Jump to content

All in One tinte vs Laser Printer


janiv
 Share

Recommended Posts

Sveiki bootieši

 

Ir pienācis laiks, kad ir nepieciešams mājas vajadzībām printeri. Doma tērēt šim priekam ~40Ls. Ir 2 iespējas ko varētu izvēlēties:

1. All in one tintes printeri (ir jau kruti, ka ir skeneris un kopētājs, tomēr daudz printēt nevajadzēs. vrb mēnesī kādas 5 lapas + samērā piņķerīga lieta ar kārtridžiem, kas beidzās tad kad vajag visvairāk printēt.)

2. pirkt parastu lāzernieku. (liekas jau ka izdevīgāks mājai, ja nevaig neko krāsainu)

 

Ko jūs ieteiktu, kas būtu izdevīgāk + kam zemākas apkopes izmaksas? Ir jau dzirdēti stāsti ar tintes galvas aizķepšanu un tad printeris tintē + ka nopirkt kārtridžus tas pats kas jaunu printeri utt.

Labots - janiv
Link to comment
Share on other sites

pie 5 lapām mēnesī izdevīgāk ir aiziet uz copypro,manuprāt.

bet ja tās lapas ir bez krāsainas grafikas un citādām izvirtībām,tad paņem kādu lietotu lāzernieku un varēsi ar vienu toneri drukāt vairākus gadus pie tāda apjoma.

Tik skaties labā kādu,kas pie usb spraužas.Ideālā variantā kādu mazo HP.

Link to comment
Share on other sites

Nu man ar domas ir uz lāzernieku, bet negribas kkā lietotu. Labāk jaunu.

A cik apm maksā tonera uzpilde?

Link to comment
Share on other sites

~10ls uzpilde

es gan majas vajadzibam butu nemis all in one. Mazums ka savajagas ko krasainu, vai ko ieskenet vai nokopet.

Link to comment
Share on other sites

Nu Pc man ir jau kādus 7 gadus un vēl nav bijusi īsti vajadzība to izdarīt :D

Bet gan jau ka kkad būs kā mērfija likumā - kad baig vajadzēs tad nu nebūs

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tak ne jau 5 lapu dēļ printeris jāpērk! Tu ko cietumā atrodies? Ir jau nosauktais Copypro, skolā, darbā, pa ceļam uz mājām gan jau ir kāds kantoris kur to var nodarīt. Pats būsi nelaimīgs ar to aparātu - būs izmesta nauda vējā, stāvēs tāds klucis mājās un krās putekļus... Nedomāju, ka to vajag.

Link to comment
Share on other sites

Ir jāpiekrīt Žakam,man mājās ir "all in one" printers,stāv un putekļus krāj,ja ko vajag, izprintēju darbā.Tiesa,ja vajadzētu pirkt,ņemtu lāzernieku,man arī nevajag visu laiku printēt.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, nemaksā jau viņi tādu naudu, lai matus plēstu un nelaimīgs būtu. Man ir Canon MP600 - nekāda vaina. Drukāju ļoti maz, skanēju vēl mazāk - toties, ja kādreiz vajag, kauču vienu lapu nokopēt - ir pie rokas. Nu, vēl kā bonuss - karšu lasītājs, ko arī nelietoju :) Vēl CD/DVD apdruka - vot tas gan man noder, jo gribas čtobi smuki būtu. Tintes pērku iekš eBay - nezinu, runā jau, ka visādas kreisās var sabendēt galvu - es gadiem pildu, gan arī tikai kreisos kartridžus lietoju - pa šitiem gadiem galva vienreiz nobruka gan, bet iekš tā paša eBay nopirku jaunu oriģinālo par 3x mazāku cenu, kā šite servisā piedāvā. Tā kā kopumā OK, un nenožēloju, lai arī maz lietoju. Dažreiz mēnešiem nesanāk drukāt - tinte ar netika aizkaltusi.

Link to comment
Share on other sites

skaneris un kopieris vienā nav "kruta". tas vienkārši ir praktiski.

Tiem, kam to vajag protams.

Mājās reizēm noder. Ne tikai kā printeris.

Ja nav vajadzīgs tas viss parējais, tad tādu iekārtu vienkārši nevajag pirkt.

Mazie lāzernieki ir labi, ja nav krāsainas bildes jādrukā.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Lietoju Canon Pixma MP150, viens no vecajiem uzticamajiem modeļiem

 

Bonusi -

 

Ja lietotu var nopirkt, tad par kapeikām, es savu dabūju par velti, tik roka bij pie apkopes jāpieliek.

Sken. + kop. + print krāsu, tā kā darbojos šajā sfērā, pildos pašrocīgi par santīmiem.

 

Mīnusi -

 

Aizņem vietu, tintes mēdz kalst. Garšo tinte printerim. Daudz, bet mazāk nekā Epsonam + var atslēgt Ink Counter.

 

Autoram varu ieteikt Pixma MP250, ja nu tomēr sagribas ko krāsainu druķierēt, vienīgi jārēķinas, ka tas tomēr ir tintenieks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...