Jump to content

CPU usage 90% +


Kasibolts
 Share

Recommended Posts

Nesen ( pirms dažām dienām) nopirku jaunu datoru ar Windows 7 Ultimate (nav oriģinālā)

 

Dators it kā labs Athlon dual core 3,2 GH, 4 gb RAMS, 1gb video Nvidia.... ,u t. t.

 

Problēma ir, kad es ieslēdzu vienalga kādu spēli, jaudīgu vai mazāk jaudīgu, bez nozīmes CPU sāk ārdīties un stāv uz 90%- 100% , kas pilnīgi bremzē visas darbības.

 

Pat izejot ārā no spēles un ieslēdzot task manager, problēma saglabājas , joprojām CPU usage 90+%, vienīgā izeja pārstartēt kompi.

 

Vai zināt kur problēma un ko darīt?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Atrodi datora ražotāja mājas lapā video draiveri, tas ko W7 saknābā pa apdeitiem parasti geimingam neģeld.

Link to comment
Share on other sites

Video draiveri, kaitēkļi, u.t.t. Īpaši, ja W7 "pirkts" torrentos :sarkasms:.

Link to comment
Share on other sites

Jā es tiku līdz tas manager, tur ir it kā 4 svchost.exe kas ēd procesoru, tiklīdz cenšos kādu no tiem ''end process'', parādās ziņojums ka veicāt nepiedienīgas darbības...un windowsam jāpārstartējas lai viss būtu OK.

 

Karoče visu izmēģināju...vīrusu nav, dators jauns, moz problēma video draiveros? mēgināšu nokačāt jaunākos prieks manas video kartes. Bet diez vai tas palīdzēs, ka tik ko nesamudzīju.

 

Laikam vine viadzēs nest uz servisu ar sašutumu pilnu izteksmi stāstīt par problēmu...nafig man tas jaudīgais kompis ka spēles spēlet nevar xD

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...