Jump to content

super lokots procis


Guest marcos
 Share

Recommended Posts

varu darīt ko vien vēlos bet savu proci pacelt augstāk par 1.8GHz nu nekādi nevaru, varu vien ar skaudību noskatīties, kā lielai daļai te ir 2500@3200, maksimums ko esmu spējis paveikt ir FSB pacelšana un reizinātāja samazināšana atstājot proča iekšējo frekvenci praktiski nemainīgu. Cores spreiguma maiņa nepalīdz! :evil: varbū ko esmu palaidis garām :?:

Link to comment
Share on other sites

Guest mamikelis

Man liekas, ka tu drusku terminologjiju jauc:

Lokots procesors - by default nevar mainiit reizinaataaju, savienojot pareizos tiltus uz procesora tos var mainiit.

Superlokots procis - reizinaataajus nevar mainiit un nevar ari atblokjeet. Vieniigais risinaajums ir procesoru paartaisiit par MP un reizinaataaju mainiit softwariski no OS.

Link to comment
Share on other sites

Guest marcos
Varbuut tev baroklis netur.........

 

noraujot visus barokļa vadus, atstājot tikai pamatplates barošanu melna bilde, tādēļ domājams, ka baroklis nav pie vainas...

Link to comment
Share on other sites

Logiski ka melna ja tev cietais un vis paareejais nav pievienots.Jo vairaak dzen, jo vairaak un stabilaaku baroshanu vajag.Tavs baroklis dod ko var izdot,it iipashi ja ir noname baroklis.....sitiet mani ja man nav taisniiba

Link to comment
Share on other sites

Guest marcos
Logiski ka melna ja tev cietais un vis paareejais nav pievienots.Jo vairaak dzen, jo vairaak un stabilaaku baroshanu vajag.Tavs baroklis dod ko var izdot,it iipashi ja ir noname baroklis.....sitiet mani ja man nav taisniiba

 

bez cietņa vismaz biosā var ieiet, tā jau nav mela bilde...

Link to comment
Share on other sites

Guest marcos

bet vispār jau var būt, ka baroklis netur, jo ir gadījies ielādēt windows pie 2.1GHz, bet ilgstoša darbība nav sanākusi, pac restartējas. vajadzēs to barokli atskrūvēt pastīties, kas vēderā

Link to comment
Share on other sites

bet vispār jau var būt, ka baroklis netur, jo ir gadījies ielādēt windows pie 2.1GHz, bet ilgstoša darbība nav sanākusi, pac restartējas. vajadzēs to barokli atskrūvēt pastīties, kas vēderā

Nevajag atskruuveet, vaajg nosaukt parametrus un razotaaju. Cik A tev ir 12V liinijai?

Link to comment
Share on other sites

Guest marcos
Nevajag atskruuveet, vaajg nosaukt parametrus un razotaaju. Cik A tev ir 12V liinijai?

 

gribu zināt cik vajag, būšu mājas noskaidrošu cik ir, ja to var nolasīt no pases datiem

Link to comment
Share on other sites

Guest marcos
Vajag peec iespeejas vairaak!!!

 

tas man neko neizsaka, ar cik A varētu pietikt, kur var nolasīt, kā izmērīt?

 

ir tāc fakts: sākumā saskrūvējot datoru nebiju pievienojis +12V power vadu, sistēma darbojās nevainojami, tikai HW doctor rājās, ka pazemināts +12V spriegums. varbūt tas ko rakstu neko īsti neizsaka

Link to comment
Share on other sites

labaak zin kaa dari, uzliec CPU defaultaas frekvences un ramam nolaid frekvences paceljot taimingus!

Link to comment
Share on other sites

Guest marcos
labaak zin kaa dari, uzliec CPU defaultaas frekvences un ramam nolaid frekvences paceljot taimingus!

 

nepopulāra doma

Link to comment
Share on other sites

Varbuut tev baroklis netur.........

 

noraujot visus barokļa vadus, atstājot tikai pamatplates barošanu melna bilde, tādēļ domājams, ka baroklis nav pie vainas...

Interesanti :?

Mans Noname baroklis vēsā mierā tur manu PC arī pie 3.4 GHz :roll:

 

Bet es ieteiktu nemocīties, ja nevar, nevar - vēl tik kaut ko sabojasi un būs sliktāk :wink:

Link to comment
Share on other sites

labaak zin kaa dari, uzliec CPU defaultaas frekvences un ramam nolaid frekvences paceljot taimingus!

 

nepopulāra doma

Nu labaaka doma nekaa tureet ar reoznaataaju 9 un FSB 400!

Jo tad performes man domaat labaak, vai taapat! Bet ne sliktaak, bet nezinu kaa ir ar Apacer! =

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...