Jump to content

Invaliidu rezhiims uzbruuk tehnologijaam?


Nettwerk
 Share

Recommended Posts

aber kas tur tik smieklīgs? :unsure: Ir tādas fīčas, man liekas ka pat saucās narrators vai kaut kas tāds. Pašam ir tā gadījies, bet vienmēr esmu zinājis kur atrubīt. :t_p_o_n_e:

 

P.S. un tāda ekstra pastāv jau labu laiku no xp laikiem. :acute:

Link to comment
Share on other sites

Hmm kopsh kura laika accessibility tulkojas invaliidu rezhiims (Tas temats ir ieksh iPhone grupas)?

Man gan jautri, ieksh Apple iPhone:

HT3577_03----en.png

Labots - Nettwerk
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu bet ne jau invalidu rezhiims. Tad jau telefons tajaa briidii kad tiek ieslegta kaada no shiim opcijaam, paliek par invaliidu ar visu telefona lietotaaju. :D

Labots - Nettwerk
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Uz Android trubas tas ir nolatviskots kā "Pieejamība", respektīvi burtisks tulkojums. :)

Nu cilvēks neprecīzi izteicās, bet to kur ir viņa sāpe taču varēja saprast?

Link to comment
Share on other sites

Tekstu sapratu 50/50, par narrator uzreiz bija skaidrs, bet par tiem spīkeriem un skaļruņiem gan nē :D Nekas super smieklīgs nav, tādus  problēmu aprakstus daudz esmu dzirdējis.

Link to comment
Share on other sites

Neko smieklīgu nepamanīju, bet - jauki, ka mums visiem nav vienāda līmeņa humora izjūta un ka cilvēki ir dažādi :)

Link to comment
Share on other sites

Patiesībā es izmantoju vienu no Windows XP iebūvētajiem pielāgotības jeb Accessibility rīkiem. Datora iebūvētais skaļrunis itin labi man ar šo rīku palīdzību signalizē par to, ka es atkal [shift] vietā piespiedu [Caps Lock] vai papildu klaviatūrā [7 Home] vietā [Num Lock].

Link to comment
Share on other sites

Forumisimus

Nu šitas bija arī uz w2k, tikai neko īpašu smieklīgu tur nesaskatu, vienkārši cilvēks izteicās tā vienkāršāk.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau tās accesibility opcijas tiešām paredzētas, kā tagad modē teikt, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām jeb tautas valodā invalīdiem

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...