Jump to content

SHARP LC-32FH510E un TV3


aws
 Share

Recommended Posts

SHARP LC-32FH510E ar iebūvēto MPEG-4: TV3 virszemē ik pa brītiņam ( ~ 0.5 - 3 min ) parāda melnu ekrānu uz kādu ceturtdaļ/pus sekundi. LNT, LTV1&7 ir OK, par maksas kanāliem nepateikšu - nav CAM modulis iepirkts un nav arī paredzēts, jo skatīsies tikai FTA :(

Tas ir gan 4:3, gan 16:9, gan visos citos: 14:9 utt uzstādījumos

Varbūt kādam ir zināmas zāles?

Link to comment
Share on other sites

Āra antena 15 km no torņa, signāla kvalitāte/stiprums 90% Ar to pašu antenu, kabeli un ārējo dekoderi viss OK

Link to comment
Share on other sites

Problēma tika piefiksēta jau ap 14.01, tad ~ 2 nedēļas netika skatīts, šodien viss turpinās. Ar vecu CRT teļļuku un LTC ārējo dekoderi nekādu gļuku nebija ne tad, ne šodien ..

 

TV saka, ka v1.23 , cik jauna - jāmeklē

Link to comment
Share on other sites

hmm, Latviju kā valsti nav kur uzlikt, bet ir latviski un Rīga citos uzstādījumos..

arī man neizdodas atrast firmware, ir tikai doķi pdfā

Link to comment
Share on other sites

Ja: - <Ar vecu CRT teļļuku un LTC ārējo dekoderi nekādu gļuku nebija ne tad, ne šodien ..>

tad - antena aktivā? pasīvā? ja aktīvā, no kā tā barojas ?

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Ja: - <Ar vecu CRT teļļuku un LTC ārējo dekoderi nekādu gļuku nebija ne tad, ne šodien ..>

tad - antena aktivā? pasīvā? ja aktīvā, no kā tā barojas ?

antena pasīvā, bet ar LTC ārējo dekoderi rāda sign. stiprums/kvalitāte ~ 90%, ar iebūvēto 100 %

Link to comment
Share on other sites

Ja gļuks ir novērojams tikai TV3,bet pārējos FTA kanālos viss kārtībā,tad tur nav nekāda sakara ar antenu,jo visi FTA kanāli tiek raidīti vienā frekvencē.

Link to comment
Share on other sites

Ja raustīšanās notiek reklāmas ruļļu starplaikā tad ļoti ticams ka TV nespēj tikt līdz formātu maiņai, jo ne viss iet 16:9 , ir reklāmas pauzes ka katrs rullis savā formātā.Lai gan pēc idejas bez bildes tas palikt nedrīkst.

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

Nu iespējams arī meloju , bet esmu ievērojis(kad TV atstāts uz 16:9) ka reklāmas pauzēs TV3 logo , (ja tas ir) mainās (brīžam saspiestst, brīžam apaļš ) no tā secinu ka mainās formāts, jo pats TV ,ja būtu liktas klāt malas nestaipītu jo TV auto format neizmantoju.

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

Es neesmu pārliecināts, bet varētu būt tā, ka nav iestatīta WS karodziņa saprašana (sharpiem to ir iespējams arī atslēgt). Man vismaz tā šķiet, ka viņš tā saucās (tipa wide screen). Iestatījumos vajag atrast un apsktīties, vai viņš ir on vai off.

Link to comment
Share on other sites

Ne tikai. Pa gaisu arī raida, tikai tas laikam tomēr saucās WSS (widescreen signaling). Kā viņš inkorporējās DVB-T signālā es 100% nezinu, bet ja jau aptrūkst ideju, tad es pačakarētos ar to parametru no sākuma, un tad skatītos, vai kas mainās vai nē.

Var arī piezvanīt uz 177 un parunāties... :p

Link to comment
Share on other sites

Tika izmēģināts viss iepriekš ieteiktais.. diemžēl nekas nelīdz :( paliek variants vest kasti uz elektronika servisu..

Link to comment
Share on other sites

Kā saka elektronika serviss: Šāds modelis ar līdzīgu defektu nav bijis, tāpēc iesakam atvest tv pie mums uz diagnostiku. Vēl skatīšu veikalā šādu modeli, ja viņi mācēs ieslēgt TV3, tur jau parasti tikai reklāmas rullīši griežas..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...