Jump to content

H T C Desire HD problema


weedman
 Share

Recommended Posts

Nupat iegadajos telefonu H T C Desire HD, velejos savienot Telefonu ar PC un telefons pazinjoja, ka uz PC ir obligati jauzinstalee H T C Sync 3.0 (for H T C Desire HD), tad nu atradu sho programmu, un kad spiedu Download, man uzleca shads logs :http://www1.H T C.com pieprasa lietotājvārdu un paroli. Vietne saka: "www1.H T C.com"

Adrese:

http://www.H T C.com/www/SupportViewNews.aspx?dl_id=982&news_id=757

Luudzu paliidziet, visur mekleju kaa var registreties www1.H T C.com ,bet bez panaakumiem :(

Nu WTF, shitas serveris gluko, ikreizi kad uzrakstu H.T.C , aiz vaarda paraadas debiila adrese :(

 

Skataties sheit

http://pastebin.com/zc8YUsrc

Labots - weedman
Link to comment
Share on other sites

pamēģināju ieiet H T C lapā, izmeta to pat logu ko autoram, bet aizverot viņu un nobraucot līdz lapas lejai ir logs kur izvēlas H T C sync un poga download.

Labots - andriz
Link to comment
Share on other sites

CITĀTS

 

Taatad ir divu veidu H T C Sync 3.0

1)(Man neder) Application - H T C Sync 3.0 for myTouch3G Slide、H T C EVO4G、AT&T Aria、H T C Desire、Droid Incredible

2)(Der) Application - H T C Sync 3.0 for H T C Desire HD、Desire Z、Legend、Desire、Wildfire、Aria、Gratia & Android 2.1 Hero

 

To es zinaaju ka tur var novilkt, ta4u tas ir nepareizais Sync 3.0 (Palasi nedaudz augstaak pie Tip 2, tur rakstiits, H T C Sync 3.0 is only compatible with H T C Hero (Android 2.1) , H T C Legend, H T C Desire, H T C Wildfire, H T C Aria.)

Man ir vajadziigs Sync 3.0 kursh atbalsta H T C Desire HD, peec idejas uzspiezhot pogu download, ierakstot acc datus un nospiezhot OK, vaidzeetu paraadiities iistajam, man nepiecieshajam failam.

Ta4u veel joprojaam neesmu atklajis kaa var registreeties tanii adresee (www1.H T C.com), (jakas esmu registrejies orginalaja H T C majaslapaa, ta4u tie dati nesaistaas ar to www1 )

Visticamaak shii ir pasha servera kljuume, un es gaidiishu kameer taa tiks izlabota :)

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Liels paldies visiem par paliidzibu

bet es atradu iisto probleemu, kaapeec man tas Sync 3.0 negaaja

Izraadaas visu izdariiju pareizi, man vienkarshi vajadzeeja restarteet telefonu lough.gif, vismaz peec restarteeshanas telefons straadaaja kaa vajag smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Skyfish

Lai arī topiks ir sens varbūt kādam noder - lai nesarežģītu vienkāršas lietas - Desire HD un Z modeļiem Sinhronizācijas softa (HTC Sync) instalācijas fails atrodās uz komplektācijā iekļautās atmiņas kartes, tāpat kā PDF manuāļi vairākās valodās.. Uzinstlējam no atmiņas kartes, apdeitojam un darīts.

Labots - Skyfish
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...