Jump to content

RRR veikals Imantā


Krelin
 Share

Recommended Posts

Nu var tak viņiem piezvanīt, kad pēdējo reizi biju - nebija gan tur platinieki.

Link to comment
Share on other sites

nevaru iedomāties nevienu iemeslu, kāpēc būtu jāpērk šis krāms jauns, ja par līdzvērtīgu naudu var atrast lietotu kapitālistu ražojumu, kas būs par kārtu, ja ne divām, labāks visos aspektos

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, jaunus atskanotājus var iegādāties ap 50Ls, vienkārši biju domājis kaut kā lētāk izgrozīties. Mājās esošais Impulss 101Stereo atdevis galus, respektīvi, motora elektronika nobeigta. :<

Link to comment
Share on other sites

es nebiju domājis jaunu plastmasu par 50, bet lietotus

jebkurā gadījumā tāda ārija tur maksātu uz latiem 30-40, kaut vērta viņa varbūt piecus

Link to comment
Share on other sites

Tici man, tu nenožēlosi, ja paņemsi kādu pavecāku brendu. Kaut vai to pašu sony ar direct drive.

Ja arī radiotehnikā kāds aparāts uzrodās, tad tā visdrīzāk būs ārija, kas nāca komplektā ar y7111 un pārējo komplektu.

Tici man, nevajag tev tādu, nav īpaši kvalitatīvi

Te ir pāris puslīdz norm aparāti:

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio/other/cipmh.html

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

Long John

tas Ogres Jāņa wega (rebrendots sony vācijas tirgum) ss linkā būs gana labs

 

 

Tā Wega diemžēl vairs nav pie manis.

Ar "Direkt Drive" pašlaik ir tikai "Siemens RW-300" automāts.

Pārējie ir "Belt drive" (gumijas siksniņas piedziņa).

Vēl nenobildēts ir "Technics SL-B300" (sudraba krāsā) un "SABA PSP- 240".

Rīt arī tās bildes pievienošu savā "albumiņā".

 

http://foto.inbox.lv/janisf/Turntables

Link to comment
Share on other sites

Man ir daži Direct Drive: ONKYO 1015 un SONY LX-22, kā arī Technics SL-Q3, pusautomāts un automāti, plus vēl manuālais skaistulis Technics SL-2000 :)

Link to comment
Share on other sites

Neesmu jau nekāds audiofīls, uz direct drive piedziņu arīdzen neiespringstu. Gluži vienkārši esošā vinilu kolekcija ir visai liela plus šodien, uzmetot aci dažiem viniliem iekš ''Upe'', kožu pirkstos, ka mājās esošā lamata nestrādā. ;<

Link to comment
Share on other sites

Tava mājās esošā lamata bojā plates ar sūdīgajām padomju galviņām.

 

Ņem rietumnieku un miers.

Link to comment
Share on other sites

psihiatrs

Tajā veikalā biju pirms dažiem mēnešiem. Toreiz tur nebija plašu atskaņotāji. Saruna ar pārdevēju lika noprast, ka nekas arī nebūs. Man ieteica pastaigāt pa komisijas veikaliem Rīgā, bet tam biju pa slinku :)

 

PS Mjā, Upē parokoties var atrast riktīgas ņammas. :)) Vienīgi tās plates ir pamatīgi aplipušas ar putekļiem ( bet tā nav pārāk liela problēma). Pats nesen nopirku dažas, kuras ebay tirgo 5x dārgāk.

Labots - psihiatrs
Link to comment
Share on other sites

Ir šitentāds te

Praktiski nelietots, tikai pārdesmit gadu stāvot noputējis :sleep:

Un krietna čupa ar platēm.

Labots - ridao
Link to comment
Share on other sites

Oi, es gadus 20 Āriju redzējis nebiju, jau aizmitsu, KAS TAS ir... ne ne, šādu tonarmu var izmantot bļitkošanai, bet ne vinilam. Man bija atmiņā, ka tas izskatās labāk. Laikam sentiments.

 

Protams, netrenētai acij arī šis izskatās tāpat :)

Link to comment
Share on other sites

Njā, cilvēks, kas nesen savāca manu veco Āriju 102, kuram 90-to gadu sākumā biju iemuhļījis kaut kādu no kita salodētu preampu, kaut kad te forumā atzinās, ka esot patīkami pārsteigts, cik labi viņa skanot... Tā, ka prasības pret tehniku mēdz būt stipri atšķirīgas ;)

 

P.S. Es beidzot veiksmīgi esmu ticis pie Technics SU-8080 ampa, kuram esot superīgs phono preamps, vēl tik neesmu paspējis ietestēt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...