Jump to content

Nedienas ar TV un pulti...


robcixx
 Share

Recommended Posts

Ir man viens tads CRT SHIVAKI televizors, modelis CTV 2979, kuram ir pusbeigta pults, nesen iepirku kaut kadu leto Universalo Pulti supergetto veikala... bet izradas ka pults apraksta nav pieminets manejais Shivaki :/ nu tad es sanemos un gaju visiem kodiem cauri un testeju ar ceribu, ka kads jau nu deres... un pec pusstundas bakstisanas un kodu testesanas telikjis vienkārši izsledzas, nodomaju , ka atrdu isto kodu :) bet nekaaa... :/ tagad iesledzot TV, bilde melna, un kreisaja augseja sturi man prasa ievadit ,,KEY'' , un neko citu ar to tv nevar padarit tikai izslegt.. tada sajuta ka tas ir noblokejies, un cik saprotu ir jaievada 3ciparu kods, bet kads?? kadi varianti?? un google man nekadus kodus nepiedava :/ esmu jau izmisuma... :/

Labots - robcixx
Link to comment
Share on other sites

Ir tādas pultis, kuras var apmācīt no vecās pults, ja tā ir puslīdz dzīva. Varbūt šai ir tāda iespēja?

Link to comment
Share on other sites

robcixx

paslaik mani visvairak uztrauc tas fakts, ka TV prasa ievadit 3 ciparu Key kodu... kuru es nezinu... ja to zinatu, tad jau ar originalo pulti kaut ka ar speku ievaditu...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pamācība ir? Tur varbūt kas teikts par defaulto key. Kaut gan TV kastēm tas key parasti nav, bet pats var uzlikt. Izskatās, ka esi uz dullo kaut ko ievadījis, apstiprinājis un tagad TV prasa sevi atslēgt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

un mineeshanu var saakt ar kombinaacijaam 000, 111, ....., 123, ....

 

bet pagooglee peec service manual

Link to comment
Share on other sites

Pamācība ir? Tur varbūt kas teikts par defaulto key. Kaut gan TV kastēm tas key parasti nav, bet pats var uzlikt. Izskatās, ka esi uz dullo kaut ko ievadījis, apstiprinājis un tagad TV prasa sevi atslēgt.

 

pamacibu ta ari neatradu :/ diemzel... intereses pec biju aizskerijis uz TV remontu, tie teica, ka visu var nonemt, par attiecigu samaxu... es domaju, ja jau vinji to var, kapec gan lai es nevaretu... gan jau telikjiem jabut iespejai ka to Resetot (visus iestatijumus)!!! varbut kads zin un var padalities ar info :)

 

un veel, nevaru atrast nevienu pasu Service Manuali... ja ari atrodu, tad tie ir pa maxu :/

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...