Jump to content

Jauna videokarte priekš Crysis 2, Borderlans, Dragon Age 2


Outsider
 Share

Recommended Posts

Nu es jau neuzstāju kā jāmaina, ko es vispār varu uzstāt, kas es Romas pāvests?

Tas ir mans IMHO. Bez tam ir jau arī lētāki varianti dabonami mūsu ārēs. (Altis 550, FSP-400, Chieftec-405,... Atkal mans IMHO, ja es tērēju +\- 20 Ls, tad no jaudas/price performance optimālākais ir Altis 550DX, tur gan vecā shēma ar PFC, bet citādi it kā rukā)

Principā jautājums ir, kā dabūt lētu BET kvalitatīvu barokli ar pēc iespējas mazāk tēriņiem un lai tas vismaz atbilstu tam kas uzrakstīts uz tā virsū? Atkal tīri mans IMHO, kas balstās uz personiskās pieredzes un lasītā, - labi ir FSP, Altis (HEC), Enermax, Seasonic, Chieftec lētuči; kamēr Tecnoware, Trust, Codegen, Intertech.. iet trīs mājas tālāk. Vēlreiz pasvītroju, - runa iet par lētučiem kas satopami mūsu veikalos (salidzini.lv). Par dārgiem cita runa, kaut gan arī starp tiem gadās, cik lasīju, pa kādam fēlerim... Pie tam dārgais gals tiem "sliktajiem" brandiem kvalitātes ziņa daudz neatšķirsies no Corsair, OCZ, Chieftec utt, respektīvi, tas ir labs...

 

1. Un ko teiksi par Fyhjyuu kondiķiem ar max. temp. 85 grādi un radiatoriem gatavotiem no alumīnija folijas?

2. pilnīgi pretēji,- kondiķu degradācija notiek strauji, ja degradējās viens tas parauj līdz citus kas stāv vienā ķēdē ar šo. Tāpēc ka citiem ir jānes šamēja slodze, tie vairāk karst utt.. vienvārdsakot lavīnviedīgs process...

 

Tālāk tīra filozofēšana: Nu principā tas ir novērojams arī visur citur dzīvē... cunami pārrauj dambi, uzspāgst kodolreaktors, sakarā ar lekciju neapmeklēšanu atskaita no mācībām ... lūzt vadzis, pile kas pārpilda pacietības mēru utt... Sakarā ar sprieguma nobīdēm pa 5V sāk gļučīt RAMs un mēz redzam BSODus, vai restartus...

Labots - Tubus
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

0xDEAD BEEF

Nu jaizlode un janomaina uz normaliem kondensatoriem un baroklis ka no jauna piedzimis. Es pats nopirku In-win 80plus bronze 350W barosanas bloku. Butu pircis mazaku un lietderigaku, bet nekas nebija pieejams. Mani antec zalja krasa neparliecina. Toties 80plus gan parliecina.

Beefs

 

 

Link to comment
Share on other sites

1. Takš tā jau arī dara, man piemēram, gaida Antec Smartpower 450, ar tiem FiuH#i kondiķiem, dežurka -5VSP sapūtusies,... palasīju ka tā viņam ierasta kaite... Galvenais noķert brīdi, kamēr tas pārējas komponentes nav nosvilinājis, tajā newegga iespaidīgi apraksti, tipa, - "labi kā mājas biju citādi atnāktu no darba uz ogļu kaudzi..." Kvalitatīvie barokļi, starp citu, intelliģenti nosprāgst, jo tur ir visādi OLP, OCP utt... (kam, pēc idejas, būtu jābūt jebkurā baroklī)

2. Katrs modelis ir jāskata atsevišķi, ierakstam google precīzu modeļa nosaukumu (vai dažādas variācijas pa tēmu, piem. nosaukums + jauda), ko saka: newegg, ko review, ko amazon, daži atrodami deutche forumos, citi krievijā, ukr., baltkr., rom.by, fcenter..

3. Tas bronze nozīmē ka tā firma ir maksājusi piķi kam tur, lai sertificē.. Citi nemaksā, bet tāpat izpilda tās bronze(vai platinum, vai silver, vai gold) prasības... Daži raksta, ka atbalsta ATX 2.2, bet nāk ar passīvo PFC, - nu kā viņiem var ticēt...

Vai mēra jaudu pie atvērta stenda, kad temp.mazākas nekā iekš korpusa, - nu un tad tā jauda sanāk 450W un arī tad tas ir pāris sekundēm....

Es tādus barokļus zem 10 Ls jaunus salidzinu.lv vispār neredzu... kā jau teicu ņemams low-end ir bišku zem Ls 20. Starp citu mazāki par 300W vispār ir liela problēma, ... Kad vācu vienu energotaupīgo PC ar cel 420 tad paņēmu ss.lv balkonā turētu Casemode 200W, arī bija jāpārlodē kondiķi... Bet tagad man, teiksim, vajag barokli priekš 25W sistēmas??? Tādu 60W ATX vai flex barokļu vispār nav... :blind:

Labots - Tubus
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Vilītis

nesaprotu ko var cepties par tiem psu, darbinu gadiem jau lētā gala intertech 650w, dienu dienā amd II x4, GTX460 1gb sli un iet uz urrā. otram pc gadi 4kad kalpo, i nekas nav bijis.

Link to comment
Share on other sites

Sanchus

No lasītā, lietotājam TUBUS +1.

Pārējiem tukša diršana, bet šis lietotājs ir pierādījis, ka boot forumam kā tādam ir jēga. Ir jāpamato savi spriedumi no avotiem un pieredzes, lai pavisam vienkārši paskaidrotu - skopais maksā divreiz, un - LV pieejami ir 50% PSU ar apšaubāmu izcelsmi, kurus TUBUS neiesaka. Tas arī viss.

Te topiki pilns ar ķīnīzeru PSU pakaļdarinājumiem.

 

Labi tas, ka ir kopīgi nospriests, ka 'mirstīgajiem' paredzētie Chieftec, OCZ, Antec, Thermaltake, atsevišķi no GigaByte, FSP (Fortron), Zalman u.c. brendīgie ir atzīti par labu esam.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu bija man tas intertech Energon 650W, padarbināju uz tādas mērenas kastes>>> X2 5000, 2600Pro HDD, RAM 2x1, - bet šis saproties smird, attaisīju vaļā, bet tam liekas tas mazais cilindriskais tinums naturāli smird, apvalks svilst!!! Te vēl viens forumā sūdzējās, kaut kāds cits atkal teica ka OK, tik jāparakājas, nav jau nekādas statistikas... Viņš galvenais baigi lēts iraid, tagad ap ~25 Ls, ar aktīvo PFC un jauno shēmu...

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Labi tas, ka ir kopīgi nospriests, ka 'mirstīgajiem' paredzētie Chieftec, OCZ, Antec, Thermaltake, atsevišķi no GigaByte, FSP (Fortron), Zalman u.c. brendīgie ir atzīti par labu esam.

 

Zalman 460 http://www.salidzini.lv/search.php?q=zalman+460&cn=&cl= 60-70Ls nenogāja divus gadus.. no 10 pirktajiem 3 nomirīja pēdējo 2 mēnešu laikā neganti smirdot un beigās izsitot visai mājai korķus. Gaidu uz pārējiem. (ar putekļiem nav aizsisti)

FSP ar jau iepriekš rakstīju, vienīgais bar.bloks kuru dzīvē esmu redzējis ka dod zilos logus.

Visi pieejami apskatei, lai nedomājat ka dir$u.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, Zalman jau neražo barokļus, bet tikai liek savu dzesi, tāpēc jāskatās konkrēti modeļi. Man bija Zalman 600W ar hītpaipiem, reāli Fortron iekšas.

Link to comment
Share on other sites

nu saraksti konkrētus modeļus, lai tauta zin savus varoņus...

 

Pat tiem zilajiem logiem ir tā, ka tauta bieži vien ir laimīgā neziņā, ka īstenībā baroklis gļuko, ... bet veļ bumbas uz dievs viņu zina ko, sāk skatīties to BSOD kodu, >>>x00000008E remove new hardware utt...parasti jau uzskata, ka atmiņa ir pie vainas, tad vīrusi, tad driveri, vai windows līks... Protams nevar izslēgt arī šādu iespēju, bet kad pastāsta, ka darbina 8 gadus vecu Benton barokli ar kaut kādu E8200 sistēmu, tad nav komentāru,.... un vēl brīnās ka m/b jau trešā nosvilst... :spiteful:

Tur jau tā lieta, ka tādam Energon 650 un OZS ...eXtreme 600W vai Chieftecam 600 noteiktiem modeļiem, iekšas neatšķiras.... tik tas brends cits,.... ir jau listes kur parādās kas ir īstais piegādātājs. Tik aizdomas, ka pasūtītājs vienalga kādas sīkas korekcijas ievieš, un tam varbūt tālejošas sekas... Piemēram pasaka, - "a kas tā par detaļu? cik maksā? nu nafig nav vajadzīga, - nomainiet ar šito, tā ir lētāka..." nu un dabonam, ko mēs dabonam...

Link to comment
Share on other sites

Tubus spriedumi nav pamatoti. Viņam nav pat voltmetra. Avoti gan pārsvarā labi un daudz.

Par kondensatoriem. Neesmu lasījis (un varbūt šajā punktā man nav taisnība), bet man ir aizdomas, ka notiek tā. Testē daudzus, viens no 5 zaudē praktiski visu kapacitāti, uzraksta: "kapacitāte samazinās par 20%"... Es neesmu pamanījis kapacitātes atkarību no vecuma. Daži nobeidzas (un tie jāmaina), daži ir kā jauni.

...tas mazais cilindriskais tinums naturāli smird...

Interesanti, kas tas ir?

Link to comment
Share on other sites

Tubus smuki nobrauca no taciņas par PSU vecumu un pārgāja pie lētučiem, kuri netur jaudu, kas ir uzrakstīta virsū. Bet viss aizsākās ar autora videokartes pirkšanu un viņa PSU vecumu. Jo it kā to videokarti kuru šis ir noskatījis, viņa Fortron 400W vairs nepavilkšot, jo dodot ārā vairs tikai 250W, redziet, 4 gadus vecs!! Nezi ko pats autors šai sakarā domā, kā nekā, tēma ievirzijās citās sliedēs. Es domāju, ka viņa baroklis dos ārā principā tikpat cik jauns būdams, nu labi kopējā iespaida pēc 5% noņemsim.

Link to comment
Share on other sites

Outsider

diezgan interesanta tēma aizgāja kamēr netiku te, kopumā vairāk video karte ir uz jautājuma zīmes, dators tāpat kaut kad būtu jāmaina un divreiz maksāt par videokarti negribētos, jo tad jau tiktu ņemta spēcīgāka nedaudz.

par barosānas blokiem runājot, nez nez, vecais dators darbojās ļoti labi tos viņa 7/8 gadus ar 200-250w barokli, pie tam noname, un lasot visādu review par video kartēm, pat diezgan jaudīgās ar daudz jaudīgāku cpu apēd tur pie slodzes zem 300w, ticu, ka barošanas bloki tur bija sakarīgi, bet te forumā apšaubu, ka daudziem ir princips pirkt kopā ar kasti nākošo.

Link to comment
Share on other sites

Voltmetrs man protams ir, tā sacīt..."ziņas par manu nāvi ir nedaudz parspīlētas".. :wacko2: . bet otrai apgalvojuma daļai gan es piekrītu... - es viņu bieži nelietoju... Kāpēc? Tāpēc ka ar lētajiem digitālajiem V/A metriem neko īsti nevar nomērīt? ko viņš rāda? viņš rāda vidējo temperatūru slimnīcā... Kamēr spriegumi īstenībā lēkā, ja viņš spētu nomērīt min un max, tad cita runa. Ja būtu savā laikā VEFā vai RRR aizlienēts oscilogrāfs vai voltmetrs, protams, būtu labāk, tur tā būltiņas lēkāšana vairāk kaut ko izsaka.... Ir protams tādi agregāti, kā hardwaresecrets testētājs Gabriels Torres lieto SunMoon SM-268,.. kas maksā attiecīgi... Tāpat bieži vien nevar ticēt tam ko rāda BIOSā, vēl jo vairāk SpeedFan un citas softiskas programmas... Laikam tomēr vislabākais rādītājs ir statistiskais materiāls. Piemēram pēc hardwaresecrets un .... OCZ StealthXtreme 600W PSU ir labs, bet apskatoties newegg lietotāju atsauces, nez kāpēc vairs tā neliekas. Laiks visu saliek pa plauktiņiem... praktika, praktika un vēlreiz praktika...

Bet vispār morāle no tā visa ir tāda, - ka ar barokļiem ir kā ar bitēm :close_tema:

24365.gif

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Jā arī biju lasijis, ka augstākās vatāžas stealthxtremi 600-700w, mēdz mirt biežāk nekā vajadzētu, spriežot pēc review. II versija esot uzlabota, bet tāpat nevar zināt.

Nu jā pēc pieredzes arī īsti nevar spriest, jo pāris draņķīgi eksemplāri var nākt no jebkura ražotāja.

Labots - kuba
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...