Jump to content

Auto gāzes uzstādītāju meklējumos


Yoda
 Share

Recommended Posts

constrig
pirms 3 stundām , Stasss teica:

Tikai nestāsti pasakas ka kantoris nezin, kāpēc to dara.

Izskatās, ka tā būs vien jādiŗš. Nu labi, lai tas paliek gāzesuztādītāju kantora darbinieku ziņā. Šobrīd jpiešpricētāji  sludina, ka eļļošana tik lieki aizaudzē dzinēju un inovatīvi ir degvielas piešprice.

 

piem;

 

pirms 4 stundām , zeds teica:

Automans firma  savulaik bija autonams gāzes iekārtu uzstādītāji, tad atdalījās no autonams

izmanto abus-gan eļlšanu, gan sākuši " piešptricēt" . Liek BRC iekārtu- kas tiek uzskatīta kā laba.

 

pirms 3 stundām , androidz teica:

ideālā variantā, ja tas būtu serviss kas ņemas ar subāriem

no subāriem iesaka BRC iekārtu, Dīleris-Adrem auto, pat garantijas nepārtrauc dēļ uzstādītās BRC iekārtas.

 

pirms 3 stundām , zeds teica:

ir "princeses" kas uzreiz uzmet lūpu ja viņu neapkalpo kā VIP+ klientu un meistars neiznāk paklanīties , cepuri noņemt un kājas nobučot.

Tagad tādi laiki, pārdot arī ir jāmāk.

Labots - constrig
Link to comment
Share on other sites

Jauki, sanāca nekrofīlija. sorry

 

Labots - Murlo
Link to comment
Share on other sites

martinno

@constrig - par tiem 4000 rpm un benzīna piešprici... Tev sanāk ar bieži ar CVT kārbu dabūt tos 4k?

 

P.S.
Tikko ripoju ar velo uz darbu un arī sāku apdomāt LPG iespēju...

Link to comment
Share on other sites

Regisss

Biju nedaudz nodzīvojies… 🤪

 

3F48178D-F450-4495-B962-18DC7A8C84E4.thumb.jpeg.adc0a6534db6073f6a735c96bf83cdad.jpeg

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Regisss nesajauci tēmas? Vai Futura D ir sakars ar tēmā apspriesto? 🤔

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
constrig

Šodien izņēmu no servisa! 870 eur, BRC iekārta. Ja interesē kontakti varu iedot. Iespaidu, komentāru vēl nav.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , constrig teica:

Šodien izņēmu no servisa! Iespaidu, komentāru vēl nav

Sāc baudīt dzīvi braucot pa lēto!:good:

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , constrig teica:

Iespaidu, komentāru vēl nav

Nu tik ātrā laikā tie motori nemirst! :biggrin:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Vito Ventura

Nemirst arī ilgākā laikā, ja apkopj un rūpējas. Ja tikai mauc taisni, tad, protams, visām tantēm taisnība un viss slikti.

Link to comment
Share on other sites

LPG apkopes nav ne biežas, ne dārgas. Jau 4. auto ar LPG. Ik pa 2 gadi būtu vēlams aizbraukt uz servisu nomainīt filtru un apskatīties ar kompi vai viss iestatījumos OK. Ik pa 4 gadi kāda sprausla nosprāgst/pussprāgst, tā jāņomaina. Gan viens, gan otrs process neaiznēm vairāk par 1/2 h un nemaksā diži vairāk par 30 EUR. Ar esošo Outback '15 nobraukts 5 gadi ar LPG un uz šiltes 90 kkm. Vienreiz bijusi apkope (filtra maiņa). Tagad dažreiz sāk niķoties viena sprausla. Būs kaut kad jāmaina.

 

 

Link to comment
Share on other sites

constrig

Pēc otrās izbrauktās bākas, gāzes patēriņš, vasara 9,98 l/100 km. Bendzīna patēriņš vēsturiskais 7,8. Vidējais gadā, Pilsēta/šoseja-70/30. Aprēķins tiek veikts pēc pilnās bakas uzpildes un nobraukuma aprēķina. 
Par bendzīna patēriņu painformēšu vēlāk, kad rādījums tuvosies nullei. Uzliekot LPG piegāzu pilnu bendzīnbāku, jā- bendzīna bulta krītas arī. 
Ja kāds nav tankā- 2,5 l dzinējs, Brc iekārta ar bendzīna piešprici virs 3000 rpm,  variators, sēnisks braukšanas stils. 

Labots - constrig
Link to comment
Share on other sites

2.5 turbo forester arī lpgpower šodien biju aizvedīs apkopi uztaisīt 65eur un strādāt kā bitīe Teica ka, būs 3h laikā, gatavs reāli bija jau pēc 1h. Ļoti patīk attieksme. 

 

Viņi subaru māk. Un arī benzīna problēmu var atrast ja nav kkads, bmw n53 

25.05.2022. , 10:08, androidz teica:

Ideālā variantā, ja tas būtu serviss kas ņemas ar subāriem, lai nav problēmu gadījumā futbols - subāra servisā saka, gāzes plīts uztādītājiem rokas līkas, gāzes plīts veči saka - mums viss kārtībā, brauc uz subaru servisu...

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , DJWoX teica:

2.5 turbo forester arī lpgpower

Bokseros jau gāzi liek? Pārsteigums gan, a kapēc to vajag? Var taču citu auto paņemt!

Link to comment
Share on other sites

Kas vaina? 

 

OKs porshe boxer varbūt nevajadzētu. Varbūt.. Bet ja ar o arī daudz ikdienā brauktu kāpēc ne? Un sistēmā strādā korekti nekādu īsti mīnus nav.. Vaaaarbut vārstu sēžas ātrāka izdeg bet tas viss.

 

Ja vajag klirensu un pilnpiedziņu lai iebrauktu pie ezera / upes.. 

 

Toureg dīzeli? X5? Tur beigās viss vēl dārgāk būs nekā subaru ar gāzi. 

Link to comment
Share on other sites

Es tā kā vairāk par to morālo nevis fizisko :tender:

Nevari, mašīnu ir daudz, kāpēc klasiku pist, ja tev rokas no dirsas?

 

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kas 2.5 turbo klasisks, ikdienas mašīna kas ēd daudz, bet brauc labāk kā citi līdzīgi, manām vajadzībām. 

 

Man patīk kā, skan subaru. Jau otrs manā ģimenē, ar veco fori brauc vēl vecāki. Tam gāzes nav jo gada nobraukums mazs. 

 

Es, gada 25+k nobraucu.. Kāpēc maksāt vairāk ja var nemaksāt? 

 

Ja man būtu Evo vagons kā ikdienas mašīna ar kuru brauktu tos pašus 25k būtu arī tur gāze. . Vai sti. Vo tur ir kāda klasika bet pat tad Nekas tas tāds nav. Var jau runāt par morālo stāju utt. 

 

Bet ja ceļojumā uz tatriem degviela izmaksā  ap 250e nevis 500e, plus vari pa kalnu zemes  ceļiem pabraukt. Es izvēlēsos gāzi. Labāk nekā dīzeli. 

 

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

Es jau neko, es tā tik par dabu!:tender:

Link to comment
Share on other sites

Ahā 😀👌 

 

Iedzersim uz, viņas veselību! 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Man ir V8, ja kāds saka ka gāze jāliek, es velku ārā plinti un šauju nost, klasiku nedrīkst zaļais prāts aiztikt!  

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Šī arī klasika? https://m.ss.lv/msg/lv/transport/cars/mercedes/e430/anoxk.html vai sklase.. 

 

https://m.ss.lv/msg/lv/transport/cars/mercedes/s430/hfbxc.html

 

Ja patīk braukt komfortā kāpēc to nedarīt? 

 

S600 iespējams nevajadzētu gāze bet nu visos pārejot MB / bmw / audi, noteitkti un brauc daudz. 

 

Ja vien nav svētdienas auto. 

 

Labāk zaļais pūķis jāvēlk ribas nekā citur. 

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

Katram sava filozofija, tik nelec tajā laukā ko tu nevari apmaksāt! Jo savādāk mēs varam nonākt līdz taam, ka skaloti prezervatīvi ir arī prezervatīvi! Nu ja kādam šis ceļš ir ok, es to nevaru un negribu apstrīdēt, jo man patiesībā ir po! :tender:

  • Ļoti patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vo tieši subaru ar gāzi man rēķinot iznākt izdevīgāka nekā kāds vag dīzelis. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , DJWoX teica:

Vo tieši subaru ar gāzi man rēķinot iznākt izdevīgāka nekā kāds vag dīzelis. 

Dīzelis daudziem liekas super izdevīgs, jo nedz plāno to uzturēt, nedz zin uzturēšanas izmaksas.

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz dīzelis bija uz pusi lētāks kā benzīns, terēja mazāk kādu 30% kā līdzvērtīgs benzīns, tad vēl no fūristiem un zemniekiem varēja pa lēto dabūt. Tagad nekas no tā vairāk nav praktiski. Kopš tiem laikiem arī pēc inerces tiek pirkti dīzeļi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Corey teica:

Dīzelis daudziem liekas super izdevīgs, jo nedz plāno to uzturēt, nedz zin uzturēšanas izmaksas.

Ko Tu tur taisies uzturēt? Dīzelis 400k+, motors nav remontēts, tik eļļa un siksnas ar pričendāļiem, bet tas pats jāmaina arī benzīniekam un gāziniekam. ~ 4,8l/100km, kādreiz bija nedaudz mazāk.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Par ko šeit ir tēma?! Pieturieties pie tēmas! Šeit ir tēma par auto gāzi, nevis sazvērestības teorijām par dīzeļiem!

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Jautājums gāzes auto lietotājiem, kur kāda Rīgā bode, kur var par adekvātām cenām iepirkt detaļas gāzes sist. apkopei. Uz servisu dzīt, lai nomainītu filtrus, neredzu jēgu. Pašam ir savs workšops un man ir daudz delikātāka pieeja saviem braucamajiem :)

Link to comment
Share on other sites

Tajā pašā intercars. 

 

Trodo arī daudz ko var atrat. 

 

Sprauslas, gan jau, lētāk, sūtīt no Polijas.. 

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

androidz
22.06.2022. , 00:23, DJWoX teica:

2.5 turbo forester

Kura gada braucamais? Jaunāki nāk ar nieka 2.0, lai arī lopeļu daudz sabāž. 

Link to comment
Share on other sites

Ka tikai beigās nesanāk, ņemot vērā jaunākos krievu izgājienus, ka braukt ar gāzi būs dārgāk, kā ar  benzīnu :biggrin:.

Eiropa jau sāk domāt par ūdeņraža ražošanas/piegādes attīstīšanu.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Tad gāzes cenām būtu jāsasniedz aptuveni 90% no benzīna cenām. Tas ir ierēķinot papildus izmaksas gāzes iekārtas apkopei. Iespēja, ka tāda situācija pienāks tuvākajos gados, manuprāt, ir niecīga.

Link to comment
Share on other sites

23.06.2022. , 14:03, androidz teica:

Kura gada braucamais? Jaunāki nāk ar nieka 2.0, lai arī lopeļu daudz sabāž. 

2009 gada,

 

no 12 līdz 19 gadam nāca ar FA20 dzinēju kam ir tiešā iesmidze..

Link to comment
Share on other sites

androidz
23.06.2022. , 20:30, raiviic teica:

ka braukt ar gāzi būs dārgāk, kā ar  benzīnu :biggrin:.

Diez vai, ņemot vērā, kā LPG tiek iegūts. 

Link to comment
Share on other sites

Ja gāze jau auto ir, ok, cenas pagaidām kā iemūrētas, bet nu tagad likt nopietnu iekārtu, nevis "audi 80 uz gāzi", kam balons uz pakaļējā sēdekļa...

Nu nez nez. Man ir viens pavecāks vāģis, ko tagad varētu braukt pa "lēto", jo gāzes iekārta ir jau rūpnīcā uzstādītā, bet noklājās borta kompis, painteresējos par nomaiņas izmaksām, laikam jau būs jādod lūžņos, vai labākajā gadījumā rezerves daļās, stulbākais, ka apskate ir vēl līdz novembrim :(

6 Latvijas ziemas, kuzavs tolmetā aizies kā dzelzs oksīds :D

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Brainless
22.06.2022. , 15:50, DeEK teica:

Jautājums gāzes auto lietotājiem

Vislabāk ir pasūtīt nagaz24.com. Rīgas bodēs lielā filtra maināmo elementu tirgo pa 10 un blīvi atsevišķi pa 2, tur dabūju pa 6 visu kopā, mazais vispār kapeikas (tā dzimst basņas par dārgo gāzes apkopi).  Nu klāt nāk sūtīšana, bet var uzreiz pasūtīt kādu čupiņu ilgākam laikam.

Labots - Brainless
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...