Jump to content

Apacer AL 670 media player


kukuruku
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Sabriedusi vajadzība pēc HD mediapleijera.

Gana populārs ir WD TV Live; bet atradu arī šādu variantu- Apacer AL 670 ražotāja lapa

It kā sanāk kādu kapeiku lētāk par WD Live.

Galvenās prasības- lai būtu LAN; spēlētu FLAC; saprastu video ar DTS skaņu (spētu skaņu padot uz resi ne tikai caur HDMI)- ir gan Apaceram, gan WD.

Pie Apacera plusiem skaitu normāla izmēra pulti (nu nepatīk tie ziepju gabali), kaut arī tas ir ārstējams ar universālo pulti; un torent klientu - var pa naktīm atstāt, lai velkas kkas no aizrobežas (lēns nets uz ārzemēm...), nesaspringstot par elektrības rēķinu.

 

Vai kādam ir reāla pieredze ar šo verķi, kādi komentāri? :choke:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

varbūt kāds ir saksāries ar jaunāko lētāko brāli AL460

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
guntarsll

Sveiks!

 

Man ir AL460 jau apmeram menesi, iepirko kopa ar cieto Latttelekom veikal. Strada labi, ar atskanosanu nav nekad bijis problemu

Minus:

1. nav DTS, ir gadijies ka novelc filmu, skana izpaliek. Man iet caur resiveru ar analogo pieslegumu.

2. Tīkla neredz pieslegto HDD, AL670 pec spec. redzot.

3.BT nezinu ka strada uz AL670 bet butu noderigs.

 

Plus: Cena, es tagad skatos uz lielo un esmu gatavs savu pa kadiem 30 notirgot.

 

Sveiks!

 

Man ir AL460 jau apmeram menesi, iepirko kopa ar cieto Latttelekom veikal. Strada labi, ar atskanosanu nav nekad bijis problemu

Minus:

1. nav DTS, ir gadijies ka novelc filmu, skana izpaliek. Man iet caur resiveru ar analogo pieslegumu.

2. Tīkla neredz pieslegto HDD, AL670 pec spec. redzot.

3.BT nezinu ka strada uz AL670 bet butu noderigs.

 

Plus: Cena, es tagad skatos uz lielo un esmu gatavs savu pa kadiem 30 notirgot.

 

Jaunākais info.

 

Apacer mājas lapā aparatam ir jauns update.

 

1.Interfeis kļuvis ka lielajam AL670

2.Pievienit Net Shariga iespeja.

3.pievienots BT klients-druscin tads gauss, bet nekas. Vispirms tor fails jasaglaba un tad jaatver, ta jau ideali, no net buka saglaba noteikta dir un tad palaid.

DTS nav un nebus jau nav jau dzelzhu shitam iekšā.

 

 

Secinājums, ja vajag bez DTS nav problemu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

un ja paralēli k-kas velkās un tiek skatīta cita filma tad raustās vai neraustās?

un cik lielam vairuma no tām filmām ko dabūt ir tā DTS skaņa nu apmērām %?

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

guntarsll

un ja paralēli k-kas velkās un tiek skatīta cita filma tad raustās vai neraustās?

un cik lielam vairuma no tām filmām ko dabūt ir tā DTS skaņa nu apmērām %?

 

 

 

 

 

5% filmām, man viss staav uz wifi, ja skaties HD 720 un velc iet un neraustas 1080 jau raustas, kopā nevar un inetu citam ar nav ieteicams lietot, bet tas viss ar wifi. ja skaties no USB pieslegta nav problemu. Man vienkarshi cietas stav pie rutera cita telpa pieslegts un apacers pa gaisu lasa..Tikko izmeginaaju, uzliku Apacera iebuvetajam vilkt filmu un uzliku no tīklā sharota HDD koncertu, HDrip 720, vispar bez problema, japiebilst ka wifi ir n class.

 

tikko pameginaju Full HD klipu, ari nebremze, varbut ieprieks bremzeja del softa, tagad parsteidzosi labi.

Labots - guntarsll
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Šodien Saldus maximā AL460 cipars bija nomests uz 34.99. Paņēmu intereses pēc, jo tāda aparāta nebija. Ieliku jaunāko fw. Viss pagaidām griežās pa smuko. Vēlāk būs jāiemēģina torrentus. Piesprausto ārējo HDD smuki pārvērš par NAS disku.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

varbūt kāds ir saksāries ar jaunāko lētāko brāli AL460

 

mēs ar čomu vienlaicīgi nopirkām multimedia atskaņotājus - es AL460 šamais NASH (modeli neznu bet cena bij 49.99 RD Electronics)

nu lūk ko es varu teikt - gaumes lieta laikam , bet nu manam Apaceram ir ultra neglīts interfeiss kuru nevar salīdzināt ar Nash, kuram ir tiešām ļoti smuks. nu un galvenais - kas man liek justies ka Apacerā esmu iegrābies :(

Piemēram tu atnāc pie manis ciemos un es tev gribu parādīt vienu momentu NBA spēlē - teiksim 58 minūtē :( :( :( man ir jātin uz ātro (kas arī nav nemaz ātrs) , jo nav tādas funkcijas ka var uzslēgt jebkuru vietu video failam. vienkārši apbrīnojami ka tāda opcija nav esmu ļoti neapmierināts ar Apacer :( rāda jau visu bet nu ar to jau ne vienmēr pietiek.

 

 

.....................

tad man viens jautājums - kā jūs atjauninat to firmwear? Esmu no kompīša interneta vadu izrāvis un iespraužu Apacerī, tad eju menu uz update un spiežu bet nekas nenotiek :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Artanis

Paldies par topiku - tieši izmisīgi meklēju media playeri, un nevarēju izšķirties starp WD Live un pārējiem. Tagad jautājums risināts - Apacer AL670 tiek pasūtīts jau tūlīt. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...