Jump to content

Baroshanas Blokam ielikt Logu


nemesis
 Share

Recommended Posts

Motorcraft

Izskatas labs. Dikti gribetos pasham ar shito paeksperimentet, un vecas detaljas ari pa gadiem iekrajushas. Varbut vari ieteikt kaadu urbj/slipmashinu prieksh iesaceja :?: Bez tas jau laikam nekas nesanaaks.

Link to comment
Share on other sites

Izskatas labs. Dikti gribetos pasham ar shito paeksperimentet, un vecas detaljas ari pa gadiem iekrajushas. Varbut vari ieteikt kaadu urbj/slipmashinu prieksh iesaceja  :?:   Bez tas jau laikam nekas nesanaaks.

 

Man ir šitais http://foto.inbox.lv/ss%7Elegion/Case_Modd...cooling_001.jpg (10 Ls)

Vārgs viņš galīgi ,135w ir daudz par maz.

Kotur var ieteikt ņem pēc iespējas jaudīgāku un viss.

Link to comment
Share on other sites

smuks

skatās vēljoprojām ar FHM kalendāru blato :D

btw ja jau stiklu ieliki tad ar smukā vietā liksi ... esi padomājis ar par to ka tikai tagad jams tāds smuks caurspīdīgs un tīrs būs ...

Link to comment
Share on other sites

Nemesis tev ir iist Talants!

Buutu man ar taada mashiiniite ar ko urbtgrieztsliibeerborret tad arii taa njemtos!

Bet braukshu uz riigu un nopirkshu taadu, tikai jaskataas taada jaudiigaaka, kaa nekaa ir Dell baroklis 25oW un staav nelietots!

Link to comment
Share on other sites

smuks

skatās vēljoprojām ar FHM kalendāru blato :D

btw ja jau stiklu ieliki tad ar smukā vietā liksi ... esi padomājis ar par to ka tikai tagad jams tāds smuks caurspīdīgs un tīrs būs ...

 

Nejau es pirmais tādu taisu,.

Tādā gadījumā kā ir tiem barokļiem kuriem visapkārt ir caurspīdīgs, un akril cases?

Smukā vieta būs zem esošā keisa papildus 15cm korpusā.

Link to comment
Share on other sites

Nemesis tev ir iist Talants!

Buutu man ar taada mashiiniite ar ko urbtgrieztsliibeerborret tad arii taa njemtos!

Bet braukshu uz riigu un nopirkshu taadu, tikai jaskataas taada jaudiigaaka, kaa nekaa ir Dell baroklis 25oW un staav nelietots!

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
skats i super... nebiju iedomaajies karii barokli var taa modingot

nez... skats jau protams smuks, pats ar sen jau gribu tā izdarīt, bet zinot cik man bieži barokļi sprāgst, jāpagaida kamēr garantija beigsies :) Savādāk moddotu jau neviens atpakaļ neņem :(

Paldies.

Tā turpināt :)

Link to comment
Share on other sites

skats i super... nebiju iedomaajies karii barokli var taa modingot

nez... skats jau protams smuks, pats ar sen jau gribu tā izdarīt, bet zinot cik man bieži barokļi sprāgst, jāpagaida kamēr garantija beigsies :) Savādāk moddotu jau neviens atpakaļ neņem :(

Paldies.

Tā turpināt :)

 

Tāpēc lieku otro barokli lai mazākas slodze.

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
Tāpēc lieku otro barokli lai mazākas slodze.
Tu kā tos barokļus liec? Tipa ka viens iet caur otru jeb katru atsevišķi neatkarīgu viens no otra.
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc lieku otro barokli lai mazākas slodze.
Tu kā tos barokļus liec? Tipa ka viens iet caur otru jeb katru atsevišķi neatkarīgu viens no otra.

 

neatkarīgi protams.

Viss strādā pat ja HDD katrs pie sava barokli utt

Link to comment
Share on other sites

eh:) - tiešām skaisti:) - aveņkrāsas logs:)

 

vispār, par humoru runājot - prasās šo tēmu attīstīt:) - ielikt aiz tā stikla iekšpusē mazus cilvēciņus, helikopterus, tankus - uztaisīt tādu makro environmentu visādiem paranormāliem sižetiem - kauju skati un taml....

-- pēctam kvalitatīvi safočēt - kā pa tranziķiem lien alpīnists, vai maziņš ferrari maldās pa shēmas plāti - baigie kadri sanāktu:) vaj helītis cīnās ar barokļa ventilatora radīto vilkmi, cīnās lai netiktu ierauts iekšā starp ventiķa lāpstiņām:)! - un galnais visdažādākie krāsu un apgaismojuma varianti. tiešām skaistas lietas var sabūvēt...

Link to comment
Share on other sites

Guest Hugo
Nemesis tev ir iist Talants!

Buutu man ar taada mashiiniite ar ko urbtgrieztsliibeerborret tad arii taa njemtos!

Iesākumam paņem cirtni, tautā sauktu par meiseli, un āmuru! Vēl vajadzēs kādu smagāku dzelzsgabalu kā laktu un vīli malu pielīdzināšanai.

Link to comment
Share on other sites

jā - pareizi! - mazliet rokšņaināk, bet vismaz nav pamata sūdzēties ka - "ja man būtu tas un tas... " - arī ar vienkāršiem štrumentiem var uztaisīt bieži vien to pašu ko ar dārgajiem. cilv meistarība no svara, nejau rīki:) - rīkus meistars pac var sameistarot, izgudrot, pielāgot, bet ja nav meistara - nelīdz nekādi super daikti:)

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE

blin mājiens, besī ka nemāku normāli nofočēt tumšāsa bildes... jo tā man tikai bildes ar zibspuldzi respektīvi izgaismots līdz pēdejam. Nu un tās kuras fočēju tumsā sanāk vai nu melnākas par pelnu jeb arī izplūduša

Link to comment
Share on other sites

blin mājiens, besī ka nemāku normāli nofočēt tumšāsa bildes... jo tā man tikai bildes ar zibspuldzi respektīvi izgaismots līdz pēdejam. Nu un tās kuras fočēju tumsā sanāk vai nu melnākas par pelnu jeb arī izplūduša

 

Tumsā jāfotografē ar statīvu vai arī jāatrod stabila virsma un aparāts stingri jāpiespiež.

 

Paraugs:

http://foto.inbox.lv/albums/imp_individual...tam_gaisma1.jpg

http://foto.inbox.lv/albums/imp_individual...tam_gaisma2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
Tumsā jāfotografē ar statīvu vai arī jāatrod stabila virsma un aparāts stingri jāpiespiež.

 

Paraugs:

http://foto.inbox.lv/albums/imp_individual...tam_gaisma1.jpghttp://foto.inbox.lv/albums/imp_individual/PC_testi/041003_vil_bootam_gaisma2.jpg

Nē nu bet, lūk atliku fotoaparātu (Canon PowerShoot A400) plauktā un uzliku taimingu, tāpat bilde samēra tumša, jeb vajag vēl kādu spec apgaismojumu. Ā un izmantoju Auto visus tur tos pričendālus (ISO, effekts off)

 

nemesis atvainojos, ka ne pa tēmu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest beachball

Ieliec neonus lai būtu idēali. Nosēdini, uzliec kādu spoileri un parādi draugiem. Būsi Betmens.

Link to comment
Share on other sites

2 kepke - ja tev ir iespēja iso regulēt - uzliec vislielāko - 400 ja var. un shutteri vaļā...(f=2 laikam) shutter spīdu - cikvien lēnu var. moš sanāks.

Link to comment
Share on other sites

noliec aparātu plauktā, ISO 50 un paspīdini objektu nedaudz ar lampu un tad bildē.Sanāks labāk.

Link to comment
Share on other sites

Vari mani apgaismot, kaa tu to barokli piesleedzi taa, lai vinjsh straadaatu? tur kaut kaadi vadi ir jaasavieno? Pasham ar vajadzeetu

 

BTW kur var to gaismekli dabuut?????

Link to comment
Share on other sites

Vari mani apgaismot, kaa tu to barokli piesleedzi taa, lai vinjsh straadaatu? tur kaut kaadi vadi ir jaasavieno? Pasham ar vajadzeetu

 

BTW  kur var to gaismekli dabuut?????

 

Tas ir AT baroklis un šoreiz viņš strādās barojoties 220v no ATX barokli.

Citreiz papildus barokļiem liku vienkārši releju uz 12v (cars 40~70A) pie primārā borokli.

Gaismiņa ir cara sarkanā gabarītlampiņa 5w 12v.

 

atx_conectorstarter.jpg

Link to comment
Share on other sites

nemesis:

jautaajums tev

tev taas ripinjas nav jau beigushaas ?

mosh zini kur vinjas var iegaadaaties atseviski ?

 

Vēl dažas ir.

Būs tūlit jābrauc meklēt, itkā esot Rīgā -

1) Dzirnavu Upīšu ielas krustojumā HVZ Profesionālā tehnika , garām nepaiešot.

2)Brīvības Tallinas stūris veikals MedAp ~zobārstu mediķu visādi piederumi :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...