt

Labots - mrmaarelis
Link to comment
Share on other sites

Ieej Cydia un uzlciec Ultrasnow. Tad veic restartu un viss strādās.

 

Edit: Skatos, ka laikam vispār netiec telefonam klāt. Sāksim ar jautājumu, kādu OS mēģini uzstumt? Un kādu redsnow izmanto?

Jebkurā gadījumā sākumā veic update/restore caur iTunes. Tad, kad update/restore būsi veidzis iTunes izmetīs error ar kodu 1050 vai tml un uz ekrāna parādīsies, kad vajag iPhone savienot ar iTunes. Nekrīti panikā.

Tālāk lejuplādē tiny umbrella un atverot vaļā šo programmu uzspied Exit Revocery Mode un tūlītēji iPhone ieslēgsies un prasīs aktivēt iPhone ar oriģinālo SIM. Tad veiksmīgi slēdz ārā iPhone un ievietojot tādu pašu OS, kā updateoji caur iTunes ievieto redsnow un veic JB. Tālāk jau aukstāk pateikts.

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

mrmaarelis

jā, telefons tagad stāv tā, ka prasa oriģinālo sim karti. nu, virsū man ir 4.2.1 un to arī lieku - redsnow izmēģināju vairākus, nesanāca nearvienu. pēdējais bija redsnow win 0.9.6rc8

Link to comment
Share on other sites

Tad iesaku liekt redsnow 4.1 iOS. Tā darbosies 99 %. Atšķirības tā pat nav starp 4.2.1 un 4.1.

Link to comment
Share on other sites

mrmaarelis
(labots)

M3, jā, vairākkārt esmu veicis restore caur iTunes, viss ir kārtībā, neizmet nevienu erroru, nevajag izmantot nekādus tiny umbrella, vienkārši kad viņš uztaisa restore, tad visiem iphone ir tā, ka prasa oriģinālo sim karti un nu man arī ir tā.. tad arī taisu jailbreak, ieķeksēju arī Deactivate funkciju kurai itkā būtu jāaktivizē iphone, notiek jailbreak, visu ielādē, telefons restartējas un būtu jāslēdzas visam iekšā un automātiski jāaktivizējas, bet paliek atkal pie tā loga kur prasa lai ievieto oriģinālo sim karti..

ceru, ka saprotat manu bētu, liekas, ka diezgan nesakarīgi izklāstu savu problēmu.

edit: bet paga, vaitad es varu likt iekš redsnow 4.1 ja man uz iphone stāv 4.2.1 firmware?

Labots - mrmaarelis
Link to comment
Share on other sites

Jā vari un liec, jo man uz iPhone 3G arī ir 4.1 iOS. Mēģināju veikt JB arī uz 4.2.1, bet arī nestrādāja. Nu par mani cits stāsts jo man ir 6.15.00 BB un ar to ir lielākas problēmas tāpēc man arī nesanāca, bet tu droši liec 4.1 iOS, jo tik un tā starpības nav nekādas starp 4.2.1. Takā priekš iPhone 3G vairs nenāk vairāk updates par 4.2.1 tad droši vien pats arī palikšu uz 4.1.

Drošības pēc pirms likšanas 4.1 redsnow uzliec šo OS arī caur iTunes izmantojot Shift+Restore funkciju.

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

mrmaarelis

izdariju kā teici - caur iTunes uzinstalēju 4.1 firmware, instalācijas beigās izleca tas 1050 errors, caur tinyumbrella uzspiedu Exit Recovery, telefons ieslēdzās un apstājās pie aktivizēšanas loga. Tad caur redsnow liku virsū to pašu 4.1 firmwari, ieķeksēju lai instalē Cydia un iķeksēju lai taisa Deactivate, viss ok, instalējas, reboot un atkal apstājas pie aktivizācijas loga.. WTF?

Link to comment
Share on other sites

mrmaarelis
(labots)

sanāca uzlikt 4.1 arī jailbreikot un aktivizēt sanāca.. cydiā unlockoju ar ultrasnow 1.2 un ieliekot sim karti visu laiku ir Searching... - No Service , vairākas reizes mēģināju ieslēgt airplane mode on - off, bet tikuntā visu laiku ir searching - No Service..

katrā ziņā ir vēl lielākā dimbā nekā bija no sākuma.. Ko iesakat? :/

Labots - mrmaarelis
Link to comment
Share on other sites

Vienam cilvēkam bija šāda pati problēma un atrisināja vai neatrisināja nezinu, bet aizdomas bija uz mates plates problēmu, kura bija jāmaina. Jebkurā gadījumā mainot to mates plati, tā sanāks dārgāk nekā jauns iPhones (lietots).

Link to comment
Share on other sites

mrmaarelis
(labots)

nu, bļin, bet pirms tā restore taču strādāja, atrada operātoru, bija zona, varēja pazvanīt, utt, bet tagad nekā.....?

bļin, vajag pēc iespējas ātrāk dabūt telefonu pie dzīvības, tā lai vismaz atrod to operātoru un var sazvanīt, saņemt zvanus, utt..

Nettwerk, ko Tu varētu pateikt šajā sakarā? :(

Labots - mrmaarelis
Link to comment
Share on other sites

Pamēgini izslēgt 3g un paskaties, kas notiek. Varbūt pat, kad izslēdz 3g uztaisi restart iphone. Ja nelīdz pie cariers paskaties, ko atrod. Un ja atrod tavu un visus citus operatorus panem manuāli tele2. Un kad uzliki ultrasnow sim karte bija iekšā? Jo kad instalē ultrasnow tavai sim jābūt iekšā.

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

mrmaarelis
(labots)

3g un cellular data jau sen izslēdzu, izmaiņu nekādu.. ar ieslēgtu 3g un cellular data tāpat nekas neiet, restarts arī nelīdz..

kad ieeju Carrier, tad izlec logs kur rakstīts "Unable to load network list" un ir tikai viena iespēja ko spiest - "OK" - nospiežot OK ir tikai Automatic ieķeksēts.

Kad instalēju ultransow, tad sim karti izņēmu ārā.. parasti aifouniem kad esmu restore taisijis, unlockojis, tad vienmēr esmu ņēmis sim ārā kad unlockoju un vienmēr viss ir bijis ok, bet, nu, tulīt pamēģināšu uninstallēt to ultrasnow un ieinstalēt kad sim karte ir iekšā..

 

edit : uzinstalēju ultrasnow 1.2 ar ievietotu sim karti un nekādu izmaiņu - sākumā Searchin, bet pēctam No Service :(

esmu izmisumā, jo vajag telefonu dabūt pie dzīvības :/

Labots - mrmaarelis
Link to comment
Share on other sites

Nu jā megini visu no sakuma. Un kad spied install ultrasnow parliecinies, ka sim karte ir iekšā. Tad kad ultrasnow uzlikts, tad nenemot ārā sim veic rr iphone.Ja tas nelīdz mēfini skatities youtube video ar atlegas vardiem How to jb iphone 3gs 4.1 ios utml. P.s pamēfini ielik kādu lmt vai bite sim un paskaties, kas notiek.

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

mrmaarelis
(labots)

es jau 2 reizes pārinstalēju OS, visu no nulles, uzliku jaunu 4.1 firmware, jailbreikoju, unlockoju, tikko unlockoju arī ar ieliktu sim karti, uzreiz arī restartēju un nekādu izmaiņu.. Priekškam skatīties kā jailbreikot iphone 3gs 4.1 ja man viņš jau ir jailbreakots? šo domugājienu mazliet nesapratu.

un vaitad ir kāda starpība vai tele2 vai arī lmt, bites sim kartes?

 

edit : tikko vēlreiz pārliku visu os, atkal jailbreikoju un unlockoju un tas pats, nekādu izmaiņu.. :/

Labots - mrmaarelis
Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Eh, ai ai ai... Nu padalies kaads tev baseband staav virsuu tagad? 06.15.00 gadiijumaa nav > Settings > General > About > Modem Firmware

Klausi veel *M3 u.c. liidziigos kas bljauj Ultrasn0w, ultrasn0w... Es vairs neko neiesaistos risinaat.

Link to comment
Share on other sites

mrmaarelis

baseband man vēljoprojām ir 05.15.04.. nu, es jau nezinu, cilvēks mēģināja palīdzēt, domāju, ka varbūt zin risinājumu.. Un Tev ir kas padomā ? :/

Link to comment
Share on other sites

Un ko tad vēl var izmantot ja ne ultrasnow, lai atbloķētu?

Un neko nepareizu jau arī nepateicu. Praktiski visam bija jādarbojas.

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

Par zzzzz skaņu varu pateikt, ka man ar tā bija, bet pēc gada lietošanas parādijās. Tad kad ir tā skaņa uztaisu restartu un tad kādu nedēļu atkal nav...

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais, ko spēju internetā atrast šai sakāra ar No Service bija tas, ka itkā BB uzlikšana uz 6.15.00 palīdzot, bet zinot ka iPhone 3 GS vēl nāks updates tad tas nav diez ko prātīgi.

Link to comment
Share on other sites

mrmaarelis

telefona restarts gan nelīdzēja, biju mēģinājis vairākkārt.. nezinu vai būtu prātīga doma likt 06.15.00 baseband, bet pagaidīšu, varbūt vēl kāds atbildēs, bet, nu, ja nekas cits neatliks, tad tā vien būs jādara..

Link to comment
Share on other sites

Atceries, ka uzliekot 6.15.00 BB GPS visdrīzāk vairs nestrādās. Itkā DevTeam sola tuvākajā laikā to labot, bet kad nav zināms.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...