Jump to content

Jaunākais HD6850 draiveris no interneta


Vilhelms
 Share

Recommended Posts

Kuru jaunāko draiveri videokartei XFX Radeon HD6850 no interneta ir pietiekoši uzlikt lai uz monitora būtu attiecīgā rezolūcija, jeb citiem vārdiem sakot, kuru draiveri pietiek uzlikt ja nespēlēt spēles bet, normāli lietot PC ar monitoram pielāgotu rezolūciju ?

 

 

Jau iepriekš pateicos par palīdzību .:)

Labots - Vilhelms
Link to comment
Share on other sites

CITĀTS

 

Pietiks ta pietiks tikai, no diska savelkas daudz dažādi uzlabojumu draiveeri .

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Kādi vēl mistiskie uzlabojuma draiveri? Liec "pliku" video draiveri no diska un miers. Ja Tu nemāki no diska draiveri uzlikt, ta jau no interneta ne tādus vien brīunumus savilksi :)

Link to comment
Share on other sites

CITĀTS

 

Es stabili zinu ka, no šitās AMD EN8650 Drivers vietas tikai, te ir daudz ko ievilkt, man ir 32bit Windows 7 . Kuru linku konkrēti ievilt ?

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Normālai "ikdienas" lietošanai nav jāstaipa krāns, un nav jāpērk HD6XXX un tad nebūs problēmas ))), pilnīgi pietiek ar iebūvēto. Tajā AMD lapā viss ir skaidrāks par skaidru, jeb gribi lai kāds tev uzzīmē skrīnu ar bultiņām kur jāklikšķina?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā.

:) Mizīgs PALDIES ! :)

 

Normālai "ikdienas" lietošanai nav jāstaipa krāns, un nav jāpērk HD6XXX un tad nebūs problēmas ))), pilnīgi pietiek ar iebūvēto. Tajā AMD lapā viss ir skaidrāks par skaidru, jeb gribi lai kāds tev uzzīmē skrīnu ar bultiņām kur jāklikšķina?

 

Dators nebūs ikdienas lietošanai vien. Vienkŗši tagad man vajadzēs uzlikt Windows 7 un visu dzelžu draiverus, vēlāk sāksies PC pielāgošana dažām spēlēm. :) Tu esi smuks kakis ! ;)

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...