Jump to content

Philips 32pfl5405h/12 un digitālā televīzija


edzzzy
 Share

Recommended Posts

Realitēte ir tāda ka filma izskatās kā teātris vai dokumentālā filma - priekš mākslas filmas tāds "navarots" ir kaka - kaut kā kinoteātros neviens nav sūdzējies ka kaut kas raustītos un tur neko arī netaisās bāzt pa starpu. Jā tieši tā filma - 24kadri sekundē. Un cik es šo motion + esmu demonstrējies apkārtējiem 90% no tiem saka ka ir "kaka" un dod priekšroku skatīties ar "raustīšanos" Pārējiem 10% ir motion+ un laime.

Link to comment
Share on other sites

Dažiem patīk 24 kadru kinofilmu skatīties kā tā ir reāli uzņemta, citiem ar papildus iestarpinātiem dzīvē reāli neeksistējošiem kadriem :)

Link to comment
Share on other sites

10%+1

kustiibu izliidzinaashana ir svariiga fiicha, 24 kadri ir par maz kustiigaam ainaam un sportam

bet arii piekriitu ka nav veel redzeeta perfekta realizaacija - reizeem vienaa virzienaa kustosh objekts parauj sev liidzi fonu vai gabalu no cita objekta

 

diez kamdeelj gandriiz visos demo rulljos lieto paleeninaato kadru :)

Link to comment
Share on other sites

oxygen, Ja iepirki DTX48F antenu, tad piemet vēl piečuku un Yota nopērc šo pastiprinātāju

http://www.iskra-tela.si/?subpageid=216 Pastiprinātājs kā reizi paredzets priekš Iskras antenas un galvenais, tam ieejā stāv joslas filtrs, kurš nogriež traucējumus no Triatel un mobilā telefona. Piļu pastiprinatāju galvenā problēma ir to platjoslīgums, kā deļ tie no gaisa "salasa" visus traucējumus. DTX48F antena ir paredzēta darbam ar vienu TV un skidrs, ka var nepavilkt trīs TV. Te nu ir tas gadījums,kad vajadzīgs antenas pastiprinatājs.

Man prieks par cilvēkiem kuri var priecāties par digitālo TV plastalīna bildi un "mākonīšiem" ap asām bildes pārejām. Jūs vienkarši esat laimigi cilvēki, ka neredzat vājprātīgos bildes kropļojumus :sarkasms: Izmantot visus tos bildes "uzlabotājus" tak vispār ir pilnīgs stulbums :fool: . Tie liecina tikai par TV nepilnībām, kuras tiek noslēptas ar visādiem efektiem. Pareizi jau te saka, kinčukā bildi rāda ar 24Hz un neviens nebļauj, ka bilde švaka, bet jaunajos tv nez kapēc vajag 100 un pat 400Hz, kaut ienākošais signāls ir ar 25Hz kadru frekvenci.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

daargie kino fani, kad peedeejo reizi esat tur bijushi :)

tur arii digitalizaacija ir sen kaa atnaakusi, tikai pikselju drusk vairaak un nav kompresijas artefaktu

 

es arii ljoti biezhi eju, veselas 2x peedeejo 10 gadu laikaa

 

peec `Nacionaalie Daargumi 2` noskatiishanaas paliku krietni pielaidiigaax pret melnaa liimeni teljukos,

kino vinjsh pat nav kritizeejams jo vinja tur naf

 

peec `3D Avatar` sapratu ka shaada strobeeshanaas ir pacieshama tikai iipashos gadiijumos reizi gadaa

un pagalam neakcepteejami ir tas ka brilles padara visu kreeslaa tiitu

Link to comment
Share on other sites

Jā tieši par Avataru - dies ar viņu to 3D metam brilles nost - skatamies tā pat 2D BD versiju - ieslēdzam motion + efektu jeb tiem kriem nav novelkam jau viņu tādu saripotu (zēni ir pacentušies un ir tāds pieejams , jāteic šausmīgs klucis) filma vairs neizskatās pēc filmas bet gan pēc multiplikācijas jeb datorgrafikas To pateica visi kam demonstrēju Un tieši Avataram tas ir tik izteikts ka acīs durās. (kaut viņa tāda arī ir (datorgrafika) , tikai tā speciāli ir pārtaisīta lai tāda neizskatītos un nu mēs to cenšamies panākt atpakaļ)Kur loģika?

Labots - Mongoose
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

interesanti, vai Tev dzīve ar savām acīm pasaulē raugoties, arī izskatās pēc datorgrafikas, jo neviena kustība, taču nav saraustīta kā kinofilmā?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tie 24 fps arī ir tas, kas dod to nepieciešamo kino šarmu. Ir pieejams Avatar ar 60 fps, nu nav skatāms, atgādina datorspēli. :agree:

Link to comment
Share on other sites

interesanti, vai Tev dzīve ar savām acīm pasaulē raugoties, arī izskatās pēc datorgrafikas, jo neviena kustība, taču nav saraustīta kā kinofilmā?

Pasaulē raudzīties, skatīt kino , skatīt teaātri , foto, spēlēt datorspēli ..... ir katra sava nesavienojama lieta un mana uztvere par mākslas kino jau wils pateica. Neviens nespiež jums skatīties 24fps, ja patīk motion+ nu lūdzu tehnika taču šodien to atļauj , es runāju par vairākums viedokli, var jau būt ka kļūdos un man visi apkārtējie ir trāpījušies tieši tie kam šis motion+ un 50p 60p mākslas filmu versijas nepatīk , es uzsveru mākslas filmu , ne citu TV materiālu , pārējam lūdzu to es uztveru par plusu.

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

Jā, piedošan, tas laikam no Samsungiem nāk , bet nu tas jau lietas būtību nemaina.

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

Nesapratu. Man ir vienalga kā katrs ražotājs šo funkciju nosauc. Lai būtu ka Philipam tā ir viskrutākā un 24p uztaisa tā ka nav atšķirama no patiesa 50p.

Ir taču saprotams par ko es rakstu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...