Jump to content

Philips GoGear SA1355


ArtūrsB
 Share

Recommended Posts

pleyeris lietots apmēram 2gadus, bez jebkādām problēmām. Vakar kā parasti zālē biju pieslēdzis pleyeri treniņa laikā pie atskakaņotāja ar usb. Ejot mājaas iesledzu lai klausiitos un saak dziesmas vilkties un bremzēt.. Nu neko izslēdzu arā un mājās noformateju. Tagad ieslēdzot iekšā viss ir ok, radio stradā, bet ieliekot dziesmas iekšā, viņas neparādās. Kas varētu buut par problemu?

Link to comment
Share on other sites

Vecos modeļus varēja restartēt ar adatu iebakstot tādā mazā caurumiņā, varbūt šitajam arī ir kkas līdzīgs. Vēl var mēģināt meklēt philips mājaslapā atjauninājumus.

Link to comment
Share on other sites

Caurumu tikko atradu, restartēju bet nekas nemainās. Pastīšos mājaslapā varbut tur ko ieraudzisu. Paldies.

Varbut kko svarigu izdzeesu formatējot viņu.

Link to comment
Share on other sites

Novilku īsto, pieslēdzu mp3 dators uzrāda viņu, bet kad palaižu to firmware downloader viņš neuzrāda pleijeri..

Link to comment
Share on other sites

Es vairs neatceros kā es darīju, bet ar pirmo reizi man arī nesanāca. Vari paskatīties youtube tur ir pāris video kā atjauno firmwari.

Labots - pupsis
Link to comment
Share on other sites

Nu ok, pastiisos tur, paldies tev.

Nevareetu but tā, ka tur pie atbalstītajām operētajsistēmām ir visas izņemot windows 7.. Nevaretu arii tas buut pie vainas? Tas firmware downloader palaižas bet neatrod pleyeri..

Link to comment
Share on other sites

Man ir līdzīgs pleijeris! Spraužot to pie kompja USB,jātur nospiesta pleijera menu poga,tad downloader programmiņa paņems pleijeri un varēs atjaunot softu!

Link to comment
Share on other sites

Formatēju uz FAT32 ko viņš arī uzreiz piedāvāja. Izmēģinājos visādi ar tām pogām, bet nekā. Varbut tiešām bus jamēģina uz kāda win xp datora...

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu gan kaads sakars failu sisteemai ar Windows versiju. Ja FAT32 nepaliidz, tad pameegjini tiiri FAT.

Lai nebuutu jaameklee kaiminji, kam ir winXP, paprovee kaadu Live CD.

Link to comment
Share on other sites

Tas jau nav kkaads usb flesh vai atminas karte, ja ir nobrukusi plejierim programmatūra, tad vienīgā iespēja ir to pārinstalēt un izstrādātāji paši iesaka Windows XP.

Link to comment
Share on other sites

Pamēģinaju arī vienkārši uz FAT, nepalīdzēja... Buus vien jameģina ar WIn xp, tagad jau retajam vairs tāds ir palicis.

 

Varam slēgt ciet, atstāju uz FAT formātu un ar Win Xp kompi sanāca to firmware uzlikt. Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...