Jump to content

stereo austinas


mariachi
 Share

Recommended Posts

Konstatators

Sveiki

Atsevišķs austiņu paztūzis ira? Jo slēgt tādas ~+/-100+ cenu kategorijas ausis pie kaut kāda mūzikas centra, vai, nedo dies, kompja integrētās skaņas kartes, saucās stipri nepilnīgi izmantots potenciāls. Ja vēl savienojumā ar čābīgiem mp3, tad nu vispār...

 

Es kā vienmēr iesaku kaut ko no AKG, teiksim itās

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

WitaminC

cik omu Tu gribi, ieksheejaas vai aareejaas? mums vajag vairak info...

Link to comment
Share on other sites

mariachi

man panasonic resiveris,kopā ar JBL tumbām skan diezgan labi.Laikam par aukstu tēmēju ar tām ausīm,bet negribās nopirkt sūdus.par tiem omiem īsti nezinu,bet lielās-over ear

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ja vitamīnsČ būtu apskatījies to Audiotechnicas modeli, ko autors piestādijis par iespējamo variantu, tad nejautātu muļķības par to vai gadījumā neinteresē iekšējās jeb in-ear. Sotaks jau ir summa, par kuru pērk normālas ausis, nevis mazus tamponus ko iebāzt ausīs, lai nedzirdētu kā Rīgas Satiksmes tramvajs kratās pa sliedēm...

 

Un ko tad tie omi tā ietekmē, ka tas ir tik svarīgs faktors? Man piemēram ir pilnīgi un absolūti pie bietes cik manām ausīm ir omu pretestība, ja man patīk kā jamās skan, tad tas arī ir vienīgais vērā ņemamais faktors.

 

Jāpiebilst, ka skanējums dažādiem ražotājiem un klasēm tomēr atšķirās, testiem ar ticēt nevar, ja vien neizmanto identisku aparatūru, kā testā. Diezgan jau nu subjektīva štelle, sotaks jau ir summa, ko bez klausīšanās testa es neriskētu nolikt par ausēm.

Link to comment
Share on other sites

mariachi

es arī tā sāku domāt.Rīgā tacu ir kur paklausīties labas ausis?

Link to comment
Share on other sites

WitaminC

lielaas ausis ir ieksheejas (sleegtaas) un aareejaas (nesleegtaas), mosh es vienk nepreciizi izteicos, lai varetu kko ieteikt butu jazin, kadas autors grib.

 

omi ir ljoti svariigi, jo, ja 80 omu ausis pie normalas skanas kartes veel skanees labi, tad 200 omu areejaas vairak isti neskanees, savukart skanas starpiiba starp tiem pashiem 40 un 80 ir milziiga.. omi dod skanas dziljumu principa, kas dod kaifu klausoties savukaart.

Link to comment
Share on other sites

nu tas ir tāpat kā tumbas.

ir jādzird, lai pateiktu, kuras.

arī jāzin kādu mūziku pārsvarā klausies.

jo piemēram pie lētākām sony austiņām, nezinu kādēļ, rock/ soft rock paklausīties nav iespējams, kaut kāda dzelžaina skaņa...

ganjau ir ausis kas labāk panesīs tieši klubņikus un ir ausis kas labāk panesīs akustisko mūziku...

Link to comment
Share on other sites

mariachi

klausos visādu mūziku,bet vairāk elektronisko un basa gabalus.Kā diez skanētu sennheiser HD555?

Link to comment
Share on other sites

Sennheiser HD555 basi ir ļoti "mīksti" t.i. basi ir daudz bet tajā pašā laikā nav strikti izteiktu basu. Šeit jau tiešām jāklausās uz vietas. Vispārēji

Sennheiser HD555 ir laba skaņas detalizācija u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

OffSide

Esmu klausījies Audio-Technica ražojumu - konkrēti ATH-AD500 modeli. Tieši priekš roka/poproka un utt. basi bija ideāli.

Link to comment
Share on other sites

mariachi

Sajā cenu kategorijā laikam visas ir labas,bet jāpaklausās kuras tiesi labāk patīk.Paldies par padomiem.

Link to comment
Share on other sites

baisais

no sākuma vajag noapaļoties uz to vai vajadzīgas slegtā vai atvērtā tipa ausis.

ja esi viens, klausīsies telpā, kur nav apkārtējo trokšņu un kur tava muzikālā gaume nevar traucēt kādam citam, tad atvērtās ir oko. ja nē, tad ir jaskatās uz slēgtajām.

trust me. man ir atvērtie sennheiseri un es nevaru sēdēt blakus savam misusam kamēr viņa skatās twailaitu un klausīties metallicas master of puppets disku. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...