Jump to content

Satelīta piederumu veikali!


GulbisRG
 Share

Recommended Posts

Sveicināti,

 

Vai kāds nevarētu ieteikt satelīta piederumu veikalu kas strādā sestdienās līdz 17.00 vai svētdienās kādu mirkli! Gribās rīt (svētdien) pačakarēties gar antēnu bet aizmirsu pa nedeļu daiseq nopirkt!

Varbūt kāds ieteikums? Kaut kāds Elkor nepiedava?

Link to comment
Share on other sites

GulbisRG

Nu Argus kas ir uz Ūnijas ielas Sestdien 9.00—15.00(2. stāvs slēgts)

Svētdien —

 

Man šance vienkārši 6dienās līdz 16.00 :)

Un darba dienās kad beidzu darbu 19.00 arī visi šie sat veikali ir ciet. Tāpēc nav info tik taudz. Jo gandrīz viss tiek pirkts Ineta!

 

Tas ir kaut kur Lielvārdes un Brīvības ielas stūris? Mārci liekas ka līdz 17.00 varētu viņš šancēt? Lielveikalos jau nav kads sat veikaliņš?

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Varu vienu 1/4 aizdot, vai pret dažiem aliņiem samainīt.

Link to comment
Share on other sites

defenders

Aizēji  tiktiešam kādam  paprasi lai  aizdod,ja neaizdod  tad aizņemies pats ! :)

 

Man te 4-1/4 mētājas  jo nevajag vairs jo ir  divi  8+8 saslēgti ...izskatās ka kautkur Rīgā esi-nav galīgi pa ceļam...

Labots - defenders
Link to comment
Share on other sites

Ta saregulē bez daisika, jaunnedēļ nopirksi un tikai vadus atliks salikt vajadzīgajos portos i vsjo(protams, arī resīverim norādīt pareizo portu kārtību), bet lielums būs izdarīts. Tā pat būs jāregulē bez daisika.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

GulbisRG

Paldies, tā arī darīšu! RimaNTSS, defenders man pašam tagad stāv 4/1 doma šodien bija 6/1, 8/1, 10/1 vai 8/2 iepirkt. pēc situācijas. Bet uz krasta ielas pie RD bija ciet un pie Doles arī bija jau ciet!

 

base7 man stulbs jautājums kapēc jāregulē bez dasika? Un ja es regulēju man man resīvera setingos kaut kā jaatslēdz daisiks?

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Ja meklē daiseku ar vairāk kā 4 ieejām, tad n eieteiktu meklēt veikalā, bet tikai Yota bāzē (pie Sporta akadēmijas), jo cenas gandrīz 2x atšķiras. Ņem uzreiz 1/10, lai pēc laika, kad vēl izdomāsi galvas pieslēgt, nebūtu atkal jāmeklē veikals.

Link to comment
Share on other sites

GulbisRG

vairāk cierēju uz 8/2 jo man 2 kastēm vajag. bet derētu arī 8/1 vai 10/1 jo pa vienu tapat neko citu kā 5e un 36e neskatās!

Link to comment
Share on other sites

Nu var jau regulēt ar daiseku, vienkārši daudzi katru galvu regulē atsevišķi, pieslēdzot kabeli pie galvas un uztvērēja, kad visas galvas noregulētas, tad visus kabeļus saslēdz pie daiseka, un iekš uztvērēja, kur jānorāda daiseka protokols, norāda katram pavadonim attiecīgo portu. Katrs jau dara kā viņam ērtāk/parocīgāk. :)

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Negribu sākt jaunu tēmu, tāpēc kamēr šī vēl ir svaiga: Šodien iegriezos NOKIA veikalā, kas ir Teikā, Lielvārdes ielā un nedaudz papļāpāju ar veikala īpašnieku. Pie viņiem ir pārdošanā diseqc 1/10, cena Ls 13 (ja kārtīgi patirgoties, tad, domāju, cena var mainīties uz leju). Uz mēneša beigām būs pieejamas 4-5 toroidālās antenas T90. Tām cena arī ir daudz maz runājama, kaut nebūs zemāka par Ls 90. Senāk, tajā veikalā viņi baigo reklamēja Katrein sat uztvērējus, tagad topā ir Vu-solo. Dreambox, joprojām viņiem ne pārāk patīk, kaut jau ne tik traki. :crazy_pilot:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Autoram ^^^ šeit Rimants runā par to veikalu, kuru es domāju. Man bija skleroze uzkritusi, kā viņu sauc.

Otrs ir Argus.

RD Electronics, Elkorā utml. var tikai Viasat komplektu dabūt labākajā gadījumā.

Bet svētdienās ar tādām lietām ir galīgi švaki - nūū... Latgalīte moš?

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Šis, NOKIA, Lielvārdes ielā, noteikti nestrādā nedz sestdien nedz svētdien. Vēl viņi vislaik saka, ka Latvijā SAT lietotāju ir pārāk maz un bizness neit lāgā.

Link to comment
Share on other sites

GulbisRG

Lai Lattelekom pieradina cilvēkus pie labas televīzijas un paceļ cenas tad arī SAT biznes pakustēsies uz priekšu!!!

Ekonomiskā paka 3.93Ls + visas tematiskās pakas 10.99Ls i tovo 14.92Ls mēnesī!

Par tādu naudiņu var 4. mēnešus skatīties!!!!

 

Pagaidām samainiju galvas vietām uzliku 5e centra signāls OK blakus 9e signāls 64 kvalitāte vakar miglā 45-50 bail kad sāks līt vispār pazudīs! Un tad blakus regulēju 13e nu tur pusei sputņiku vispār nav signāla!

Vakara nofočēšu ielikšu te. Varbūt kāds iedos kādu padomu! Regulēju caur daisiku!!! Mož tur tā vaina ka nesanāca normāli noregulēt?

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds iedos kādu padomu! Regulēju caur daisiku!!!

 

Cik var jūs jaunatni mācīt...? :)Risinot vienādojumu, maksimāli jasamazina, nezināmo skaits.Tas attiecās uz jebkuru dzīves jomu.Kāda [cenzēts] pēc tu to diseqC regulējot starpā bāz?Šoreiz varbūt tas nav vainīgs, bet ja nu neieliki kādu parametru utml.??Centrā liktu pēc iespējas 9°E, kā vājāko satelītu.

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

Kāds šķīvis, kādas galvas? Parastās galvas un maza šķīvja praktiski nevar sabīdīt tik tuvu kā vajadzētu 13°-9°-4,8°.

Link to comment
Share on other sites

GulbisRG, Ja tev ir standarta Yotas šķīvis(laikam 90cm), centrā 4,8*, tad 9* galvu(parasto)vari mēģināt "iekarināt" starp 4,8* un 13*. Signāls Platformai būtu daudzmaz pietiekams, tiesa, Ungāru Hello HD paketei gan signālu nevarēju dabūt, Kabelkiosk pakai signāls bija tikai daļai transponderu, Penthouse HD kanāli gan pazuda pie mazākā lietus, taču varētu "noķert" dažus Tigiturk kanālus( no 7* satelīta). ar šādu izvietojumu Hotbird signālam jābūt pilnīgi normālam( ja vien dzīvo kaut kur Zemgales plašumos).

Tiesa, pēc pāris dienām apnika tā čakarēšanās ar signālu. Tad nu "pārprojektējos", 4,8* atstāju parasto galvu, bet 9* un 13* uzliku šaurās galvas.

Tagad Platformai signāls ap 70-80%( nav pazudis pat lietū/sniegā), Kabelkioskam-65%, Hello HD-60%, Penthouse HD-65%. Savukārt ar Hotbirdu pilnīgi nekādu problēmu, vidēji 60-70%.

p.s. Tiesa, kopš uzliku uz 9* šauro galvu, vairs nav izdeviesm noķert to 7* sputņiku( Digiturk).

Šāda sistēma man jau pāris mēnešus darbojas, problēmas nav bijušas, viss rullē, kā saka. :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Ar 88cm šķīvi pietiek pie kombināijas 4.8E,9.0E,13.0E kad 9.0E vidū ar šauro galvu,malās parastās.Uz Tora jau vairs nekā prātīga normāli pieejama nav.Es ar savu mazo galvu vēl mierīgi normālā laikā pieķeru klāt 10.0E ar Premier League HD(BISS),NBC Russia(tā pati Syfy universal,arī BISS) un vēl šo to.

 

Runājot par tirdzniecības vietām sestdienās un it sevišķi svētdienās esam piemirsuši to pašu glābējvietu Latgalīti(pazīstama arī kā blošinka),MārcisB taisnība.

Galvas un DiseqC,kabeļus un ne tikai,var dabūt vienmēr,ar šķīvjiem kā gadās.

Labots - MaskaV
Link to comment
Share on other sites

GulbisRG
Link to comment
Share on other sites

A kāpēc neliec 9E centrā.

4.8E signāls tāpat spēcīgs.

 

Kruta... Mēģinu paskatīties bildes. Norton Internet Security ielicis failiem.lv melnajā sarakstā: "Malicious Web Site Blocked" :)

Labots - Fils
Link to comment
Share on other sites

Kaut ko tādu izdomāt vajag baigo talantu,maigi izsakoties.Labi,ka sēžu,citādi būtu apgāzies.Kā Euronews raksta:no comment.

 

Viens gan ir,par ko ir šī tēma,šķiet ka par bodēm.

Link to comment
Share on other sites

Teorētiski vēl varētu kreisajā pusē "uzmānīt" Thoru.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Sveiki,

 

gribēju apvaicāties, tas Yotas veikals strādā vēl? Ten baumoja ka yota iet taisās. Un kas ir Nokia veikals teikā, kur viņš atrodas? Varbūt vēl kādu veikalu varat pieminēt, kur aiziet nopirkt 8, vai 10 portu daisiku un šauro LNB.

Link to comment
Share on other sites

2 spameris:

Ir Yotas veikals Čaka ielā un ir Yotas bāze Lizuma ielā. Abi strādā. Nokia veikals atrodas Lielvārdes ielā, kad brauc no centra Juglas virzienā nogriezies Teikā pa-labi brauc kādus 150-200 metrus un no labās puses tas būs. Vēl ir Intersat veikals, Ķengaraga ielā 2. Skaties, kas tev tuvāk, bet cenu ziņā vislabāk ir Yotas bāze.

Un vēl ir visādi internet veikali, kuri tirgo visu.

Link to comment
Share on other sites

Točna zini par to yotas veikalu uz čaka ielas, kas netālu no deglava tilta, kautkad pa vasaru biju piebraucis tur viss tukš un kluss izskatījās, varjaubūt uz kādu inventūru biju trāpījis.

 

P.S.

 

sākumā likāska pietiks ar 4 portu daisiku, tad 6, tagad meklēju 8 vai 10 .... :D

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

Točna nezinu par Yotas veikali Čaka ielā, pirms kāda pailga laiciņa braucu garām likās, ka strādā. Nokia veikalā bija 10 portu diseqc, ja nemaldos, tad cena bij zem Ls 15.

Link to comment
Share on other sites

@Fils

mani musina diseq protokols 1.2

labaak pietureeties pie paarbaudiitaam veertiibaam

desmitniex sw101d, tiko pilns taa piepeerk naakamo un pirms tiem ieliek chetrinieku

 

lai vareetu kaskadeet sw101d jaapaarsleedz 5ktajaa rezhiimaa lai reagjee tikai uz prorokola 1.1 komandaam

un chetriniekam jaabuut 1.0 vai 2.0 protokola

 

p.s.

kam Jugla nav pa celjam var arii Unisat Mazaa kalna ielaa apmekleet

Labots - MartiniB
Link to comment
Share on other sites

yotas veikalu uz čaka ielas, kas netālu no deglava tilta

:D :D :D

 

Ir velviens veikals pretī Dolei, Sarkanajā kvadrātā!

Link to comment
Share on other sites

Domats drusku citiem merkiem. Vajadziga uzparikte kas spej grozit vertikalu masta posmu velams ar lenkiska pagrieziena deveju. Bus jaaizstaiga lidz Yotas bazei var but tur kas ir.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...