Jump to content

CRT+LCD(HDMI)


multisync
 Share

Recommended Posts

Labdien,

 

Problēma ir sekojoša - man kā main monitors stāvs diezgan pavecs CRT monitors, bet tagad vēlos pieslēgt savu Samsung LCD televizoru, lai varētu ērtāk skatītiets filmas. Visu saslēdzu, bet uz LCD televizora rāda tikai desktopu bez nevienas ikonas un startmenu. Ieslēdzot pilnīgi jebko rāda tikai desktopa wallpaper un peles kursoru. Kas varētu būt par kaiti? Ko varētu darīt lietas labā?

 

Sistēma: Windows 7, V-karte: ATI HD3800.

 

Iepriekš ar šo pašu kompi man viss izdevās, tikai tad bija atšķirība, ka monitors bija CRT. Bildi rādija uzreiz uz gan uz monitora, gan uz LCD Tv. Takā smaga aizdoma, ka varbūt windows 7 ir kaut kāda lieta kas ietekmē otra monitora pieslēgšanu.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt - sāc ar to, kāda izšķirtspēja monim, kāda TV.

Protams, ka ja agrāk slēdzi pie CRT kantainā TV, tad varēja mierīgi klonēt dekstopu (uz abiem laist vienu un to pašu bildi), jo malu attiecība vienāda. LCD ir platekrāns, un ar citu izšķirtspēju.

 

Vispār pareizais risinājums - atver Catalyst control center (labā pele uz desktopa), izvēlies monitoru vadības sadaļu, un uzliec LCD teļļuku kā Extended desktop. Tādā konfigurācijā viss, ko Tu no sava CRT moņa izvilksi pa labi aiz ekrāna robežām (visbiežāk), uzreiz iepeldēs TV ekrānā. T.i. - televizors kalpos kā virtuālais desktopa turpinājums labajā pusē tavam CRT.

Link to comment
Share on other sites

pieslēdz abus, un, lai nebūtu liela meklēšanas, izej ACC basic setup . tur smuki soli pa solim visu saliksi. jābūt īpaši neapdāvinātam, lai to nevarētu veikt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

multisync

Agrāk slēdzu šo pašu LCD TV tikai datora monitors bija widescreen LCD, tad tapēc varbūt viss izdevās.

 

Cik es skatījos Catalyst Control panelī tad itkā ir iespēja, kad var uzlikt main monitoram vienu izšķirtspēju un secondary citu izšķirtspēju, bet katrā ziņā arī tādā veidā man nekas neizdevās.

 

Piemēram, ja es CRT monitoru izspraužu ārā uz brīdi, kad vajag kādu filmu skatīties tad varētu viss aiziet?

 

jarajara to visu izdarīju, bet nekas nemainījās.

Labots - multisync
Link to comment
Share on other sites

nesaprotu kamdeelj jaaciinaas ar visai noderiigu iespeeju

tas ko tu redzi TV ekraanaa ir atteela turpinaajums, panjem ar peli un paarvelc jebkuru atveerto logu no pamatekraana uz tv

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

multisync

nesaprotu kamdeelj jaaciinaas ar visai noderiigu iespeeju

tas ko tu redzi TV ekraanaa ir atteela turpinaajums, panjem ar peli un paarvelc jebkuru atveerto logu no pamatekraana uz tv

 

Ok, tas takā būtu skaidrs, ja es skatos filmu, bet kā labāk rīkoties ja ir vēlme uzspēlēt futbolu. Mēģināt run in window un tad visu pārvilkt?

 

Šis varētu būt labs risinājums gadījumā ja es uzlieku draudzenei skatīties filmu un tanī pašā laikā varu darboties pie kompja, pareiz esmu sapratis?

 

Tomēr laikam, jau nav iespēja manā gadījumā saslēgt tā, lai abos ekrānos rādās viens un tas pats, respektīvi lai LCD tv nav kā monitora turpinājums?

Labots - multisync
Link to comment
Share on other sites

Video kartes draivera uzstaadiijumos var uzlikt, kursh ir primaarais, kursh sekundaarais monitors.

Speele tev tiks raadiita uz primaaraa monitora, ja vien speeles opcijaas nav iespeeja tikt atteelotai uz vairaakiem monitoriem.

 

Un iespeeja, lai abos monitoros tiktu raadiits viens atteels(clone rezhiims), iespeejams tikai, ja abiem monitoriem ir uzlikta vienaada izshkjirtspeeja.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...