Jump to content

iesakiet lūdzu lētu UPS


propāns
 Share

Recommended Posts

Sveiki, man tāda sekojoša problēma - gandrīz katru reizi, kad mājās pazūd elektrība, kaut vai uz īsu brīdi, rodas problēmas ar internetu, un lai dabūtu to atpakaiļ ir vai nu jāpavada vairākas stundas pie telefona lamājoties ar lattelecom, vai arī gaidīt vel ilgāk, līdz viss mistiski atrisinās pats no sevis. Katrā gadījumā tas ir visai nepatīkams process, kas parasti izbojā visu dienu. Tā kā problēmas cēlonis ir elektrības pazušana, kas izraisa nepatiku manam modēmam un rūterim es domāju, ka vajadzētu apsvērt UPS iegādi. Bet man pilnībā piektiktu ar UPS ar kura palīdzību iespējams nodrošināt tikai rūtera un modema darbību elektrības pazušanas gadījumā, nekas vairāk nav nepieciešams. Tāpēc lūdzi iesakiet man kādu UPS, kas varētu apmierināt šīs manas vajadzības. :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Sorry vecīt, bet ja gribi LTK modēmam pielikt lētu UPS, tad tava ideja lemta neveiksmei. Es mēģināju 2 dažādus UPS (līdz 30Ls) mainīt, bet vienalga pie strāvas svārstībām modēms restartējas. Tā arī LTK nespēja pateikt, kādu UPS vajag iegādāties.

 

Vienīgais kam derēs - rūterim un datoram. Lētajiem gan rēķinies - 1-2 gadi un akumulators izmetams.

Link to comment
Share on other sites

Kategoriski neiesakām!

Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka jābūt arī tādiem, kas paši reģenerē izejošo elektrību neatkarīgi no ienākošās līnijas kvalitātes, vismaz kādreiz bija. Iespējams, ka tiem nav nekādas aiztures pārslēdzoties uz bateriju problēmu gadījumā. Lēti gan laikam tie nebija.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Var pamēģināt UPS izejā pieslēgt kondensatoru batereju .

Link to comment
Share on other sites

Pastāsti labāk, kas tev par rūteri un kurš no Lattelecom modēmiem (modeļa nr.). Šajā gadījumā ir jāvar iztikt bez UPS. Kā arī - nosimulē strāvas pazušanu un skaties, kādas lampiņas deg / nedeg uz rūtera un Lattelecom modēma. Varētu būt zināms gļuks ar modēma barošanas bloku vai rūtera firmwares versiju.

Tiesa gan, nāksies atkal pēc strāvas zuduma simulēšanas tikt pie interneta! :on_the_quiet2:

Link to comment
Share on other sites

editor, tu laikam raksti par online režīma UPS, kādus izmanto arī slimnīcu aparatūrai utt. tur cenas var saukt dažādi, bet lēti - to gan nē.

 

Rekur smuks raksts no APC par upšiem:

http://www.ptsdcs.co...tepapers/58.pdf

 

Jā, laikam tie paši double conversion bija. Kādreiz sen atpakaļ domāju, ka audio aparatūrtai tāds būtu labs. Cenas būtiski svārstījas no baterijas ietilpības, kur man bija mazsvarīga, bet vienalga, lēti tie tiešām nebija.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Derētu sīkāk, kā maiņstrāvai tas darbosies.

Var pamēģināt UPS izejā pieslēgt kondensatoru batereju .

 

 

LTK modēmiem barošanai arī ir maiņstrāva un taisngriezis uz 18V atrodas iekšā, līdz ar to kādas modifikācijas ar kondensatoriem nebūtu vēlamas.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Vēlāk varu mēģināt nolīst darbnīcā un aplūrēt/patestēt, pieslēgts laikam kaut kāds Orvaldi, tiesa, tur ir vairākas lietas, kas defaultā stāv saspraustas kontaktā kas pienāk no UPS un tērē kaut kādu minimālu miera strāvu, iespējams, šāds faktors arī kaut ko ietekmē, bet nekad reāli neesmu piedzīvojis neta zudumu pie strāvas pārrāvumiem, kopš uzmetu pirms modēma UPSi.

 

Jautājums apgrieztā veidā - a varbūt nevis modēmam nepatīk strāvas raustīšanās, bet tieši pašam datoram, kas varētu būt par iemeslu, kāpēc zūd konekcija...

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Pasham maajaas ltc modeems + ruuteris, kuri ir izlaizti caur apc 325cinieku + veel dazhas ieriices (aareejais hdd, + paareejie vaajstraavas transformatori) un viss kaa naakas. Nekas ne restarteejas, ne pazuud. Bacha ir normaala, un modeemu + ruuteri + paareejos trafus velk baterijas rezhiimaa kkur ~ stundu.

Pasham ir taa, ka ja atvieno no straavas, saakumaa modeems nokjer dsl, biki patur un tad pazuud. Ar 3 reizi tik paliek tas dsl savienojums ilglaiciigi. Apnika, taapeec uzliku upsi. Viss ok..

Link to comment
Share on other sites

Izķidajot , modemu varetu rast risinajumu. Baroklī lielāki kondiķi vai paraēli aķīši, korekti nav bet strādā. Ir mājās viens radioaparāts ar pašbūvētu barokli - lādētāju, skan pusstundu pēc elektrības izslēgšanas.

Link to comment
Share on other sites

divibebri

Boldriks- internetā ātri sameklēt neizdevās. Rīgā varētu meklēt elektroveikalos(Elektronams vai Pirts ielā etc.) uz sliedītēm montējamos relejus. Vai ir ar pogu- nezinu. Bet citādi- relejs ar atbilstošu spriegumu(~220 vai līdzspriegums), poga, vadi, lodāmurs un izolācijas lenta(daudz ;))

Link to comment
Share on other sites

skan pusstundu pēc elektrības izslēgšanas.

 

 

Šis labs :sarkasms:

 

Nu tad tā, UPS ir Mustek PowerMust 600 USB

 

 

Atslēdzu no špaņa, modēms strādā kā strādājis, nekāda vaina.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Pastāsti lūdzu par šo sīkāk. Kas tā par "kondensatoru bateriju" ?

Derētu sīkāk, kā maiņstrāvai tas darbosies.

Oi , saputrojos - rakstu par UPS , bez nez kāpēc galvā grozījās akumulatori un līdzstrāva .

 

P.S. Manu komentāru , #6 , neņemt par pilnu .

Labots - Grossmeister
Link to comment
Share on other sites

Jāliek Smart UPS kāds, kaut vai no APC saimes.

Bez tam esmu novērojis, ka lētie UPS pie mazas slodzes, kas ir LTC modemam, strādajot no baterijas, izslēdzas, domā ka nav slodzes galā.

 

pielikts:

Par baterijas ilgmūžību - jā, lētajem UPS ir slikta dzesēšana, tāpēc akumulators pēc 2-3 gadiem ir zaudējis kapacitāti. Bet no otras puses paši akumulatori arī vairs nav nekāda mnedusmaize.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

...pie telefona lamājoties ar lattelecom...

Durik, pri čom te Lattelekom, ja Tev elektrība raustās?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...