Jump to content

Deju placis bērniem Revolution "Dance Pad f Nintendo Wii"


defenders
 Share

Recommended Posts

šis placītis  Nesaprotu īsti  kas šim palacim par galu -intresē vai šo placi  varēt pieslēgt pie PC?Gals jau neatbilst,bet varbūt ka jūs  zināsiet ko  var iesākt,varbūt kādu pāreju var pielāgot  ar kuras palīdzību var pieslēkt pie PC?    Labots - defenders
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nopirkt to, kas paredzēts PC. 15$ verķis nav tā vērts, lai to pārtaisītu.

Link to comment
Share on other sites

defenders

Ir jau  arī kas paredzēts tieši PC,bet ir 2 sīkie kas  grib  vienlaikus izmantot placi pie  cita PC- talab jautāju varbūt šo var kautkā izmantot ar atiecīgu  datu adapteri  uz  USB,vai maz tāds ir?

 

Viņam  gals izskatas kā  super video,bet pa vidu  tās kontakt adatīņas vairākas!?Varbūt tiešām ir kāda pāreja uz USB-tik nezinu kā  viņu meklēt pēc  atslēgas vārdiem?!

Labots - defenders
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja tāds būtu, tad maksātu ne mazāk par šo aparātu (ņemot vērā citu PC adapteru cenas) :)

Link to comment
Share on other sites

defenders

Es te jau meklēju,bet neredz  jau īsti  un īsti  jau nezinu kas šis par galu pēc nosaukama! Te lūk šads post-86389-0-35399600-1296506563_thumb.jpg Vai istais nezinu!    

Labots - defenders
Link to comment
Share on other sites

Nav gan. Cik noprotu, tajā tepiķī spēle ir iebūvēta, un tas galā ir antenas konektors (tāds pats kā vecajiem Dendy spēļu aparātiem). Šo pieslēgt pie datora šķiet nereāli nepārbūvējot pilnībā.

 

Kas Tev liedz iepirkt kaut kādu Dance Dance Revolution - man viens čoms iepirka - šad tad var izārdīties nepajokam.. :D

Link to comment
Share on other sites

defenders

Es saku  ka jau ir  viens tads -Artanis-  ko tu mini,bet otrs  tika adots  jo parpratuma  pēc iegādats uz "netendo wii"speļu konsolei paredzētais!!!

 

Un  atradu kad ir iespejams palaist uz PC  tikai lai pirktu šādu tas būtu neprāts -turpat par to naudu  snāk  2 PC paredzētās   :dribble:!

Labots - defenders
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...