Jump to content

Bluray filmas skaņas kodekss


MAGONE
 Share

Recommended Posts

Sveiki, vai kāds nevarētu pateikt, vai var kaut kā novērst to, ka, dažām Bluray filmām, kas tiek atskaņotas caur usb uz Samsung TV, ir neatbilstošs audio kodekss, un līdz ar to tiek rādīta tikai bildīte bez skaņas? Vai varbūt TV ir spējīgs atskaņot tikai kādu noteiktu audio kodeksu?

Link to comment
Share on other sites

Daudzām Bluray filmām ir DTS audio (1,5 Mbps Core) un to ļoti iespējams, ka tavs televizors caur USB neatbalsta.

 

Visbiežāk jau TV "kož" AC3 failus, kuri daudzām encodēm arī tiek pievienoti (pārveidoti no DTS, jo atšķirību starp labi noenkodētu AC3 un oriģinālo DTS var pamanīt tikai daži, un arī - uz dārgas un atbilstošas aparatūras).

Link to comment
Share on other sites

Nu, nejauc divas dažādas lietas - neenkodētas (nepārveidotas) Bluray filmas, un encodes, kuru avots ir Bluray, un kuras ir saspiestas mazākā izmērā izmantojot x264.

Pirmajā gadījumā filmas tikai ar AC3 būs atrast pagrūti - praktiski visām filmām nāk DTS (nu lielākajai daļai, kuras es esmu vilcis), AC3 parasti ir celiņi citās valodās vai arī comentary track. Encodēm jau ir izvēle - varētu būt gan AC3, gan DTS. Un šajā gadījumā tev es tiešām iesaku izvēlēties tādu versiju, kurai ir AC3 audio celiņš. Pirmkārt - nedaudz mazāks izmērs (AC3 bitreits parasti šādām relīzēm ir 640 kbps) un lielāka savietojamība ar teļļukiem.

Man pašam nav WDTV, Popcorni utt., bet šīs kastes manuprāt kož arī DTS un visu pārējo.

Link to comment
Share on other sites

nu, piemēram, es torrentu meklētājā ierakstīju AC3, un visām BLuray filmām nosaukumā ir tas x264. Tātad tām ir jāder?

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Praktiski jebkurai filmai, ko esi nopircis Torentveikalā, var noņemt skaņas celiņu, pārkonvertēt vajadzīgajā kodējumā, un pielikt atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

nu, piemēram, es torrentu meklētājā ierakstīju AC3, un visām BLuray filmām nosaukumā ir tas x264. Tātad tām ir jāder?

Tak atver vienreiz sava TV lietošanas pamācību un izlasi ko tas ņem pretim. :dornis:

Tad arī būs skaidrs ko var vilkt un ko nevar, lai nav jābakstās un jāzīlē.

 

Praktiski visi normāli BD ripi ir enkodēti ar H.264 video, iepakoti MKV konteinerā ar AC3 vai DTS skaņu.

TV var nesaprast DTS un FLAC audio, bet vēlreiz saku - lietošanas pamācībā izlasi!

 

@Stepselis:

Te cilvēkam ir problēmas pat lietošanas pamācību uzlasīt, bet tu viņam iesaki ar pārkodēšanu nodarboties...

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

1) kodeks (ar vienu S).

2) Lielākā daļa TV nedekodē DTS skaņu dēļ licences problēmām (par DTS jāmaksā papildus)

 

afftars meklē instrukciju un lasa, ko TV spēj atskaņot, ko ne. Pirms pērk filmu, skatās, kas NFO rakstīts - skaņa DTS vai AC3/DD. Punkts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

TV - Samsung B650.

 

Pladies visiem, atradu tajā lietošanas pamācībā tabuliņu par visiem kodekiem.

Atvainojos par sagādātajām neertībām.

 

 

 

Praktiski jebkurai filmai, ko esi nopircis Torentveikalā, var noņemt skaņas celiņu, pārkonvertēt vajadzīgajā kodējumā, un pielikt atpakaļ.

 

Vai nevarētu nedaudz sīkāk par skaņas celiņu konvertēšanu?

Link to comment
Share on other sites

Popkorns ir labs - nav pokemonizēts, bet intuitīvi saprotams. Ieliek tik` ķeksi pie "DTS - convert" , pārbauda diska vietu un uz priekšu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...