Jump to content

H T C desire HD (problēma ar reģionu)


switchs
 Share

Recommended Posts

Biedri,

Esmu iepircis desire HD vienā no LV interneta veikaliem. Lietojot esmu saskāries ar sekojošu problēmu, telefons ir bijis paredzēts kaut kādam vācu tīklam O2, acīmredzot nopirkts mazcenā un atbloķēts, it kā jau man vienalga ka tā, ja vien tas neietekmē telefona darbību (esmu gan dzirdējis ka šie noteiktiem tīkliem paredzētie telefoni daudz biežāk gļuko, bet kas tieši nezinu :)) .

tātad gribu uzlikt reģionālajos setingos ka esmu Latvijā, bet šis piedāvā tikai Germāniju un neko citu. Tas protams traucē lietojot dažādus app jo tie mani asociē ar vācieti un tekstus bliež vācu mēlē :)

 

Ir kāda ideja kā uzlikt Latviju?

Vai tādi konkrētiem tīkliem paredzētie telefoni gļuko vairāk?

 

PS.

Nesaprotu kapēc forumā parādās tagi :S sorry par to

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Noteikti stāv attiecīgajam operatoram raksturīgs androīds virsū ar nelieliem tjuuningiem.

1. viens, protams var prasīt pārdevējam

2. Pārinstalēt standarta googles androīdu bez nekādiem operatoru uzlabojumiem

Link to comment
Share on other sites

Tā jau īstenībā ir tikai pusbēda, jo īstenībā jau šos telefonus ārzemēs netirgo kā mazcenu, bet gan ar kontraktu uz 1-2 gadiem. Ja telefona pircējs, kontraktu ir pārtraucis un vairs nemaksā, tad Tava telefona IMEI kods ir Vācijā bloķēts, tā kā telefons tur nestrādās.

Es dotu telefonu atpakaļ veikalam. Ja Tevi šī iespējamā problēma neuztrauc, un visticamāk, ka Latvijā telefons strādās, tad skaties šajos forumos kā var iešūt <a href="http://www.boot.lv/mobilie-telefoni/htc-displeja-aizsardziba/">HTC</a> oriģinālo programmatūru telefonā:

 

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=754

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu vispār tā saucas krāpšana un par to var ierosināt šo to bez problēmām(var rakstīt iesniegumu attiecīgā iestādē). Kantoris ir īstais, neko nebaidās...:t_p_o_n_e:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...