Jump to content

kartejaa latvijas likumdoshanas h-na


azarbaidzz
 Share

Recommended Posts

Gift service novāc jebkādu sakaru ar DX veikalu - logo ir nost. Neviens pusgudrs muitas ierēdnis vairs nevar pierādīt, ka tas ir komerciāls sūtījums. Ir tikai adrese.

Link to comment
Share on other sites

Man ir sajūta ,ka Tautai KAUTKAD šitas Viss tā piegriezīsies ,ka sāksies protesti ,haoss, vandālisms..aggressive.gif Nu kautkas tiešām ar tiem Urlām ,kuri tur sēž un štuko sūdus kā izkrāpt no cilvēkiem naudiņu, nav kārtībā..wacko2.gif

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

kāds uz šiem jautājumiem zin atbildes?

 

''Pieļauju domu ,ka VID apzināti ir aizkavējis sūtījumus (katru otro) muitā, lai pēc 1.janvāra ar dubultu sparu varētu iekasēt no visiem laimīgajiem PVN. Tākā uz pakas nebija ne telefons ,ne e-pasts, tad kā VID mani informēs ,ka paka ir pie viņiem? + Kā notiek PVN maksāšana? varēšu pats no savas 200km tālās lauku mājas pārskaitīt uz Rīgu vai jābrauc dēļ 15ls vērtas pakas uz Rīgu deklarāciju rakstīt?''

 

P.S. man arī no k-kāda oktobra no DX trīs pakas nāk (visas pasūtītas vienā dienā un izsūtītas arī uzreiz nākošajā) - vienu no trijām pirms nedēļas saņēmu .. pārējās hvz kur noziedējušas, rakstīju pasta - šie man atbildēja ,ja nav tracking numurs tad viņi vispār pilnīgi neko nevar izsekot - reāli pastnieks var paku piesevināties un viņi to nekādā veidā nevar pierādīt..

Link to comment
Share on other sites

Pareiz ir, jāsamazina imports. Savādāk pienāks diena, kad mēs tīsim kokteiļlietussardziņus ķīniešiem no vecām avīzēm lai izvilktu dzīvību par sauju kartupeļu dienā.

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ej protestē, pie reizes neaizmirsti pieprasīt samazināt pensijas.

 

Patreizējā pensiju sistēma (kad jaunie maksā pensijas vecajiem) var strādāt tikai tad, ja cilvēku skaits nepārtraukti pieaug ģeometriskā progresijā, kas agri vai vēlu izraisīs tādu problēmu kā pārapdzīvotība! Jau tagad valsts nodokļos vēlās saņemt ~65% no cilvēka nopelnītā - reku raksts http://www.iinuu.lv/?id=585. Un ņemot vērā faktu, ka penšu skaits tikai pieaugs - ko darīt? Vēl celt nodokļus? Pensiju sistēmas ir kraha priekšā visā Eiropā, ne tikai LV, visur kur ir sistēma - jaunie maksā vecajiem. Vienīgā izeja ir uzkrājošā pensiju sistēma, kad cilvēks darba mūža laikā sakrāj $$$ pensijai kā tas ir USA un Japānā.

Link to comment
Share on other sites

Uzkrājošā sistēma tieši tāpat ir balstīta uz nepārtrauktu pieaugumu. Šoreiz ekonomikas. Ja nav pieauguma, tad pensiju sistēma sabrūk. Savukārt pašreizējais pieauguma modelis prasa arvien vairāk patērētāju un lielāku dabas resursu ekspluatāciju. Kas atkal noved pie kraha. Tā lūk.

Link to comment
Share on other sites

''Tākā uz pakas nebija ne telefons ,ne e-pasts, tad kā VID mani informēs ,ka paka ir pie viņiem? + Kā notiek PVN maksāšana? varēšu pats no savas 200km tālās lauku mājas pārskaitīt uz Rīgu vai jābrauc dēļ 15ls vērtas pakas uz Rīgu deklarāciju rakstīt?''

 

Valstī ir arī tāds instruments kā deklarētā adrese, kas arī var kalpot par kontaktadresi. Piezvani tač pašam VIDam 1898 (no mobilajiem maksa kā maksa par zvanu uz LTK tīklu), parunājies.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...