Jump to content

Kur var nopirkt oriģinālās(!) Sennheiser austiņas?


kalvis00
 Share

Kuras austiņas pirkt??  

22 members have voted

  1. 1. Kuras austiņas vislabāk izvēlēties?

    • Sennheiser CX300 II
    • Sony MDR EX56LP
      0
    • Sony MDR EX76LP
      0
    • Creative EP830
    • Citas


Recommended Posts

Tātad pēc meklēšanas i-netā atlasīju 4 in-ear (earbudds) austiņu modeļus: Sennheiser CX300 II; Creative EP830; Sony MDR EX56LP; Sony MDR EX76LP. Apskatot parametrus u.c. nosliecos uz Sennheise CX300 II, bet tad sapratu, ka tirgū ir daudz viltojumu :agree: . Tāpēc gribēju pajautāt vai kāds ir pircis kādas no šīm austiņām un kādas atsauksmes, un, kur var nopirkt oriģinālās austiņas. Vai var uzticēties LV e-veikaliem/ parastajiem veikaliem?

 

Varbūt kāds var ieteikt kādas citas austiņas? Lūdzu palīdziet :wacko2: . Mans budžets- līdz 40 Ls :acute:

 

 

Link to comment
Share on other sites

100debija

Kā jums šķiet vai no ebay UK Top Sellera ar FB-99.9%, kam ir audio sistēmu veikals var iegrābties uz neoriģinālajiem Sennheiser HD 25 1-II?

Edit: cena adekvāta, nav kaut kāda mistiski zema.

Labots - Edgars86
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Iegrābties var vienmēr. Es jau nu Sennheiser in-ear štepseļus ebay nekādā formā nepirktu, baigi vilto. Uz Sony in-ear attiecas tieši tas pats.

Link to comment
Share on other sites

pirms kāda gada iegādājos CX300 II [baltas] no internetveikala, un bija īstas, esmu ļoti apmierināts ar viņām.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

A man, a es un vispār!!! Protams, šis veikals ir top-secret... Nosaukumu neizpaust!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kā jau teicu, tad Elkorā ir īstā manta... Tur pirkti jau trīs Sennheiser aušu pāri.

Takā nedomāju, ka ir vērts taupīt pāris latus un pasūtīt no i-veikala, uzņemoties lielāku risku... Cenas tomēr visur aptuveni vienas un tās pašas, toties uz Elkoru zināsi arī kur iet sūdzēties, ja kaut kas ne tā būs.

Link to comment
Share on other sites

Biedram Fotomeistars ir "vairumnieka" līgums ar Elkor. Var dabūt lētāk kā veikalā,ar visiem papīriem un paša Elkora garantijām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Biedrs Fotomeistars gan neko nav minējis... gaidām tuvāku info! Nosūtu viņam PM.

Link to comment
Share on other sites

"Biedrs Fotomeistars" ir mans biznesa partneris. Tas ir mūsu ofiss skolas ielā. Mēs strādājam gan ar Elkoru, gan Elko, Kodaku u.c. Tā ka ja ir interese ko iegādāt - laipni lūgti. Mūsu primārais bizness nav tirdzniecība, tāpēc nekur speciāli "nezīmējamies". Zvaniet, rakstiet, nāciet uz biroju ... Šodien gan viņam problēmas ar sakariem, tā ka sazināties būs grūtāk. Principā var arī ar mani to visu risināt, taču Fotomeistars te forumā tāda zināmāka persona :-)

Link to comment
Share on other sites

Varu piedāvāt Sennheiser CX-400 II. Ir labas, skaņa ir vairāk kā ok. Orģinālās, nav fake. Pirktas tepat LV, ir čeks, līdz ar to garantija. Pirktas pirms 5-6 dienām. Bet... problēma tāda, ka nekad nav bijušas in-ear austiņas un nepatīk man šāda tipa, kaut kā neērti. Nez, varbūt tas kā kuram. Lielās tomēr ērtākas. :) Cena 30LVL Ja ir interese, tad PM.

Link to comment
Share on other sites

es savukart piedavaju HD 201. vari paskatities atsauksmes, labu labaas ausis. man ir mazlietotas, gribu pardot, jo reti lietoju. dosu lidzi kasti un 3.5/6.3 mm konektoru. cena 15ls.ja interese- PM :)

 

aizmirsh piebilst- sitas nav ausis bazamas, shitamas it pari galvai. uun vel kas- vinas ir loti vieglas un ertas. pec 6h klausisanas ausis nesap! (ieprieks man bija philips lielas ausis, smagas un nogurdinosas ausim)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Runājot par sennheiser , es gribu prikt austiņas px 200-II. Elkorā nav! Es jau biju. Izstaigāju gan euronics, gan tehnoland, gan elkor plaza - nekur nebija šīs austiņas. Ir i veikalos, cik liela šanse, ka tur iegrābšos uz feiku? Droši, ka pamatīga. Ja būtu kāds parametrs pēc kā varētu atšķirt viltojumu..

Link to comment
Share on other sites

audiovideo

Sennheiser austiņas plašā izvēlē ir Baltaudio, gallerijā Rīga, kā arī var pasūtīt kādas vēlies

Link to comment
Share on other sites

Varbūt tas bija smalks humors no audiovideo, bet es šodien izstaigāju gallerija rīga un tāda veikala tur nav- paprasīju arī informācijas birojā. Varbūt vēl kāds var ieteikt, kur var nopirkt sennheiser auštiņas bez i veikaliem.?

Link to comment
Share on other sites

informācijas birojam pa ausīm, vēl vakardien tas veikals bija 6. stāvā, tik kases aparāts šiem noģībis un nedarbošoties vēl dienas divas

Link to comment
Share on other sites

Man līdzīga sāpe - gribu HD202-II, bet atrisināju pasūtot caur Xnet, iepriekš sazvanot Sennheiser Latvijas pārstāvjus (Lietuvas kompānija :)) un parliecinoties, ka ņem no šiem un noliktavā ir.

Labots - Kurmucis
Link to comment
Share on other sites

Kurmuci, varbūt vari pasviest to pārstāvju numuru. Būtu priecīgs :)

 

Nnoname, @#!st mazāk vajag.

Labots - bukix
Link to comment
Share on other sites

nu tā sennheiser izvēle iksnetā ir visnotaļ dīvaina, lai neteiktu vairāk

 

bukix, ar tiem pašiem pirkstiņiem tu arī maizīti ņem ?

 

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

audiovideo

Varbūt tu galerijā centrs skatījies, bet sennheiser ir gallerijā RĪGA veikalā BaltAUDIO 6. st.

 

 

 

 

Kurmuci, varbūt vari pasviest to pārstāvju numuru. Būtu priecīgs :)

 

Nnoname, @#!st mazāk vajag.

Link to comment
Share on other sites

Sennheiser CX300 II elkora pagajuso nedēl pa 29 iepirku, lētāk kā vairums i-veikalu (salidzini.lv ne visas zemas cenas vienmer realas). Elkors vispar pedējā laikā patīkami pārsteidz.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...