Jump to content

Sakarīga,bet ne dārga mp3 atskaņotāja izvēle.


thunderforge
 Share

Recommended Posts

Sveicināti..

Visu laiku klausījos mūziku iekš sava telefoniņa- se K550i, bet tas atstiepa galus, un nolēmu nopirkt atsevišķu mp3 atskaņotāju.

Pēdējo nedēļu esmu pavadījis mp3 meklējumos, bet ne īpaši veiksmīgi, tamdēļ nolēmu griezties pie Jums, varbūt Jums sanāks man palīdzēt.

 

Prasības ,kuras man būtu vēlamas:

# Cena - Būtu gatavs atvēlēt plus / mīnuss (+/-) 40 Ls .

# Atmiņa vimaz 2gb+ , kaut arī ļoti gribētu 4 gb+ .

# Nekādas ipodu lietas.

# Negribētos pirkt baterijas , tamdēļ lai barojas no citiem avotiem, kā usb, vai kā līdzīga.

# Vismaz 15 h nepārtrauktas mūzikas atskaņošanas iespēja (esmu liels mūzikas mīlis, gribētos ar vairāk, bet neliekas ka manā budžetā tas ir iespējams,

un iespējams to ar nemaz nevajag, jo katru dienu taču ir iespēja uzlādēt).

# Itkā tomēr vismaz mazu displeju gribētos, lai redzētu dziesmu nosaukumus utml..

# Lai skaņas kvalitāte būtu pieņemami sakarīga (Protams ka austiņas nāksies jaunas sakarīgas piepirkt klāt).

 

Galvenais jau itkā ir ietilpība un skaņas kvalitāte. Ceru ka Jums būs kāds labs ieteikums.

 

Forumos palasīju un sapratu ka daudzi iesaka - Sandisk Sansa clip - , un - Creative Zen Mozaic , bet varbūt ir kāds vēl cits?! (ja nebūs tad būs vien jāizvēlas no šiem diviem , par kuriem daudz diskusijas bijušas)

 

Jau iepriekš saku lielu Paldies!

Link to comment
Share on other sites

ideāli visiem punktiem atbilst sansa clip+, laikam tik baterija tik ilgi nevelk, bet visumā labākais mp3 šajā cenu kategorijā, pat 60ls būtu labākais, bet tur konkurents būtu sansa fuze

Link to comment
Share on other sites

thunderforge

CITAATS

 

Ideja par to Sansa Fuze ar nav slikta .. Cena ar ap 48 Ls kas ar ir pieņemama.. Bet vēl jāpadomā..

Labots - Grisha
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc nevēlies turpināt izmantot telefonu šim nolūkam? Mūsdienās jau jebkuram telefonam var pieslēgt austiņas un klausīties mūziku, un atmiņas kartes arī var iespraust gandrīz katrā, kurš nav budžeta aparāts. Gala rezultātā būs par vienu mazāk ierīces, par kurām uztraukties. Un nepalaidīsi garām telefona zvanus klausoties mūziku. :)

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

+1 par to Sony Walkman pleijeri ko normis_161 minēja. Kolēģei ir tāds 2GB - maksā 27Ls, austiņas gan citas klāt nopirka un skan ļoti labi. Arī baterija turot ļoti ilgi! :)

Link to comment
Share on other sites

100debija

Esmu par Sansa Clip+, atbilst visiem autora noscījumiem (ja ņem, tad jauno upgreidoto). Var pievienot līdz pat 32 GB external µSD, līdz ar to panākot max 40 GB. Pats iegādājos no ebay 4 GB par ~40 Ls. Mana prioritāte bija *.flac atbalsts, ko šis aparāts nodrošina. Manas domas - tomēr telefons ir domāts komunikācijai, nevis mūzikas klausīšanai.

Link to comment
Share on other sites

thunderforge

Atbildot uz Vilx jautājumu - ''kamdēļ es nevēlos turpināt izmantot telefonu muzikas kalausīšanai?''

Itkā jau doma ir laba, taču ar laiku jūtu ka akumulators telefonam sāk dīvaini uzvesties, kā arī ja aizmirstu vienu dienu uzlādēt telefonu un visu laiku klausos mūziku, tad nākošās dienas vakarā man baterija sāk beigties, un vau zaudēt sakarus.. (Iespējams ka tas tik manam k550i tā bija, un ka citiem , jaunākiem telefoniem tas tā nebūtu, taču neesmu nekāds eksperts un vados tik no savas pieredzes.). Telefonu es labāk gribētu atstāt tikai zvanīšanai, sms, un informācijas iegūšanai no neta.

 

 

Normis_161 ir ieteicis aparātiņu kas man tīri labi patīk.. Itkā nekad sony firmas produkcijā neesmu vīlies...

 

 

Taču lielais vairākums kā jau ierasti atbalsta Sansa clip+ un tā vien liekas ka tas varētu būt vissakarīgākais risinājums, tik tas baterijas laiks (15h) tāds nedaudz maziņš liekas.. Bet varbūt ar iespējams pietiks...

Labots - thunderforge
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

4 GB par ~40 Ls. Mana prioritāte bija *.flac atbalsts, ko šis aparāts nodrošina

 

4GB un FLAC? :black eye: Tur tak kādi 12...15 albumi tikai ielien.

 

Vispār esmu nepatīkami pārsteigts, ka Sansa Clip pleijeri tikai ap 15h tur. It kā jau pietiekami, bet visi citi ražotāji jau dod divas reizes ilgākus bateriju darbības laikus. Vecais labais iPod Classic piedāvā 36h (OK, tur ir citas ietilpības, izmēri un cenas, bet fakts paliek fakts); Nano dod 24h. Creative ZEN Mozaic dod 32h.

 

Tomēr patīkami, ka nav jālādē vairākas reizes nedēļā. Pats uz darbu, no darba un darbā klausos muzonu. Sanāk gan jau ap 9-10h dienā. Lādēju 2x nedēļā.

Link to comment
Share on other sites

100debija

4 GB + 8 GB ārējā. +/- 40 albumi, pietiekoši. Tagad jau arī 16 GB µSD var pa saprātīgām cenām dabūt, 32 GB gan vēl nesamērīgi dārgi. Baterijas kapacitāte, laikam, proporcionāla atskaņotāja izmēram.

Link to comment
Share on other sites

Es arī varu tikai rekomendēt sansa clip+. Ja ņem 4GB pleijeri no ebaya un 16GB Sandisk microSDHC karti no amazona, tad par to cenu (piecdesmit kaut kādi lati) grūti atrast kaut ko labāku price:performance(&capacity&size). Kā jau te minēja vienīgais mīnuss ir baterijas laiks (15h ir uz papīra, reāli man vismaz sanāk mazliet mazāk). Bet nu tā kā es katru dienu nelietoju, tad man arī katru dienu nav jālādē. Iepriekšējā dienā pirms klausīšanās gan der uzlādēt. Sākumā es to nopirku kā aizvietotāju dārgākam pleijerim, kurš saplīsa, tad atmiņas karti, un tagad es pat nelānoju pirkt jaunu. Pat ja šis saplīsīs, iespējams pirkšu vietā tādu pašu. Ja nu vienīgi nebūs iznācis jaunāks (clip++?), ar labāku baterijas darbības laiku.

Link to comment
Share on other sites

100debija

Varbūt kādam ir bijis tāds "gļuks" ar Sansa Clip+. Vakarā tiek uzlādēts pilnībā, bet no rīta baterija pilnīgi tukša. Nebiju aizmirsis izslēgt. Jau otrā reize 3 mēnešu laikā.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
thunderforge

Tēma ir veca, taču gribēju minēt to ka galu galā nopirku Sansa clip + 8gb un nejūtos vīlies.. Jau mēnešiem bez viņa nekur neeju.

Pleijeris ļoti labi apmierina. Vēlarvien esmu priecīgs ka izvēlējos šo pleijeri .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Man arī tāds ir izmantoju sportojot, kad negribas līdz stapīt savu androidu :)

Varbūt kāds zin, vai uzliekot Rockbox skaņa būs skaļāka, ar oriģ.firmvāri nav diez ko skaļš.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nopērc jūtīgākas austiņas.

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, bet viss rakstītais zemāk būs pilnīgs offtopic! :yahoo:

Un nevajag uztvert kā uzbraucienu ;-)

 

1) Dzirdi vajag saudzēt!

2) Latviešu valodā iekārtai, t.sk. austiņām, ir tāds parametrs, kā jUtīgums, savukārt jaunuvēm un nervoziem cilvēkiem piemīt jŪtīgums.

 

Jā, pērkot ausis, šim, jutīguma, parametram, tāpat kā pretestībai un jaudai, ir vērts pievērst uzmanību...

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Taisnība! Atvainojos! :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Ir arī tāda lieta kā austiņu pastiprinātāji (t.sk. pārnēsājamie), jo ne visas ierīces ir gana jaudīgas priekš visām ausīm.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Cik tad skali vajag? Lai peleeko vielu izdauza basi no galvas laukaa vai lai vienkaarshi iedod galvaa? ;)

 

Piekriitu ar rokaam un kaajaam Tornim 1.punktaa.

Link to comment
Share on other sites

Par to sansa clip + klusumu. Es ar ar to sakuma samulsu, ka par klusu, bet tad atradu, ka vajag resetejot settingus, uzlikt regionu ne eiropu, bet jebkuru citu. Jo Sansa ievero kaut kadas eiropas regulas par skalumu. Austinas te ne pricom.

Vairakus gadus uzskatiju, ka plejerim jabut telefona un to arii izmantoju. Bet nesen nopirku so clip, un tas tomer ir ertaks un labaks nekaa telefons.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies gnu par sakarīgu atbildi, biju k kur lasījis jau bet piemirsies jau bija, ka settingos Eiropai uzliek klusāku :)

Austiņas jau tā 16 omi, kur nu vēl "skaļākas" D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...