Jump to content

kā notiek sadegšana, nosvilšana


Guest marcos
 Share

Recommended Posts

Guest misha

zini man ir uzspradzis baroklis tuvu pie auss... sitadu efektu vairak NEGRIBU!

 

un ari man viss kas ir svilis agra jauniba, jo ka zinam ar novecojusu tehniku talu nevar tikt :D

Link to comment
Share on other sites

njaaa, manu acu priekshaa ir nobeigushies 2 cpu... 1 maatene... un dazhi vadi svilushi ieksh kastes... taada smuka liesma zilaa kraasaa ar duumiem

Link to comment
Share on other sites

Guest marcos
njaaa, manu acu priekshaa ir nobeigushies 2 cpu... 1 maatene...

 

gribētos gan zināt konkrētāk par tiem cpu un mb, degšanas pēdas pēc tam ir manāmas? svilšanas moments bija vērojams? vai tas notiek tā, ka ne šis ne tas bet dzelzis vairāk nedarbojās?

Link to comment
Share on other sites

cpu nosvila un nekas nebija juutams, tik kad iesledz pc tad peec paaris sec saaakt duukt kompis ar riebekliigi troksni :p ja maatene nosvilst, taa vienkaarshi nerubii un viss

Link to comment
Share on other sites

Guest misha
...liesma zilaa kraasaa ar duumiem

 

sviezts, tie dumi kad man baroklis nospraga kaut kadas visu dienu riebigi smirdeja, loga attaisisana nepalidzeja...

Link to comment
Share on other sites

...liesma zilaa kraasaa ar duumiem

 

sviezts, tie dumi kad man baroklis nospraga kaut kadas visu dienu riebigi smirdeja, loga attaisisana nepalidzeja...

man svila vadi kas iet uz to piikstuli (tumbinju), tik iisti veel nezinu kapee :D

Link to comment
Share on other sites

Vienam paziistamam rokai pirkstu noraava spraadziena vilnis, kad CPU eksplodeeja!!!

Dzeks viss melnu muuli... taaka nigarz.. Neliela CPU shkjemba joprojaam palikusi galvaa. Dzeks tagad matemaatiskaas operaacijas ar peldosho komatu veic galvaa :))

Link to comment
Share on other sites

Nodega HDD - kaut kur sagaaja uz iiso nu cietais taa jociigi nosmakoja - pastoties - viena no mikrosheemeem ar taadu paceelumu pa vidu (burbuli). Peec tam kompis disku vairs neatpazina.

 

Nodega BIOSa chips kad biju ielicis to maziet shkiibi - pa laimi taadu shipu man bija vairumaa - nomainiiju citu un viss iet veel tagad:)

 

Kad kompis darbijaas - iekrita skuuve un uzkrita uz maatenes - bez smakas un skanjas viss apklusa un vairs nekad nestapteejaas (pa laimi veca maatene un zudaajumi nelieli).

 

Slaiku nepareizi klaviatuuras vadus (bija nobeigushies) un klaviatuuras ports vair negaaja nemaz - biju izdedzinaajis kaut ko maatenee - taa bija metama...

 

Tas bija pasen un vairs ar shitaadaam lietaam nenodarbojos - beigtaas detaljas nolikvideetas ugunskuraa....

Link to comment
Share on other sites

Guest misha
...liesma zilaa kraasaa ar duumiem

 

sviezts, tie dumi kad man baroklis nospraga kaut kadas visu dienu riebigi smirdeja, loga attaisisana nepalidzeja...

man svila vadi kas iet uz to piikstuli (tumbinju), tik iisti veel nezinu kapee :D

 

secinajums viens, ka kaut kas kaut kur saskaras.... vai ari uz iso, es vispar to tumbinu nafig atvienoju, itka riskanti ir, ja kompis pikst bet nedzirdi bet nu pofig... vismaz nepikst :D

Link to comment
Share on other sites

...liesma zilaa kraasaa ar duumiem

 

sviezts, tie dumi kad man baroklis nospraga kaut kadas visu dienu riebigi smirdeja, loga attaisisana nepalidzeja...

man svila vadi kas iet uz to piikstuli (tumbinju), tik iisti veel nezinu kapee :D

 

secinajums viens, ka kaut kas kaut kur saskaras.... vai ari uz iso, es vispar to tumbinu nafig atvienoju, itka riskanti ir, ja kompis pikst bet nedzirdi bet nu pofig... vismaz nepikst :D

nu taas tumbas vairs nav... :D

Link to comment
Share on other sites

Raimiza

Nu pec skata tas baroklis ir kautkas ultra leets un suudiigs :))

Shaads iznaakums ir loogjisks :)

 

hehe uz taa meesla vispar kautkaa pamaz to detalju :)

Pisec kitajozas :)

Kaa tie baroklji vispar straadaa :)

A kas tam meeslam eksplodeeja?

Link to comment
Share on other sites

Raimiza

Nu pec skata tas baroklis ir kautkas ultra leets un suudiigs :))

Shaads iznaakums ir loogjisks :)

 

hehe uz taa meesla vispar kautkaa pamaz to detalju :)

Pisec kitajozas :)

Kaa tie baroklji vispar straadaa :)

A kas tam meeslam eksplodeeja?

A hvz! KAut kur pagadijaam mums taads supa exemplaars :). Tur konis uzspraaga!

Link to comment
Share on other sites

vai kautkas var nosvilt bez kādām kūpēšanas, smakas pazīmēm?

Ar statisko elektrību (ESD) var izbliezt gandrīz visu bez īpašām svilšanas pazīmēm.

Link to comment
Share on other sites

Nja mani varoņdarbi ir 3 mātenes... ghih...

Statiskā un īsais ir nāvējoši... brrr...

Link to comment
Share on other sites

Var gan piemeram CPU... ta patas ari hdd ja samaina 5 un 12V vietam... tas gan ar laiku varetu aizdegties jo sak pamatigi silt...

Link to comment
Share on other sites

Vienam paziistamam rokai pirkstu noraava spraadziena vilnis, kad CPU eksplodeeja!!!

Dzeks viss melnu muuli... taaka nigarz..  Neliela CPU shkjemba joprojaam palikusi galvaa. Dzeks tagad matemaatiskaas operaacijas ar peldosho komatu veic galvaa :))

Kuum? tu netaisies paarkvalificeeties par spiidolu? ;)

 

HEC baroklis man 1 briidi gaaja, naakamajaa vairs neceelaas, atstiepa kaajas kluseejot.

gf ti4600 (baac ku labs bija - veel tagad skumstu) - atstaaju kasti iesleegtu, peec paaris dienaam melna bilde - genoht.

cietnji - daudzi - tie parasti ar bliikshkji ar nespraagst

rami - daudzi - arii mirst kluseejot.

maatesplates taapat mirushas kluseejot.

monitori - iz mana muuzha parasti mirst ljoti leeni un klusi - citi savukaart siic agonijas mokaas.

peles mirst no speeciiga trieciena pret sienu 8)

eh... man gluzhi kaa spiidolam sanaaca

:p

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Es tad veel esmu diezgan labi izbraucis cauri :D Kopaa laikam buus viena 486 prochu M/B (tagad veertiiba 50sanji - ejoshai :oops: ), tad 2,5 Gb HDD, instaleeju vindu un beidza griesties, tad bija taada nepatiikama smaka, noliku, taa arii staaveeja, tad izjaucu, skatos 1 sheema melna, savienoju pa taisno un briinumainaa kaartaa griezaas un dazhus labus datus dabuuju aaraa :D Diezgan esmu njeemies ar visaadiem "suudinjiem" kas saistiiti ar kompi, bet esmu laikam dzimis laimes kreklinjaa un beigaas sanaak tikai Hdd & M/B aizgaaja taisaulee :wink:

Link to comment
Share on other sites

Tur lejaa pie kondiķiem arī kaut kas zupai līdzīgs. Kas tas ir? Ievārījums?

Link to comment
Share on other sites

Tur lejaa pie kondiķiem arī kaut kas zupai līdzīgs. Kas tas ir? Ievārījums?

 

Kas ir tauata nekad kondensaatorus nav spridzinaajusi? Taa ir normaala paraadiiba elektroliitam! :p

Link to comment
Share on other sites

Guest Brolio
Vienam paziistamam rokai pirkstu noraava spraadziena vilnis, kad CPU eksplodeeja!!!

Dzeks viss melnu muuli... taaka nigarz..  Neliela CPU shkjemba joprojaam palikusi galvaa. Dzeks tagad matemaatiskaas operaacijas ar peldosho komatu veic galvaa :))

 

Laikam viņš ar PC vairāk nenodarbojās??Pēc tāda pārdzīvojuma es iznīcinātu pēc iespējas vairāk PC.

Link to comment
Share on other sites

Tur lejaa pie kondiķiem arī kaut kas zupai līdzīgs. Kas tas ir? Ievārījums?

 

Kas ir tauata nekad kondensaatorus nav spridzinaajusi? Taa ir normaala paraadiiba elektroliitam! :p

 

da labi vienkaarshi atziisti, ka ar savu luncha zupu apleeji PC un taadeelj arii nokuupeeja... :D

Link to comment
Share on other sites

Tur lejaa pie kondiķiem arī kaut kas zupai līdzīgs. Kas tas ir? Ievārījums?

 

Kas ir tauata nekad kondensaatorus nav spridzinaajusi? Taa ir normaala paraadiiba elektroliitam! :p

 

Aha! Kondensatori sprāgst kā traki, kad šamējos pārgruzī. :o

Link to comment
Share on other sites

Tur lejaa pie kondiķiem arī kaut kas zupai līdzīgs. Kas tas ir? Ievārījums?

 

Kas ir tauata nekad kondensaatorus nav spridzinaajusi? Taa ir normaala paraadiiba elektroliitam! :p

 

da labi vienkaarshi atziisti, ka ar savu luncha zupu apleeji PC un taadeelj arii nokuupeeja... :D

He he he UPS! Labi ka razotaaji nav tik apkeeriigi kaa tu, Tad jau buutu vaaks un mees savas ar OC sajataas detalas nevareetu samainiit :p

Link to comment
Share on other sites

njā - baroklī ir kautkādi hreni kas mēdz uzsprāgt - man bij modots baroklis domāts pieslēgt pie nihroma stieples (karstās stieples griezējam) (ezis uztaisīja) - bet es tam baroklim gribēju slēdzīti pielikt, un vēl šo to uzlaboju, rezultātā - kad ieslēdzu - pēc pāris sek - PLAUKŠĶIS - paskaļš ar dūmiem... - izslēdzu:) - pēc brīža vēlreiz ieslēdzu - un atkal PLAUKŠ:) - vēlviens, arī ar dūmiem:) - bet kad slēdzu 3.reizi, tad gan nekas nebij, vienk nedarbojās. kautarī ventilators griezās:)

 

tākā tomēr kautkas sprāgt var, tās nav tikai tukšas baumas. kondensatori laikam, hrenzin....

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgs klusums, kad sava chinese barokļa ventilātorā skrūvgriezi iebāzu un aizmirsu, lai pārbaudītu cik šamais kluss, pilnīgi nekas nenotika, tikai pēc kādām 5 min kompiic izslēdzās. . . tā es tiku pie HEC

Link to comment
Share on other sites

lodeejot lcd displeju nejaushi palaidu uz iiso +5V un GND, bet nepamaniju, liidz briidim, kad baroklis saaka aizdomiigi skalji breekt, ieskatiijos kstee iekshaa un tur taa skaisti zili duumi zilo lampinju gaismaa peld uz kuuleru pusi, izraavu baroklim vadu, iesleedzu - cietnis nedetekteejas (remonts 15Ls)

 

nesen nomira raamis samsung ddr333@400, 2.7V (kaa parasti seedeeju pie kompja, shis saak kaarties, labi paarstarteeju, karaas windows ielaade, ppaarstarteeju, garie post signaali nepaartraukti, nu ta skaidrs - raamis, patiiru kontaktus - nekaa.. taa arii tiku pie Apacer.

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgs klusums, kad sava chinese barokļa ventilātorā skrūvgriezi iebāzu un aizmirsu, lai pārbaudītu cik šamais kluss, pilnīgi nekas nenotika, tikai pēc kādām 5 min kompiic izslēdzās. . . tā es tiku pie HEC

man vecajam pc baroklis negriezaas visu nakti... no riita kau kaa nejaushi pieskaaros keisa augshai kas izradiijaas tiiri karsta... :lol: par laimi tikai baroklii nekas ljauns nenotika, vel shobriid rubii, kaa nekaa codegen :D

Link to comment
Share on other sites

vienk nedarbojās. kautarī ventilators griezās:)

Tā nevar būt, ventilators no 5V barojas, tātad tu saspridzināji 12V taisngriezi, un pēc tam maiņstrāva aizgāja un saspēra visus kondensatorus ķēdē.Iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Tā nevar būt, ventilators no 5V barojas, tātad tu saspridzināji 12V taisngriezi, un pēc tam maiņstrāva aizgāja un saspēra visus kondensatorus ķēdē.Iespējams.

 

galnais jau ka nezinu kādā veidā es kautko nepareizi būtu savienojis - skatījos tipa mātenē - alvas 'pļocka no kuras nāk melnie vadi, pļocka no kuras dzeltenie.... bet nu sazin.

 

bet tas ka griezās - varbūt jau vairs neatceros tik labi... bet šķiet ka griezās - jo vēl pamanījos pagrozīt to potencimetru - grozītāju kas bij pielikts - kad to aizgrieza līdz galam - tad hops - izrubījās. atgriezu atpakaļ - ieslēdzu - atkal lampiņa knapi deg, kā uzgriež vairāk - izrubījās. stieple protams nemaz nesila:)) - tad arī atmetu ar roku. tizli - bij tak darbs ieguldīts, viss satjūnēts - vajadzēja man viņu nosprādzināt....

 

tas vēl - ka 10w lampas vietā biju piesēdzis 2gab 5w lampas (12v) hrenzin - vai tas rdaīja lielu pretestību? kautvai nu nezinu, ...

Link to comment
Share on other sites

Guest pyro

bij taads fakts ka acu prieksa nodega cietais disks. skats nebija no patiikamajiem - izspraaga zili-sarkana liesma un smaka bij tada ka labaak ieksaa telpaa nenaakt 2as dienas. cietnim apaksaa visi cipi+pati plate bij sadegusi. nu ko cilvekam kurs atnesa uz servisu ielikam citu. maxtor 200gb. labi vismaz ka nekas cits neaizdegaas - dzeeshamais bij pie rokas. bet to ka taa var dedt nebiju gaidiijis - deg maitas labi visi tie dranki taa tikai liekas ka nav kam degt.

Link to comment
Share on other sites

Nav man nekad attēlķēris pie rokas kad kas deg, bet degšanas ir redzētas daudz un visādas, gan bez vizuāliem efektiem, gan ar sprādzieniem, gan ar dūmiem, gan liesmām, kā arī visi veidi vienlaikus.

Link to comment
Share on other sites

Guest zombpj

ehhh.. bij man reiz, daudz daudz gadu atpakal, viena liika roka ... vajadzeeja vienam 1GB HDD (laikam kaukaads caviaars) iedziit iekshaa Win instalaaciju.. bij man vecs PC, bet lieka baroshanas kontakta prieksh HDD nebij - tikai flopikam... Radaas spalvaina ideja pievienot vadinus ... tumsaa sajaucu 5V ar 12V => pirmajaa reizee HDD nenodetekteeja, vins negriezaas ariidzan... nu ko, atvienoju, testeri rokaas (kaa nekaa nebij mans HDD un sataisiit vajadzeeja)... palaimeejaas, ka vinam uz platiites bija droshinaataaji gan 5V gan 12V keedee... ar tieeevu draatiiti sho kluumiiti izlaboju, bet no 1GB bija palicis tikai 500MB ... nu prieksh Win95 pietika ... Arii ieprieks tam nelaimiigajam HDD bija kaukaadi BADi taa kaa neviens iipashi nepaardziivoja - arii iipashnieks :)

Link to comment
Share on other sites

...liesma zilaa kraasaa ar duumiem

 

sviezts, tie dumi kad man baroklis nospraga kaut kadas visu dienu riebigi smirdeja, loga attaisisana nepalidzeja...

man svila vadi kas iet uz to piikstuli (tumbinju), tik iisti veel nezinu kapee :D

man tas pats

un tam kompim kas tas taa notika bija psc gluks kaut kaads

tipa kad nav nekas pievienots pie IDE vadiem tad starteejas tipa

kad pievieno cieto cd-rom vienalga ko tad melns ekraans pat bioss neraadaas nu vot es noraavu nost ide vadus un sleedzu iekshaa un pc spiikers deg :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...