Jump to content

Komplektācija priekš HTPC


Edman
 Share

Recommended Posts

Cenšos izdomāt kaut cik jēdzīgu komplektāciju priekš Home Theater PC, un vai cena vispār atbilst labumam, ko no šadas mantas var dabūt ārā.

 

Man šobrīd ir Samsung 40" Full HD televizors, Yamaha pastiprinātājs un Radiotehnikas X-Line komplekts (bez centra skaļruņa).

 

HTPC nepieciešams, lai skatītos bluray diskus, novilktās filmas visos iespējamos formātos (līdz 20GB MKV failiem), paša ar Full HD kameru safilmētās filmas, manis paša bildes, un klausītos mūziku. Jāsaka, ka mūzikai nekāda baigā uber-kvalitāte nav nepieciešama. Man arī patīk veikt bilžu sķirošanu un korekciju uz lielā televizora... kaut kā iegājies.

 

Cerība bija iekļauties Ls 350.. pašam skatoties īsti nesanāca jo esmu analfabēts :( Jo lētāk varētu sasniegt HTPC mērķi, jo labāk!

 

Nepieciešams labs izskats, vieta vismaz 2 HDD, jo man jau bildes un filmas aizņem vairāk kā 1TB vietu, un jauks būtu arī klusums.

 

 

Pašreiz izvēlējos šādas detaļas:

 

Antec Fusion case: ~ Ls 102.00 http://www.antec.com...uct.php?id=NzE3

 

GIGA-BYTE MB H55 S1156 MATX/GA-H55M-D2H Motherboard: ~ Ls 55.00 http://www.gigabyte....spx?pid=3465#sp

 

Intel Core i3 530 processor: ~ Ls 68.00 http://ark.intel.com...aspx?spec=SLBLR

 

Samsung BD Combo: Ls 47.00 http://www.salidzini...D+COMBO&cn=&cl=

 

Kaut kāds 2TB HDD: ~ Ls 60.00

 

KINGSTON 2x2GB 1600MHZ DDR3 RAM: ~ Ls 30.00

 

 

 

PSU vēl neesmu izvēlējies, cena jau Ls 362. Vai ir idejas ko darīt labāk, lētāk?

Link to comment
Share on other sites

Nu es kad savu HTPC komplektēju, vienkārši aizgāju ciemos uz M79 un uz vietas visu izdomājām. Salika tiešām labu komplektu ar iespējām attīstīt. Griežās vēl tagad. Ja nav laikam pašam burties cauri, iesaku rīkoties tāpat.

 

A

p.s. 2x2GB rāmis man liekas tik daudz nemaz nevajag. Ar 2GB pilnīgi pietiks.

Link to comment
Share on other sites

Neaizmirsti par pulti. Sēdēt dīvānā un bakstīt klaviatūru vai peli nav stilīgi.

 

Pašam mājās stāv Asus eeebox EB1510. Pilda HTPC funkcijas apmierinoši. Lai gan nav bluray,

dzirdēju, ka jaunajiem modeļiem šamējais esot. Latvijas bodēs figurē arī ASROCK nettops

un tam komplektācija līdzīga, vismaz bluray toč bija.

Link to comment
Share on other sites

Manā saprašanā HTPC jābūt pēc iespējas klusākam, ar attiecīgi softu + ar pulti.

Nezinu ja man tagad atkārtoti būtu HTPC jāvāc - ņemtu mazo smuko compucase horizontālo itx kasti + pasīvo 80W barokli + intel 2kodolu atom pasīvā mamma ar proci komplektā ( liekas ap 50ls maksā ? ) kaste ar barokli ar ap 50 Ls. kaut kā tā. Pulti var no ebaya pasūtīt. 150-200Ls var iekļauties.

Link to comment
Share on other sites

osscar, +1 tev, bet par 60 LS nedabūsi HDMI, kas ir vitāli nozīmīgs HTPC izveidei, Dateksā ir divas Asus plates

 

Asus AT5IONT-I

 

Asus AT3IONT-I

Abām ir pasīvās dzeses un HDMI, bet primajai ir arī USB 3.0. Ja nekļūdos, tad komplektā jābūt arī pultij.

 

http://www.overclock.net/intel-motherboards/782316-asuss-at5iont-i-ion-2-board.html

Link to comment
Share on other sites

kaste

 

jā tava plate būs ar hdmi. tāda tad jāņem. Kaste šāda. tik jāskatās vai ar pasīvo vai aktīvo dzesi, jo ir gan gan redzētas. aktīvā ir skaļa :(

Link to comment
Share on other sites

Nu es kad savu HTPC komplektēju, vienkārši aizgāju ciemos uz M79 un uz vietas visu izdomājām. Salika tiešām labu komplektu ar iespējām attīstīt. Griežās vēl tagad. Ja nav laikam pašam burties cauri, iesaku rīkoties tāpat.

 

A

p.s. 2x2GB rāmis man liekas tik daudz nemaz nevajag. Ar 2GB pilnīgi pietiks.

 

Par m79.lv runājot, viņiem nav nu tās lētākas detaļas, un Antec Fusion kastes vispār nav. Ir smukas Lian Li kastes, bet cena tāda pati kā Antec Fusion, doties Antec Fusion nāk ar pulti, un diviem ventilatoriem.

 

Par 2GB gan piekrītu. Un ja ķeras, vienmēr jau var pielikt vēl.

 

 

Neaizmirsti par pulti. Sēdēt dīvānā un bakstīt klaviatūru vai peli nav stilīgi.

Antec Fusion kaste nāk ar pulti.

 

Pašam mājās stāv Asus eeebox EB1510. Pilda HTPC funkcijas apmierinoši. Lai gan nav bluray,

dzirdēju, ka jaunajiem modeļiem šamējais esot. Latvijas bodēs figurē arī ASROCK nettops

un tam komplektācija līdzīga, vismaz bluray toč bija.

Mjā, bet

 

1. gribās estētiski kaut ko līdzīgāku manam Yamaha pastiprinātājam

2. viņam cietnis noteikti ir smieklīgs. Man ir 450GB bildes vien. Vēl paša filmētās HD filmiņas. Kopā visi media faili jau šobrīd ir virs 1TB.

 

 

Manā saprašanā HTPC jābūt pēc iespējas klusākam, ar attiecīgi softu + ar pulti.

Nezinu ja man tagad atkārtoti būtu HTPC jāvāc - ņemtu mazo smuko compucase horizontālo itx kasti + pasīvo 80W barokli + intel 2kodolu atom pasīvā mamma ar proci komplektā ( liekas ap 50ls maksā ? ) kaste ar barokli ar ap 50 Ls. kaut kā tā. Pulti var no ebaya pasūtīt. 150-200Ls var iekļauties.

osscar, +1 tev, bet par 60 LS nedabūsi HDMI, kas ir vitāli nozīmīgs HTPC izveidei, Dateksā ir divas Asus plates

 

Asus AT5IONT-I

 

Asus AT3IONT-I

Abām ir pasīvās dzeses un HDMI, bet primajai ir arī USB 3.0. Ja nekļūdos, tad komplektā jābūt arī pultij.

 

http://www.overclock...on-2-board.html

 

 

kaste

 

jā tava plate būs ar hdmi. tāda tad jāņem. Kaste šāda. tik jāskatās vai ar pasīvo vai aktīvo dzesi, jo ir gan gan redzētas. aktīvā ir skaļa :(

 

Nu tā kaste pēc izskata ir garām (sorry osscar :( nav skata, neiet izmēros kopā ar manām pārējām ierīcēm un var iebāzt tikai vienu HDD) bet tā plate gan izskatās labi. Tikai jautājums ir kāds tad ir ieguvums procesoru liekot kopā ar plati - ar manis izvēlēto komplektāciju sanāk 123 lati, šeit plate 113 lati, bet bet procesora upgrade iespējas nulle - ja man pēc 3 gadiem kaut kas nevilks, varu ielikt šodienas jaudīgāko i7 proci un gatavs.

 

Vai es šeit iegūstu kaut kādu lielāku klusumu?

 

Popkorn 200 vai kas tamlīdzīgs nederētu? Būs lētāk kā dators un video formātu atbalsts arī būs pietiekošs. Droši vien bilžu ar.

http://www.popcornho...store/index.php

 

Mjā, ir apsvērts visādi šitādi, bet vienkārši tā lietojamība viņiem noteikti nav tāda, kā vēlētos. Tomēr dators ir dators - es uz viņa varu darīt visu, ko gribu, varu arī izmantot kā īstu datoru, ja savajagas, varu instalēt kādas programmas vien vēlos, varu mainīt detaļas, pielikt klāt vēl vienu HDD kad tā diena pienāks, un citas lietas.

 

Bet nu katrā ziņā - ja normāls HTPC maksās dārgi, tad ar šādu kasti būs vien jāsamierinās.

Link to comment
Share on other sites

+ platei ir tāds, ka patērē ļoti maz elektrības, max laikam ap 40 W, var iztikt ar mazas jaudas barokli, kā jau osscars minēja. Protams, drošības pēc labāk būtu ielikt kādu 120 mm ventu (papildus gaisa apmaiņai), bet tur jāskatās kāds ir keiss. Par upgreida iespējām tev taisnība, bet domāju, ka pāris gadus droši varēsi izmantot, ja patiešām paredzēts tikai filmām. Osscar piedāvātais keiss ir labs, vienīgais mīnus ir 1 HDD, bet liels plus ir tā cena. Lētāku HTPC keisu laikam neatrast.

Link to comment
Share on other sites

tuan-cm260-02.jpg

vēl cooler master ir htpc keisi, tik nezinu vai vairs LV ir pieejami.

Man ir šāds alumīnija melns tikai bez displeja, jo par to 50Ls jāpiemaksā un tas displeja softs līks. liekas ir arī sudraba versija.

Tajā lien iekšā mikro ATX asus ar iebūvēto video + 2gb ram. + parastais baroklis. man ir amd 2 kodolu BE sērijas procis @ 2,5Ghz + zalman Cu vents @ 900 rpm (zemākais RPM) + hdd 750Gb un 350W baroklis ar lielo ventu+ usb wifi.. citu ventilatoru nav. Ir gana kluss. pat ļoti. Virsū stāv media portal softs ar xface skinu .

Tā ka velku uz to ka nav jēga iespringt uz baigi nikniem dzelžiem.

audio caur coax iet uz resīveri. Pults no ebaya - Microsoft ražojuma. Aparāts jau liekas 2 vai 3 gadi kalpo >neesmu izjutis vēlmi mainīt vai upgrade veikt. nekādu problēmu ne ar formātiem vai ko citu. par velti smejies, Tas kompu case dabā izskatās glīts, ļoti mazs spīdīgs, jā nav alumīnij bet cena laba.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Ja ir vēlēšanās pieskaņoties pārējai aparatūrai un izmēriem, tad var apsvērt iespēju uztaisīt kasti pašam. Teiksim, pamats no biezāka finiera, lai vieglāk izvietot komponentus. Paneļus ar var no finiera vai metāla plāksnes, pāri vāks no melna pasmalka metāla sieta, lai nerēgojas, kas iekšā un labākai korpusa ventilācijai. Lielākoties visi standarta korpusi tiešām ir šaurāki par audio aparatūras korpusiem. Pults gan līdzi tādam nenāks, bet toties ir plates, kas nāk ar pulti. Bet vai tām plašu/korpusu pultīm nav ierobežotas iespējas, tas ir, vai tās nestrādā tik ar kādām izredzētām programmām?

 

 

Link to comment
Share on other sites

nezinu - tā ms pults domāta windas mediju centram, bet uz citiem softiem ar iet bez problēmām. tai komplektā ir usb IR uztvērējs.

Par tām kas nāk līdzi platēm - grūti spriest. windas mediju centrs īsti nepatika, jo neatceras kura filma kurā vietā skatīta , nebija pārtīšanas/pārlekšanas funkcija + grāmatzīmes mkv failiem nelika. it kā esot visādi plugini, bet man tos veiksmīgi neizdevās palaist.

Link to comment
Share on other sites

Tomeer neiesaku pasham taisiit korpusu,laika pateereesi daudz un taapat nebuus kaa gribeetos,ieteiktu taisiit uz amd platformas baazes,sanaaks leetaak,starp citu kaiminju forumaa relax tirgo labus un leetus kombo,kaa reiz derees prieksh htpc.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka autors tomēr gribēja HTPC keisu, pietam sistēma uz AMD nebūs tik kompakta, Intelim ir MiniITX plates.

Link to comment
Share on other sites

tas ass rocks uz pusi ne tika labi neizskatās kās tā Antec Fusion kaste.

 

ja īpaši neesi steidzīgs ar HTPC izveidi tad jau pēc mēneša iznāk lētākie SB CPU tai skaitā i3-2100T kam TDP ir tikai 35W ! varēs likt pat pasīvo dzesei virsū un pietiks tika ar 2 12cm ventilatoriem

un arī tad jau s1155 paltes paliks nedaudz lētākas.

tāpēc padomā jo patreizējais cpu ir 73W TDP

 

var ar šādu te varantu

http://www.hexus.net....php?item=25651

Asus AT5IONT-I

priekš maza un klusa HTPC tieši rādits un 4GB SODIMM ar nemakās neko dārgi .

 

un kā os papildinājumu var likt XMBC ;)

 

izveidoju sarkstu ar to ko varētu ņemt ja ņem atomu

http://www.Komplektāciju detaļu uzskaitījumam ar vai bez cenām jābūt pašā tēmā - aizliegtas saites uz internetveikalu groziem=q1ZKL8qvKlayqlYysTQ0sgAxirMTM0uAQoa1OkrGRqZGRsiCRkBBEwtjExMMlZZmZuaogrW1AA%3D%3D

portams nav jānem tur vienkārši skaties kur lētāk.

un PSU jau ir tajā antec kastē tāpēc nav jēgas skatīties k-ko citu

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

Nu ja mērķis ir pēc iespēja labāka price/performace ,tad:

 

Antec Fusion case: ~ Ls 102.00

 

Kaste pa ~100 ls... Nu ja naudu nav kur likt var atrast arī dārgākus case... (m79 bija smuki mazi case pa ~40 ls, vismaz pirms pāris nedēļām bija veikalā apskatāmi)

 

GIGA-BYTE MB H55 S1156 MATX/GA-H55M-D2H Motherboard: ~ Ls 55.00 http://www.gigabyte....spx?pid=3465#sp

 

Intel Core i3 530 processor: ~ Ls 68.00 http://ark.intel.com...aspx?spec=SLBLR

 

Ja izvēlamies AMD atlon X2, tad CPU ~ 40 ls, mātes dēlis ar dvi (kas pēc signāliem ir tas pats kas HDMI) ~30 ls.

 

Samsung BD Combo: Ls 47.00 http://www.salidzini...D+COMBO&cn=&cl=

Ko gribi apmānīt? Cik ta pirksi tos BD diskus? :D :D :D Es nezinu nevienu nomu kur tos LV varētu iznomāt, pieņemot ka uznāk godīguma lēkme. DVD RW ~15 ls lai vieglāk kasti uzinstalēt, bet principā var iztikt bez!

 

KINGSTON 2x2GB 1600MHZ DDR3 RAM: ~ Ls 30.00

Atmiņa sākumā pilnīgi pietiks ar 2 gb, ja nu būs kaut kam par īsu - vienmēr paspēsi pielikt.

 

Es datoru jau sen izmantoju kā filmu spēlētāju un saku ka ar pulti vadīt pc tomēr ir sarežģīti. Labāk bezvadu klaviere ar iebūvēto touchpad - piemēram šāda http://m79.lv/p/86998

Link to comment
Share on other sites

Pēc manas pieredzes pults nestāv ne tuvu pelītei. Pults ir OK, kad spēlē piem., muzonu un teļuks ir izslēkts - ir ērti pārslēgt track, nopauzēt utt. Savukārt vandīties pa mapēm, šo to piekonfigurēt ir ērti ar peli.

 

Asuss EEEPC uz ION, kā ideja man ļoti patika. Vai Acera kādu laiku bija ļoti labi piedāvājumi. Viss ir gatavs lietošanai, ļoti kluss, mazss, elektrību ļoti maz paterē ~ 30W, mans HTPC ~ 70w. Būtu noteikti tādu pircis, bet tie parādījās vēlāk.

 

A

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

priekš kam HTPC pele ? manam pele ir aizmesta aiz tv galda :D Jo reāli htpc tiek izmatots tikai filmām mūzikai. Ar pulti ieslēdz/izslēdz, ložņā pa menu etc. Man viņš netiek nekad izslēgts bet gan ar pulti stb nolikts. Mediaportal softs palaižas uzreiz kad kompis tiek 1x bootots. Neta palasīšanai ir speciali mediaportal plugini - ar ar pulti pietiek. pat far manager ir - ar ar pulti var failus kopēt mierīgi, bet es to nedaru - tik filmām izmantoju -priekš kam tur peli ?

Link to comment
Share on other sites

šodien neta plašumos rakājoties uzdūros http://www.markit.eu/lv/lv/zotac-zbox-blu-ray-hd-id33br-mini-pc/v2p1447767c479

te kaut kāds apskatiņš http://www.funkykit.com/component/content/article/3290.html?start=8

 

uzdūros vēl vienam jaukumam. šitas mani pat ieintereēja. cana ap 400 naudiņām, vienigi musu neta bodēs nemanīju.

http://www.trustedreviews.com/pcs/review/2010/12/30/Acer-Aspire-Revo-100/p3

Labots - jarajara
Link to comment
Share on other sites

Ar intel atom un NVIDIA ION ir tā problēma, ka CPU tomēr pašvaks pēc parametriem un nevelk h.246 kodeku full HD izšķirtspējā. Priekš full hd jāizmanto videokartes akselarācija. Bet ar to akselerāciju ir kā ar bitēm - ja sofiskais kodeks strādā praktiski vienmēr, tad pēc maniem novērojumiem akselerācija ne vienmēr - ir diezgan daudz ripu, kas viņai nepatīk.

 

Tāpēc es tomēr ņemtu AMD atlonu vai ja ir naids pret AMD tad core i3.

 

Vēl labs variants - ņemam laptopu ar HDMI vai dvi - piemēram šo http://m79.lv/p/86541 nokonfigurējam lai neslēdzās ārā aizverot vāku un viss notiekas - mazs, smuks korpuss, zems enerģijas patēriņš, var arī paķert līdzi kaut kur, ja vajag.

Link to comment
Share on other sites

Ar to FullHD ir tā ka ne katram to vajag (man noteikti nevajag). Topika autoram vajag, tad Atom diez vai labākā izvēle. Kaut gan kolēģis apgalvo ka ION fullhd raujot bez problēmām, vienīgais nedaudz ar kodekiem vajag pamudjīties.

 

Starp citu portiks + ārējais datu storage (USB vai pa tīklu) arī laba doma...

Link to comment
Share on other sites

Bet, ja tu liec kaut ko līdzīgu athlon x2 vai i3 sistēmā tev vajadzēs nopietnu dzesi, kas varētu viņu klusi nodzesēt, kas savukārt neieietu mATX kastē.

Un Atom+ION vajadzētu atskaņot fullHD bez raustīšanās.

Link to comment
Share on other sites

Man ir atlons x2 ar standarta dzesi - nemaz tik skaļš viņš nav - man personīgi netraucē. Bez tam filmu skatīšanās laikā minimāla dūkoņa nemaz netraucē. Daudz daudz reizes skaļākas ir jaudīgās videokartes, bet tādu HTPC nevajag.

 

Atoms vai IONS teorētiski tiek ar full hd galā tikai ja videokartei ir h.246 akselarācija - savādāk nekā! Un teorija un prakse diemžēl mēdz atšķirties. Divkodolu atoms uz robežas tiek galā ar 720p ripiem - cpu noslodze pie 100% un šad tad iebremzē.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt drusku offtopic, bet nu skrienot cauri komentāriem, manīju, ka figurē arī mini itx / micro atx keisi, tai skaitā no coolermaster. Ja izdomā arī uz tādiem skatīties, tad man viens lieks ir.

Linki - pārdošanas topiks, ražotāja apraksts.

 

Par CPU apgreida iespējām - ja tas ir aktuāli, tad jāskatās gan uz dzesēšanas iespējām, gan arī uz mātesplates supportotajiem CPU, lai beigās nesanāk, ka nekādu dižo upgrade iespēju nav.

 

Par cietņiem - kā būtu ar kaut kādu file storage serverīti, kurš caur tīklu ir pieejams gan no HTPC, gan no parastā PC?

Link to comment
Share on other sites

Atgriežoties pie autora specifikācijas, izskatās, ka tur vēl ir jārēķina klāt videokarte. Konkrētā mātesplate video bilde ir tikai ar procesoriem, kuros grafiskā daļa ir integrēta. manuprāt i3 tāds nebija. Vai tik tādi nav sākot ar i5.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Ar to FullHD ir tā ka ne katram to vajag (man noteikti nevajag). Topika autoram vajag, tad Atom diez vai labākā izvēle. Kaut gan kolēģis apgalvo ka ION fullhd raujot bez problēmām, vienīgais nedaudz ar kodekiem vajag pamudjīties.

[..]

 

Manuprāt, pat ar kodekiem nevajag mudīties. Win7 iebūvētais H.264 dekoderis + Haali Media Splitters + WMP12 man ar Intel iebūvēto 4500MHD v-karti 1080p h264 video gremo ar minimālu CPU slodzi. :) Pats biju uz pakaļas. Kaut ko tas Intels un Microsofts izrādās, ka jēdz.

 

Ja vēl varētu piedabūt tajā WMP12 sakarīgi subtitrus, es vispār būtu paradīzē.

 

Ja nepieciešami subtitri, tad gan varētu būt, ka sarežģītāks tas domu gājiens...

Link to comment
Share on other sites

tagad kā reiz rakstu no tās mazās kompucase neta kastes ar atomu 2x1.66 Ghz + 2Gb rams. mkv 720P noslogo proci vidēji uz 20-30% pamēģināju tikko.nav diemžēl full hd materiāla pa rokai, bet ciku testējis - nekārās, gāja ok. Manā skatījumā ja lapsi slēdz pie TV tad tas vairs nav HTPC. Amd BE sērija rij 45W, tādu var nodzesēt pasīvi ar lielo heatpipe dzesi, tādu gan nelieksi htpc kastē, bet zalmans uz zemāko ātrumu ar nav dzirdams. Var jau būt ka AMD ir 2x niknāks (pašam ir divi amd BE sērijas proči - HTPC ir ar stock 2500Mhz , galda kastē vājāks - 2100Mhz, bet uzklokots uz 2550 liekas, bet nekarts nemaz. Dzesēju ar lielo ocz vindicator bez venta, viens vents tik uz maziem abarotiem ir kastes aizmugurē kā izvelkošais- jau gadus 4 rullē)

bet atomas ar saviem max ja nemaldos 14W pret amd 40W - veiktspējas ziņā nav tik liela starpība....cik izkliedējamajā jaudā...

Link to comment
Share on other sites

bet atomas ar saviem max ja nemaldos 14W (...)

Info par atomiem šeitan (CPU, TDP, cores/threadi, VT-x, vai ir integrēta grafika, ...).

Pēc tabulas max ir 13W - D510 un D525 (dual cores ar integrētu grafiku, attiecīgi 1.66GHz un 1.8GHz).

 

Mājās stāv kaste ar D510 CPU (D510MO mobo) ar 2GB RAM - teorētiski varētu veikt kaut kādus testus, ja kādam ir interese, tikai nosacījums - testa OS jābooto no flash (nav CD/DVD, un uz sava HDD nav vēlmes neko lieku likt).

Link to comment
Share on other sites

i3 bija pat pentiumam bija laugh.gif, tikai vajag plati ar h chipsetu.

 

Nejauc gpu, kas ir plates čipsetā ar to, kas ir pašā procesorā. Bet, cik paskatījos, tad visiem i3 tomēr ir. Atpalicis esmu.

Link to comment
Share on other sites

Kopš kura laika CPU ir iebūvēts GPU??? Jūs ko pīpējat.... :crazy_pilot:

 

Esmu lasījis ka AMD izstrādā platformu kur cpu/gpu būs saintegrēti kopā, bet pagaidām nekā tamlīdzīga nav!

Link to comment
Share on other sites

ronalds_, neko nepīpējam. Ir CPU, kuros ir iebūvēts GPU. Iz wiki:

In a personal computer, a GPU can be present on a video card, or it can be on the motherboard, or as in certain Core Intel CPUs, on a CPU die.
Link to comment
Share on other sites

Kopš kura laika CPU ir iebūvēts GPU??? Jūs ko pīpējat.... :crazy_pilot:

 

Esmu lasījis ka AMD izstrādā platformu kur cpu/gpu būs saintegrēti kopā, bet pagaidām nekā tamlīdzīga nav!

 

Daļēja taisnība tev ir, jo Intel variantā viņi nav abi ko pā bet kā blakus cpu pielikts gpu kodols http://xtreview.com/...20chip%2001.jpg

 

Tagad arī Intel un AMD ir pilnīgi kopā saudzēti cpu/gpu varianti. Visiem Intel Sandy Bridge procesoriem tādi ir un arī AMD Zacate

Labots - kuba
Link to comment
Share on other sites

Neko nejaucu, Pentium G6950 arī procesorā iebūvēts gpu.

 

Nu jā, Launch Date Q1'10. Manā saprašanā pentium ēra beidzās ar Pentium 4.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...