Jump to content

Lēti tumbu statīvi


johnbee
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Man ir ļoti veca Creative T7900 7.1 tumbu sistēma. Gandrīz vislaik izmantoju 5.1 funkciju (xbox360, .mkv filmas, etc.).

 

Nesen pārvācos un tagad dīvāns atrodas istabas vidū un ir radusies vajadzība pēc diviem aizmugures tumbu statīviem, kas stāvētu aiz dīvāna. Kādreiz Creative ražoja statīvus MT-1200, kas bija paredzēti tieši šim tumbu modelim, taču pašlaik tādus nopirkt vairs nav iespējams.

 

Tapēc arī rodas jautājums vai kāds nezin/nav redzējis kur varētu iegādāties kādus līdzīgus statīvus tiem MT-1200? (Ar "līdzīgiem" es domāju vizuāli līdzīgus - apmēram 1 metru augstus, arī tādus šaurus, parastus, utt.) Par skrūvju/standartu saderību neuztraucos - to var adaptēt.

dot-clear.gif

 

dot-clear.gif

 

 

Paldies!

creative_m1200.jpg

A2ED7EAD9A1B45A0AC1A9312B4137C98.jpg

creative_p7800_MT1200.jpg

Labots - johnbee
Link to comment
Share on other sites

CITĀTS

 

Jā, es jau šo skatījos. ebay.de arī ir pāris (saplēsti), bet nu šitiem ir shipping tikai uz UK un 30 paundi nav ļoti lēti, taču nav arī dārgi.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

par shippingu vari meginat ari aprunaties. 30 jau ir izsoles cena, gala var kapt cipars...

Link to comment
Share on other sites

Ja, piekritu, ka var aprunaties (taču iespējamība maza, ka piekritīs). Iemetot ciparus (svar 3.4kg) royalmail tā pat shipping sanāk vismaz 20 GBP. Baigi šerpi. Taču paldies tā pat!

 

Bet jā, es variāk gribētu uzzināt vai kāds nav redzējis kaut kādus universālos/lētus statīvus kaut kādā veikalā Latvijā/Rīgā. Paldies

Labots - johnbee
Link to comment
Share on other sites

Es tos palūgtu izgatavot kādam metālkantorim (savulaik taisīju ko līdzigu ex-Arsenāla teritorijā Mārupes ielā) un pēc tam ar pulverkrāsu nokrāsotu sev vēlamā krāsā, pa 5Ls pārī.

Link to comment
Share on other sites

nu nez vai metāla kantoris par sviestmaizi krāmēsies.....es mēģinātu tās tumbeles, ja tās tā var nosaukt iekārt kaut kādās stilīgās iekarēs pie griestiem, jo no statīviem šādas nogāzīsies viens divi - nav jau plauktinieces vismaz ar 8kg svaru....

Link to comment
Share on other sites

Paldies par ieteikumiem.

Pieņemsim, ka iekāršana griestos kā arī "custom" statīvu metināšana netiek apsvērta.

 

Es atceros kad pirms kādiem 5 gadiem pirku mātei Panasonics kinozāli, un tur bija tas, ka varēja nopirkt atsevišķi panasoics kājas tieši aizmugurējām tumbām. Itkā pameklēju interneta veikalos, bet tādas neatrodu (amazon.co.uk ir kkādi varianti, bet pārāk dārgi sanāk ar visu shipping). Varbūt kāds ir pamanījis kādā interneta veikalā/parastā retail/cenuklubā, etc.

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Ja tai lietai pieit radoši, varbūt kādā mēbeļveikalā, interjēra veikalā var atrast piemērotus grīdas scečturus vai stāvlampu.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...