Jump to content

RAM un overclock


bbz
 Share

Recommended Posts

Man ir tāda problēma nopirku 2x2GB kingston 1066mhz. Ramus ātrumam jābut 1066 bet viņi strādā tikai uz 800mhz. Overclokoju procesoru E5300 no 2.6 uz 3.1ghz ramu atrums palielinājas no 800 uz 992.

Gribētu ziināt vai ir iespējams operatīvās atmiņas ātrumu palielināt kādā citā veidā!.(Mātes plate P5KPL-AM EPU)

Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

Emm, jā, RAM'iem var palielināt frekvenci, neietekmējot procesoru (meklē biosā "RAM frequency" vai ko tamlīdzīgu). Bet palielinot FSB palielināsies gan CPU, gan RAM frekvence.

Labots - Kulakovs
Link to comment
Share on other sites

Es biosā vienkārši nevaru uzlikt lielāku frekvenci vainu Auto-800mhz-667mhz. Vienīgais risinājums kas strādā ir palielinot frekvenci procesoram..

Labots - bbz
Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

Tad spēlējies ar FSB un reizinātāju. Dabū FSB 533 un reizinātāju izvēlies, lai dabūtu vēlemo CPU takts frekvenci, RAM būs tad 533x2=1066MHz.

Tik ņem vērā, ka operatīvās atmiņas frekvences palielināšana dižus rezultātus nedod.

Labots - Kulakovs
Link to comment
Share on other sites

Vo es arī gribēju uzprasīt man pagaidām stāv uz 12.5 uz cik es varu droši liklt reizinājumu, neko citu nemainot...

Labots - bbz
Link to comment
Share on other sites

Tomēr būtu labi ja kāds pateiktu par cik reizinājumu var samazināt droši itka man uz 12 prime 95 uzmeta 1 erroru

Labots - bbz
Link to comment
Share on other sites

1. Klokošanas jēga pie tagadējo dzelžu jaudām ir zudusi jau vismaz gadus 10 (kad P1 100MHz uzdzenot uz 133MHz varēja sajūsmā lēkāt)- ja nu vienīgi zinātniskiem, vai "krāniņa staipīšanas" nolūkiem.

2. Ja arī viss izdosies - nekādu ātrdarbības pieaugumu, vismaz "ar aci redzamu" neiegūsi.

3. Neko pateikt konkrēti nevar - pat viena ražotāja MB vai RAM modeļiem šie cipari atšķirsies un, atkarībā, ko darīsi - iegūsi gļukojošu sistēmu, vai nelielu dūmu mākonīti ar visām sekām :sarkasms:.

4. Ram jaudai ir liela nozīme video un grafikas apstrādē, savukārt šī joma būtu pē'dējā, kur mēģināt lietot klokotus dzelžus.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Tak plates aprakstā teikts , ka 1066 MHz ir OC modē , G31 čipsets nekādai dižklokošanai nebūs īsti piemērots . Ja laba dzese es CPU reizinātāju nemainītu , FSB paceltu uz 1066 .

 

P.S. Ja tev Prime met errorus pie tik neliela OC , tad diez vai ir vērts .

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...