Jump to content

Blue ray atskaņotājs


Zech07
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Tikko iegādājos resīveri Yamaha V467 un kā jau zināms jaunajiem Yamaha resīveriem USB porta nav. Tad nu sapratu ,ka jāpērk Blue ray atskaņotājs ar USB. Protams vislabāk būtu Yamaha atskaņotājs ,bet tas liekas tā kā par dārgu. Gribētu lai atskaņotājam varētu pievienot cieto disku un no tā skatīties filmas un klausīties mūziku. Skatos uz šo http://starshop.lv/i...roduct_id=46985 itkā pat 3D rakstīts? Kā vispār ir ar savienošnu Yamahai ar citu firmu ražojumiēm?

Link to comment
Share on other sites

Jo tālāk jo trakāk ....

Autor - vai esi pārliecināts, ka šis Sony verķis mācēs no USB lasīt ko vairāk par jpg ?

Link to comment
Share on other sites

pievienojos par to trakumu - nafig pirkt BR ja skatīsies krapainus DVD ripus :D pērc vien kādu medija pleijieri WD Tv vai ko tādu - tas izdos digitālu signālu uz resīveri + būs HDMI varēs HD ripus skatīties ar 5.1 skaņu.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Specifikācijā tāds interesants ieraksts - Power Requirements (frequency) : 60Hz

Power Requirements (voltage) : 120V

Link to comment
Share on other sites

Tirnet veikala specifikācija ir štruns, skatāmies ražotāja lapu

Vispaŗ jau šis mākot DivXHD (BD, DVD, CD, USB, DLNA) - YES / YES / YES / YES / NO

 

Bet nu vienalga, lai no USB nesējiem skatītos filams, pietiek ar WD Tv vai līdzīgiem.

Link to comment
Share on other sites

Iepriekš pieminētais priekš manis būs par dārgu. USB un tā fukcijas uzskatu par noderīgu plusu. Kādas alternatīvas varētu ieteikt šim Sony aparātiņam? Kā tad ir ar to savienojamību Yamahai?

Link to comment
Share on other sites

Vecajiem Yamaha receiveriem ir bijis USB kurš atskaņo kādu mēdiju? Pirmā dzirdēšana - ja npoeiciešama tikai ierīce kas lasa USB ņem kādu lētu media player un miers - rets kurš lētais DVD Tev atskaņos visus populāros standartus bez prob. Kaut to pašu WD media player - Popcorns būs advancētāks, bet arī dārgāks.

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

Man ir Panasonic BluRay ar USB portu, kā arī SD kartes slotu. Diemžēl abi sloti izmantoti tikai tiek BDLive fīčai, ko es savukārt neizmantoju :)

IMHO BD playeris jāpērk tikai tad, kad tiešām taisies skatīties diskus. Lai ko man te teiktu mkv cienītāji, es redzu starpību starp 1080p un disku. Tiesa, daudz ko arī pats patērēju *.mkv, bet nu BBC EARTH, Life, IMAX stuff etc jau nu uz diska izskatās super! Savukārt visu pārējo man atspēlē WD TV Live.

Link to comment
Share on other sites

Lai ko man te teiktu mkv cienītāji, es redzu starpību starp 1080p un disku.

 

Tur vienkārši nemaz nevar būt citādi - pirātiskio video un gandrīz visu jaunāko BD pamatā ir h.264, tikai mkv variantā parasti tiek lietoti daudz mazāki bitreiti, turpretīm, Blu-Ray tie parasti ir 20+ Mbps + BD parasti kodē ar profesionāliem dzelziskajiem enkoderiem, kas tomēr to darbu izdara labāk par entuziastu izstrādātu softwari (ko pa lielam izmanto pirāti).

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Jopcik!

 

Es nav filmu pirāts - neesmu novilcis nevienu HD ripu pagaidām, tāpēc arī nezinu, kas ir modē. Vai tiešām ir tādi kluči pieejami? Interesanti, kā tad viņi jamos taisa - pārkodē pa jaunu vai arī izvelk ārā h.264/MPEG-2 strīmu un atstāj nemanīgu?

 

Ja otrais, tad gan rips ir absolūti identisks BD, vienīgi laikam iztrūkst interaktīvo BD fīču.

Link to comment
Share on other sites

Vienalga, zagt ir slikti! :D

 

Man labāk patīk saņemt smuku un oriģinālu ripuli, nevis tupi novilkt pirātisko versiju.

 

P.S. Jā, es zinu, ka esmu puritānis, bet man pox. :t_p_o_n_e:

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Nu tak scene rules prasa 720p bāzt iekš DVD5, tātad ~4,7Gb un 1080p - DVD9, tātad bik lielāks, bet bitreits tur ir nu tāds kāds ir. Par konteineru protams, taisnība, es par bitreitu runāju, ne konteineru. Un dažādos interneta avotos parasti ir pieejami gauži rekompresēti konteinerā salikti streami. Ir gan arī atsevišķas vietas, kur piedāvā diska image vai failu kopijas (iekš *ru populāri), bet nu tos 25-40GB vilkt es ar savu 512kbps down nevaru atļauties, man mājās optikas nav un nebūs, pa gaisu pa gaisu vien...

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

A tie trakeri ļauj tādam popkornam kaut ko vilkt?

 

Es te dažreiz izmantoju pāris elitārus ne katram pieejamu trakeru pakalpojumus - visiem ir ļoti stingras prasības pret torrentu klientiem - līdz pat konkrētām programmu (kuru loks ir ļoti šaurs) versijām (ar citām vienkārši nav iespējams piekonektēties).

Link to comment
Share on other sites

... karagargai laikam bija tikai mjutorrents atļauts. Ir virkne resursu, kur noteikumi stingrāki kā pionieru nometnē :D un parasti tikai tādos resursos ir kaut kas labāks par Parisu Hiltoni ;-)

Link to comment
Share on other sites

Iepriekš pieminētais priekš manis būs par dārgu. USB un tā fukcijas uzskatu par noderīgu plusu. Kādas alternatīvas varētu ieteikt šim Sony aparātiņam? Kā tad ir ar to savienojamību Yamahai?

 

Visdrošākā alternatīva-kompis,tas sagremo un laiž tālāk visu,saprotams,pie attiecīgas dzelžu kombinācijas(HDMI,ciparu skaņas izeja).Pilnīgi pietiek ar mūsdienīgu noutbuku.Un zēni taču teica par dažādiem mediapleijeriem.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

NU ja gribas cieto disku un USB iespējas, tad tev ir jāņem PS-3 spēļu konsule!!!

Strīmo filmas un mūziku pa tiešo no kompja,ja gribi ieraksti cietajā vai USB,nekādi vadi, vis caur ruuteri notiek

Ir 3D

 

Pirktākais BD pleijeris Anglijaa,ko vēl vajag reklāmai?

Link to comment
Share on other sites

Tikai jāņem vērā, ka BD atskaņotāju padarīšanu par multizonu ir vēl trakāk, kā sākumā bija ar DVD. Es tāpēc ņēmu Panasonic, ka tam vismaz bija čipošanas iespēja, kā ir ar jaunajiem, nezinu, varbūt jau ir ar pulti vadāmie ienākušies ...

Link to comment
Share on other sites

Pionieri čipojas vismaz attiecībā uz BD multizonēšanu.

DVD atskaņošanu modificē softiski, pats LV Pioneer ofic. serviss :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Aizmirstam to Sony crapu (un arī to garo penteri - aprakstu, kas domāts mājsaimniecēm),

ja tiešām primāri doma ir skatīties kontentu no ārējiem datu nesējiem.

Iespējamie varianti:

1) playeris ar HDD, bet bez iespējas pievienot to tīklam (vecāki modeļi);

2) playeris ar HDD un ar iespēju pievienot to tīklam (strīmošana, iespējams torentu klients, utt.);

3) playeris bez iebūvēta HDD, bet kas spēj atkaņot failus no pievienota datu nesēja vai arī strīmo

no tīkla;

USB sloti ar 99% varbūtību ir visu triju veidu iekartām; arī vecakām iekārtām (kaut vai tādēļ, lai varētu

vienkārši veikt firmware updeitus.

Talāk, ejam uz http://www.iboum.com...ll/chipsets.php, nedaudz pakustinam pelēkās šūniņas un apsmadzeņojam

čipsetu revīzijas. Smadzenes - tā tomēr ir varena lieta un galvenais priekšnosacījums, lai neveidotos situācija

"man viena tante, kaimiņs, pārdevējs, utt. teica, ka šitas spelē visu, bet pēc mēneša lietošanas nezinu ko ar šo m*slu darīt".

IBoum lapā atveram modeļu sarakstu un sakārtojam to pēc Launch Date. Atbiltoši mūs interesē jaunākie modeļi (lasi, modeļi ar jaunāku chipsetu).

Skatāmies fīčas, skatāmies savā maciņā, atkal domājam... No jaunajiem modeļiem man personīgi simpatizē Dune H1 (HDD variants), jo tas satur praktiski visu nepieciešamo

(vismaz man) un pieņemu, ka arī firmwares tiks ilgi uzturētas. Review lasam šeit http://www.ixbt.com/...-hd-smart.shtml Cena bija 230 dolari kaut kādos arzemju interneta veikalos (hvz cik Eiropā).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja vajadzīgs HD pleijeris ar pilnu BD menu atbalstu, tad Dune Smart sērija ir lētākais variants (pie mums gan cena nedraudzīga), vienīgi tā kā nav ventilatora nav zināms kā būs ar karšanu pie vasaras temperatūrām. Čips pagaidām tas pats vecais kā Popcorn C-200, bet ja negribās gaidīt modeļus ar jaunajiem Sigmas čipiem un 3D atbalstu, tad cena/fukcionalitāte ziņā šobrīd labākais variants.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...