Jump to content

AMD AthXP2500 un DFI NF2 Infinity


Guest marcos
 Share

Recommended Posts

ir AthXP2500 1826/333@1800/400 FSB:DDR=1:1 512MB Apacer, sekojošs cooler cooler.jpg ko darīt tālāk, ja vēlos 1900/400 sistēma kļūst nestabila, vai 1800MHz ir robeža? kā rīkoties tālāk? Vai Apacer atmiņa izturēs frekvences celšanu virs 40 MHz?

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch

reizinaataajs droshvien blokjeets? defaultaa bija 11,5 ja nemaldos, tad njem kalkulatoru rokaas un reekjini... 11,5x190 jau buus tev 2200MHz ko atminja mieriigi izturees... 11,5x200 jau buus tev 2300MHz... pilniigi pietiks :wink:

 

uj nee sanaak 11 defaultaa, taatad 11x200=2200 un lieto laimiigs, speeleem un wordam pietiks atliektiem galiem :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest marcos

doma tāda: uzzināt, cik liela nozīme ir dzesēšanai, vai esošais cooler ir kaut cik derīgs, kādu cooler varat ieteikt, ja vēlos lai procis darbotos ar frekv virs 2000MHz un FSB 400 vai nedaudz virs?

Link to comment
Share on other sites

Guest marcos

reizinātājs nav bloķēts! plašas iespējas frekvenču maiņai (DFI NF2 Infinity = overclocking friendly motherboard!)

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch

reizinaataajs ir blokjeets procim nevis maatenei :roll: nu ja nav blokjeets tad karogs rokaas un aidaaaaaaaa :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest marcos

lieku reizinātāju 9.5 (sanāk 1900/400MHz), voltage 1.75 un nekā kompis restartējas spēlējot spēlītes.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kursis

Nu Ja tev trāpījies šitāds XP, iesaku pārlokot vinju uz mobilo Bartonu, būs mazāks jaudas patēriņš, iesaku tev celt nevis reizinātāju, bet FSB, Apacierim atlaid taimingus 2,5 4 4 10, tieši FSB palielināšana dos tev jaušamu pieaugumu, jā un par corīti tev jau pateica :),

p.s. vēl sīkums - jo vairāk dzīsi - jo labāks PSU jābut.

Un vēl apdeito biosu, ja nēesi to izdarījis, nesen diviem mainīju

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest marcos

FSB no 333 uz 400 ļauj likt darbojās stabili, bet tiklīdz mainot reizinātāju proča frekvence pārsniedz nominālo kompis pārstrtējās, šaubos vai procim reizinātājs bloķēts, gribu par to pārliecināties, Kē to darīt?

Link to comment
Share on other sites

Guest marcos
Nu Ja tev trāpījies šitāds XP, iesaku pārlokot vinju uz mobilo Bartonu, būs mazāks jaudas patēriņš, iesaku tev celt nevis reizinātāju, bet FSB, Apacierim atlaid taimingus 2,5 4 4 10, tieši FSB palielināšana dos tev jaušamu pieaugumu, jā un par corīti tev jau pateica ,  

p.s. vēl sīkums - jo vairāk dzīsi - jo labāks PSU jābut.

 

Kā veic cpu pārlokošanu?

Link to comment
Share on other sites

Palaid coolerim lielākus apgriezienus. Man ir lētais TITAN cooleris ("Up to 2Ghz") palaidu uz 4300rpm. Procim XP-M 2500+ ikdienā 1950Mhz (1:1, 1.45v), max 2380 Mhz (1.75v). Baroklis vairs netur :(((

Link to comment
Share on other sites

Guest Kursis
Nu Ja tev trāpījies šitāds XP, iesaku pārlokot vinju uz mobilo Bartonu, būs mazāks jaudas patēriņš, iesaku tev celt nevis reizinātāju, bet FSB, Apacierim atlaid taimingus 2,5 4 4 10, tieši FSB palielināšana dos tev jaušamu pieaugumu, jā un par corīti tev jau pateica ,  

p.s. vēl sīkums - jo vairāk dzīsi - jo labāks PSU jābut.

 

Kā veic cpu pārlokošanu?

 

Pilni Forumi -

http://www.overclockers.ru/news/newsitem.s...2&id=1081630501

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch
Nu Ja tev trāpījies šitāds XP, iesaku pārlokot vinju uz mobilo Bartonu, būs mazāks jaudas patēriņš, iesaku tev celt nevis reizinātāju, bet FSB, Apacierim atlaid taimingus 2,5 4 4 10, tieši FSB palielināšana dos tev jaušamu pieaugumu, jā un par corīti tev jau pateica :),  

p.s. vēl sīkums - jo vairāk dzīsi - jo labāks PSU  jābut.

Un vēl apdeito biosu, ja nēesi to izdarījis, nesen diviem  mainīju

:lol:

 

hmm, man domaat ka ar sho operaaciju tikai atblokjee reizinaataaju nevis izmaina energo parametrus utt :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kursis
Nu Ja tev trāpījies šitāds XP, iesaku pārlokot vinju uz mobilo Bartonu, būs mazāks jaudas patēriņš, iesaku tev celt nevis reizinātāju, bet FSB, Apacierim atlaid taimingus 2,5 4 4 10, tieši FSB palielināšana dos tev jaušamu pieaugumu, jā un par corīti tev jau pateica :),  

p.s. vēl sīkums - jo vairāk dzīsi - jo labāks PSU  jābut.

Un vēl apdeito biosu, ja nēesi to izdarījis, nesen diviem  mainīju

:lol:

 

hmm, man domaat ka ar sho operaaciju tikai atblokjee reizinaataaju nevis izmaina energo parametrus utt :roll:

 

Tev tas pats:

http://www.overclockers.ru/news/newsitem.s...2&id=1081630501

 

Множитель L6[4:0] Напряжение (B) L8[4:0]

Настольный Мобильный

3.0x :CCCC 1.85 2 CCCCC

4.0x :CC:C 1.825 1.95 CCCC:

5.0x CC:CC 1.8 1.9 CCC:C

5.5x CC:C: 1.775 1.85 CCC::

6.0x CC::C 1.75 1.8 CC:CC

6.5x CC::: 1.725 1.75 CC:C:

7.0x C:CCC 1.7 1.7 CC::C

7.5x C:CC: 1.675 1.65 CC:::

8.0x C:C:C 1.65 1.6 C:CCC

8.5x C:C:: 1.625 1.55 C:CC:

9.0x C::CC 1.6 1.5 C:C:C

9.5x C::C: 1.575 1.45 C:C::

10.0x C:::C 1.55 1.4 C::CC

10.5x C:::: 1.525 1.35 C::C:

11.0x CCCCC 1.5 1.3 C:::C

11.5x CCCC: 1.475 ___ C::::

12.0x CCC:C 1.45 1.275 :CCCC

12.5x CCC:: 1.425 1.25 :CCC:

13.0x :C:CC 1.4 1.225 :CC:C

13.5x :C:C: 1.375 1.2 :CC::

14.0x :C::C 1.35 1.175 :C:CC

15.0x ::CCC 1.325 1.15 :C:C:

16.0x ::C:C 1.3 1.125 :C::C

16.5x ::C:: 1.275 1.1 :C:::

17.0x :::CC 1.25 1.075 ::CCC

18.0x :::C: 1.225 1.05 ::CC:

19.0x :CCC: 1.2 1.025 ::C:C

20.0x :CC:: 1.175 1 ::C::

21.0x :C::: 1.15 0.975 :::CC

22.0x ::CC: 1.125 0.95 :::C:

23.0x ::::C 1.1 0.925 ::::C

24.0x ::::: нет CPU выключение :::::

Link to comment
Share on other sites

Bet pirms taisīt prcesoru uz Mobile, derētu atcerēties, ka daudzi taisa no mobile parasto, jo DFI Infinity + Mobile procesors = cold boot isue.

 

Un vai lieku 200-300 MHz dēļ ir jādzīvo mokās? Ieslēgsies šoreiz vai neieslēgsies? A varbūt rīt ieslēgsies? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch
Bet pirms taisīt prcesoru uz Mobile, derētu atcerēties, ka daudzi taisa no mobile parasto, jo DFI Infinity + Mobile procesors = cold boot isue.  

 

Un vai lieku 200-300 MHz dēļ ir jādzīvo mokās? Ieslēgsies šoreiz vai neieslēgsies? A varbūt rīt ieslēgsies? :)

 

??? kas tas pa "cold boot isue"? tas ir tipa kas man bija ka sleedz iekshaa un ar pirmo reizi pc neiesleedzas? :roll:

P.S. mana probleema vairs netiek noveerota... tagad pc atkal normaali sleedzas iekshaa ar pirmo, kautgan pilniigi nekas netika izmainiits!

Link to comment
Share on other sites

Guest marcos

man arī ir cold boot bug, dfi.com.tw ir bios update ielāps šim, vai kāds ir veicis biosa flashingu, kā tas jāveic? kas jāievēro?

Link to comment
Share on other sites

man arī ir cold boot bug, dfi.com.tw ir bios update ielāps šim, vai kāds ir veicis biosa flashingu, kā tas jāveic? kas jāievēro?

 

Elementaari, Watson. No sava DFI Ultra Infinity shaibas pie tooljiem ieinstalee WINFLASH, tad restarts, tad palaid winflashu un BIOS update, sameklee to BIOS kuru velies uzshuut, un taalaak skaties noraadiijumus.

 

BTW man pasham staav viens no modeetajiem Hellfire biosiuem, nekaadas vainas.

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch
man arī ir cold boot bug, dfi.com.tw ir bios update ielāps šim, vai kāds ir veicis biosa flashingu, kā tas jāveic? kas jāievēro?

 

varbuut vari ielikt konkreetu linku uz to? man kaukaa DFI lapa nu ljoti negrib straadaat no darba :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Brolio

šitas viss būtu principā jādara šādi "metodom nauchnovo tyka", Overcock oblīgati nevajag. Reizinātājs šim CPU ir bloķēts, OC realizējas tikai ar FSB celšanuun arī šaubos, vai tu šo CPU spēsi vairāk par 2200 (210x10,5) Mhz uzstiept, visa process atdursies RAMā(asinhronais OC uz nForce čipiem ir perversija).

Link to comment
Share on other sites

Guest marcos
 

šitas viss būtu principā jādara šādi "metodom nauchnovo tyka", Overcock oblīgati nevajag. Reizinātājs šim CPU ir bloķēts, OC realizējas tikai ar FSB celšanuun arī šaubos, vai tu šo CPU spēsi vairāk par 2200 (210x10,5) Mhz uzstiept, visa process atdursies RAMā(asinhronais OC uz nForce čipiem ir perversija).

 

2200MHz jua būtu ļoti jauki, bet reizinātāju nevaru uzlikt lielāku par 200x9, lai gan oriģinālais reizinātājs ir lielāks 166x11, FSB vēl neesmu mēģinājis celt virs 200.

Link to comment
Share on other sites

2200MHz jua būtu ļoti jauki, bet reizinātāju nevaru uzlikt lielāku par 200x9, lai gan oriģinālais reizinātājs ir lielāks 166x11, FSB vēl neesmu mēģinājis celt virs 200.

Virs 200 Mhz neies bez taimingu mainīšanas. Apacer ir štrunti - vairāk par 215 Mhz nevelk!

 

Vēl varētu būt barokļa vaina - man vairāk par 195Mhz netur, jo baroklis netur (no-name 300w).

Link to comment
Share on other sites

Guest marcos
Bet pirms taisīt prcesoru uz Mobile, derētu atcerēties, ka daudzi taisa no mobile parasto, jo DFI Infinity + Mobile procesors = cold boot isue.  

 

man ir domāt, ka to var labot, ja manam dēlim ir bios update ar sekojošiem ielāpiem:

 

To solve cold-boot bug

To include micro codes of mobile CPUs

To enchance the support of AMD 55-Watt Low CPU

 

Kā jūs domājat, ja uzlieku šos ielāpus procis AthXP2500 pārlokots uz mobile CPU darbosies uz dotās NF2 mātesplates?

Link to comment
Share on other sites

Guest marcos

Jādomā, ka manam procim ir ierobežota maksimālā frekvence nevis bloķēts reizinātājs jo pie original FSB166 reizinātājs ir x11, bet paceļot FSB uz 200 MHz reizinātāju nevaru pacelt augstāk par x9, ja reizinātājs būtu bloķēts tad varētu likt kautvai 200x11.

 

piem.

 

166x11=1826 - origināla frekvence (100% darbojās)

200x9=1800 (100% darbojās)

200x9.5=1900 (Win restartējas neilgi pēc ielādes)

Link to comment
Share on other sites

Ja taa godiigi, baig intresanti! :?

CPU Reiznaataajs ir blokjeets (x11)

Un FSB defaultaa ir 166, bet man uz 200 straadaa, rams taimingus pats uzliek lai ietu viss kaa naakas, tgd rams straada uz 175MHz 2.5-3-3-8!

Man Kingston ValueRam :x

Link to comment
Share on other sites

Guest marcos
Ja taa godiigi, baig intresanti!  

CPU Reiznaataajs ir blokjeets (x11)  

Un FSB defaultaa ir 166, bet man uz 200 straadaa, rams taimingus pats uzliek lai ietu viss kaa naakas, tgd rams straada uz 175MHz 2.5-3-3-8!  

Man Kingston ValueRam

 

kāds CPU reizinātājs pie FSB200?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...