Jump to content

Apdzeltējusi klaviatūra,


Kitai
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Ir īpašumā veca Microsoft klava, savā laikā skaitījās kruta. It kā jau varētu mest ārā, vai nedarīt neko, jo tā neko tāpat nemaksā. Tomēr klavai ir savs stāsts un pievienotā vērtība, bet par to citreiz... Vienkārši uznāca nemiers savest kārtībā.

Klava laikam ritot apdzeltējusi, tādēļ izdomāju, ka gribu dabūt atpakaļ to kaut cik baltu. Mans variants ir nokrāsot ar akrilu baltu, bet ja ir citi varianti labprāt uzklausītu. Vodka 40% netīra (jeb tīra acīm neredzami), 646. - visdrīzāk saēdīs plastmasu.

Visu kārtīgi izjaucu, izmazgāju, taustiņus ievietoju izmirkt trauku mazgājamā līdzeklī, tālāk tos ar mazu birstīti katru noberzu.

Vēl padomā ienāca zaļos LED aizstāt ar ziliem.

 

Sākumā izskatījās šādi... :aggressive:

4yc7a75v5d2xub7las8c.jpg

 

Te jau viss izjaukts, rūpīgi noberzts.

f7ewkzkl0tre2virptlu.jpg

 

Kā būs izdevies - drīzumā!

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Kādreiz Statoilā pirku pulējamo pastu plastmasai. Tādā kā zobu pastas tūbiņā.

Ļoti labi notīrīja apdzeltējušās plastmasas.

Link to comment
Share on other sites

PIrmkaart, samazini, luudzu bildi. Man divas minuutes jaagaida, kameer bilde ielaadeejas.

 

Es proveetu berzt ar Cif, Vanish veidiigajiem.

Link to comment
Share on other sites

a) izskatās pēc programmētāja klaviatūras

b) Tur var izlasīt viņa ēdienkarti

 

:sarkasms:

 

Bet ja nopietni, diez vai būs specifiska ķīmija priekš šādas problēmas, vari mēģināt kauč ar benzīnu patīrīt..

Link to comment
Share on other sites

Man ir auto pulieris - Turtle Wax, ar to ļoti smuki var telefona displeju nopulēt.

 

a) izskatās pēc programmētāja klaviatūras

b) Tur var izlasīt viņa ēdienkarti

 

:sarkasms:

 

Bet ja nopietni, diez vai būs specifiska ķīmija priekš šādas problēmas, vari mēģināt kauč ar benzīnu patīrīt..

 

Ir jau arī kodera klava. ;) Beņa - šķīdinās plastmasu, atstājot pēdas.

Link to comment
Share on other sites

Klava protams aiztirsta, bet krāsot un pulēt manuprāt nav racionāli. Iemet plastmasas detaļas spēcīgā tualetes tīrītāja un/vai veļas balinātājā - hlorā - citronskābē, un viņa izdarīs savu darbu daudz labāk par Tavu pulēšanu. Kakas gan vajadzēs pašam nokasīt visupirms.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Netreknajos gados vairākas klavas šādi ir reanimētas, bet nāk bonusā viens mīnuss - taustiņi paliek skaļi un sāk grabēt. Pēc mazgāšanas vajag ieziest taustiņus ar speciālu smēru, šeit gan nederēs parasta eļļa, jo kombinācijā ar putekļiem taustiņi pēc laiciņa kūtri ceļas augša.

 

Pasākums ir tā vērts, ja ir kāda ūberdārga klaviatūra.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...