Jump to content

PRE OUT orginalajam auto radio


Gatis1985
 Share

Recommended Posts

Velos lugt palidzibu, varbut te kads ir kko tamlidzigu buvejis.

Lieta tada, ka man ieksh auto ir orginalais FORD 6000NE disku atskanotajs, kuru negribu mainit uz modernajiem aparatiem, bet loti veletos shim kkada veida iedabut priekshpastiprinataja izeju uz pastiprinataju.

Esmu izstudejis ka vinjam ieksha ir 2 TDA8566Q chipi un jautajums ir: vai pie chipa ieejas var pielodet pre out izeju, jeb taja vieta signala jauda ir parak vaja prieksh pastiprinataja ieejas.? Vai varbut ir vajadzids kads mazs chips klat piem. TDA2822M stiprakam signalam?

post-89558-0-36994900-1298231135_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

varb

ut par ne tēmu bet vai viānm jebkādā veidā var sataisīt line in kur pielodē parasto 3.5mm audio vadu un slēdz klāt mp3 playeri vai tas ir neiespējams šim modelim

Link to comment
Share on other sites

CITĀTS

 

Es nevelos audio ieeju. Es velos priekshpastiprinataja izeju no orginala auto radio, lai pieslegtu auto jaudas pastiprinataju ar subwooferi!

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

to es sapratu bet manām vajadzībām bītu vajdzīga šādā info

sorry par oftopic

Link to comment
Share on other sites

Abos gadijumos Baznīcas ielas Kenwood servisā veči jums to izdarīs.

 

Nevajag nekādus večus. Ir 2 varianti: 1. tā saucamais LOC (line out converter), kurš spraužas autoradio izejā una iznāk lineārā izeja abiem kanāliem, kā arī visu 4 skaļruņu izejas. 2. Vairumam autopastiprinātāju ir paredzēta atsevišķa pieslēgvieta tieši jaudīgai ieejai (pa tiešo no autorādio izejām).

 

to es sapratu bet manām vajadzībām bītu vajdzīga šādā info

sorry par oftopic

FM transmiters tev palīdzēs.

Link to comment
Share on other sites

Fm tranmiters ir mēsls vislielākais. Ja gribam jau tā sūdīgo oriģinālās audisistēmas skaņu sačakarēt vēl vairāk - tad jā - uz priekšu.

 

Domāju ka jebkurā elektronikas darbnīcā var jebkuram autoradio uztaisīt gan line in gan line out. Un maksās tas lētāk kā fm transmiters.

 

Kas attiecas uz taisīšanu paša spēkiem - nekas sarežģīts tas nav! Vajag atrast internetā kur TDA8566Q ir ieejas kājas un pie tām arī pieslēgties caur kondensatoru. Liekas ka vajag 1uF elektrolītisko, bet varbūt kļūdos.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...