Jump to content

Lētā gala lāzernieks


dzincha
 Share

Recommended Posts

Ideja par tintes printeri atkrita...

Tad nu skatos uz diviem lāzerniekiem:

1)sansjung ml1660

2) epson m1200

 

Kā šiem abiem ir ar tehnisko izpildījumu un pildīšanas niansēm?

Sansjung vajag atbloķēt, lai varētu kaut ko pildīt. Tipa e-bay pa kaut kādi 5 zaļie ir kits vai arī te pa 15 vai 20 Ls.

Epsonam laikam ar kaut ko jākodē.

Varbūt ir kas jēdzīgāks jāskata.

Drukāts netiks baigi daudz, bet šad tad kāds dokuments būs vajadzīgs izdrukai.

Link to comment
Share on other sites

Pikinsh

Es domāju aizej uz kādu no normālajiem pildīšanas servisiem un pajautā un paskaties cenas pildīšanai un čipu maiņai un tad padomā vai labāk nepiemest kādus ls un nopirk citu printeri. man ir kaut kāds hp p1001 vai kas tāds slinkums iet skatīties adevu pa viņu 60ls 13ls pildīšana ar čipa maiņu ~700 lpp var mierīgi izprintēt

Link to comment
Share on other sites

zamzungiem pildās ok.. starta kasete kroplītis, bet nu kādas 700-800 izdrukas sanāks.... lai izmantotu pildītās divi varianti- pāršujas printeris, bet tur jāskatās kāda versija, otrs variants čipa maiņa.

Link to comment
Share on other sites

Būtībā tam hp tas čips nemaz nav jāmaina, jo ir tikai informatīvs, un tāpat informācija neprecīza. nu vienīgais smuki lietotājam paskatīties cik pulveris palicis, un tikai.:)

Nezinu man HP par čipa tonerim paņema 1,5ls

Link to comment
Share on other sites

dzincha

Un cik apmēram nāk kreisā kasete ar citu čipu tam sansjung?

Link to comment
Share on other sites

Kreisās, tipa alternatīvās kasetes pagaidām šim modelim nav. oriģinālā tuvu ap 40. kaut kādus ķīnīzeru čipus iedeva patestēt, figu, negāja.... pārsvarā pāršuj printeri, un miers, tie kas kas skopi, tie kas baidās, tiem to pašu starta kaseti uzpildu, un iespraužu čipu no starta kasetes.... visi apmierināti:)

Un cik apmēram nāk kreisā kasete ar citu čipu tam sansjung?

Link to comment
Share on other sites

Knaabis

Pameklē ss reklāmā HP printeri ar 12A kārtridžu un dzīvo laimīgs!

Piemēram HP 1010, 1012, 1015...

Derēja arī kaut kādam Canon modelim.

Alternatīvie kārtridži super lēti.

Link to comment
Share on other sites

dzincha

Vislabāk jau būtu šo atkdodēt ar reset firmware kit un tad tikai pildi.

Skatos tajā pašā dealextreme piedāvā pulverus canon, hp, samsung. Vai reāli tiem pulverim ir kaut kāda atšķirība?

Link to comment
Share on other sites

nnoname

sākumgala mājas lāzerniekiem nu jau ir tā pati tendence, kas tinteniekiem - tirgot par pašizmaksu cerībā gūt peļņu uz izejmateriāliem

kāpēc nevēlies piemest padsmit latus par canon vai hp, kam ar pildīšanu un aftermarket čipiem nav problēmu ?

Link to comment
Share on other sites

Man ir tas Epsons. Esmu vairāk kā apmierināts.

Pirku kantorī FF.lv, šamie teica, ka ja BBS uzrādīšost pirkšanas čeku no FF.lv, tad toneris maksāšot ~16ls. Cik tā taisnība? Fig Zin.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc lai nebūtu taisnība, tak roka roku mūsdienās oi kā mazgā... :crazy_pilot:

Vēl humora pēc protams var uzjautāt tur, cik maksā bez uzrādīšanas :mrgreen:

 

Ot, par Episonu lāzeri viedoklis ir 0, bet šeit jau pieminēto HP 1010, 1018,1020 - ja vari atrast lietotu par normālu cenu, grāb ar abām rokām!

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Sakiet, tas lētā gala samsungs bez tā čipa nestrādās, vai arī visu laiku bļaus, ka tonera nav?

Izskatās, ka būšu viens no tiem, kas iegrābās :D

Link to comment
Share on other sites

dzincha
(labots)

Sanāk, tā ka tad kad beidzas oriģinālā kasete ir jāpērk atkal oriģinālā vai jāčipo printeris un tad var likt kreisās.

Čipošana te maksā 15-20 Ls.

Es atradu ebay kitu ar ko var to pats izdarīt, tikai jāsalīdzina sw versija.

Pagaidām mana izvēle ir apstājusies pie epson m1200.

Labots - dzincha
Link to comment
Share on other sites

Pagaidām mana izvēle ir apstājusies pie epson m1200.

 

 

 

uzreiz ņem klāt usb vadu, līdzi nenāk...

Link to comment
Share on other sites

šamo jau vairāk neražo, domāts 1640....un pasākums ar nav uz ilgu laiku, līdz lv ar atvilkās zamsunga apdeiti, kas paši nomaina printera firmvāri, atticīgi jāliek oriģinālā kasete, maini čipu, vai.. vai pāršujaas atkal:))

par 1660/1665 kasete pildās ok, čipi ir pieejami (nu ir arī gļukainie papilnam), vai variants pāršūt pašu printeri... ar gūgli ar var atrast pāršūšanas failus, instrukciju, BET.... papilno ar feikiem, var printeri par dārzeni pataisīt:)))

kā te runāja, samsungs mēsls, utt....nu nav tā... un hp lēto labo printeru ēra beidzās ar 1010, 1018,1022, utt, tie kas rukāja uz 12a kaseti.... atrast lietotu var, papilnam, bet...ja pirks čaiņiks, var iegrābties ar nokautu pečkas plēvi...attiecīgi remontā nāksies izmest 15-25ls... jauns ir jauns, garantija un tā...

 

dunduks - palasi šo , moš noder :

http://www.ots45.ru/...amsung1640.html

 

man darba printeris vairāk neko neprasa ! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ja mājām, paņem strādājošu, bet lietotu.

 

Es paņēmu Canon LJ1300 stipri padzeltējušu un ar trūkstošu papīra padeves atvilkni.

 

Nopucēju plastmasas ar "skaidru", pēc izjaukšanas protams. plaukta vietā noliku Latvijas Padomju Enciklopēdijas 102 sējuma nelietderīgāko grāmatu. un viss rullē. Kātridži paši pildās darbā - pofig kur drukāt mājās vai darbā :) . turklāt ja pašam tas būtu jādara tad 8LVL par uzpildi vai arī 20LVL par pelēko toneri.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ir uzpildīts kārtridžš samsung lāzerniekam. Var manīt, ka lapas pamats vairs nav balts, bet gan viegli pelēks un labajā pusē mēdz būt melnas pulvera švīkas. Vai šis ir normāli pildītajiem kārtridžiem?

Pats cik nu varēju patīriju printera iekšpusi, tonera ārpusi, cilindru.

Link to comment
Share on other sites

a) Cilindrs nav izturējis otru ciklu

b) Sliktas kvalitātes toneris

 

Nē, melnas pulvera švīkas nav normāla parādība.

 

Kur pildīji?

Link to comment
Share on other sites

nesen es arī meklēju lētā gala lāzerprinteri. (autora) minētie divi arī bija kandidāti, bet beigās tomēr nopirku HP P1102. tāds maksā nedaudz zem 60 (lētākais ko atradu šobrīd ir pa 50Ls ). neorģinālos kārtridžus Latvijā kaut kur pa 15Ls var nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...