Jump to content

PlayStation 3 veiktspēja


Arbuzs
 Share

Recommended Posts

Hoy man te rādās tāda doma vai PS3 grafiskās iespējas nav pilnīgs fuflo salīdzinot ar mūsdienu PC ? Tagad ir iznācis izslavētais GT3, paskatījos youtoba dažus video, nu autiņiem detalizācija ir ok, bet nu visa apkārtējā vide galīgi vāja, objekti maz, krāsa tādas pelēcīgas utt. Jaunais need for speed uz PC izskatās nesalīdzināmi krāšņāks. Cik dzirdēts vadība GT3 ir reālistiska, bet nu grafika kopumā izskatījās vāja, izņemot pašus autiņus.

Skatījos netā, ka PS3 vga ir NVIDIA RSX un spēj izdot - 75 miljonus poligonus sekundē. Neizdevās atrast cik poligonus izdot mana 4850.

 

Kopumā kā domājat vai izslavētais PS3 tomēr nav nekas īpaš ?

Link to comment
Share on other sites

0xDEAD BEEF

Tagad ir iznacis GT5.

Tu ari saki salidzinat - PC ar spelu konsoli! LOL! Kapec nesalidzini Wii ar PC? Uz Wii vispar kaut kads 500Mhz Celerons laikam un grafika suuds. Un GT 5 ari ista spele, kuru salidzinat! Paskaties tas speles system requirements uz PC.

PS3 grafiskais procesors atpaliek no "krutajam" grafikas akselerator kartem, bet - cik maksa kruta grafiska karte un cik PS3? Cell procesors joprojam ir neparspets veiktspejas zinja (FLOPS). Protams, i7 970 sak griezt ara pogas Cell procesoram, BET - salidzini PC ar labu video karti un i7 970 cenu ar PS3 cenu.

 

More over - Atkartosu, ka PS3 ir spelu konsole bet PC ir PC.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Kā man patīk ka cilvēki mētājas ar izteikumiem par lietām, kurās vispār nav pat neko mēģinājuši saprast.

 

Wii tech detail:

ATI Hollywood

  • 90nm Process
  • 243 MHz
  • Napa: Graphics Processor with 3MB Embedded Memory
  • Vegas: Audio DSP and 24MB 1T-SRAM
  • Starlet: ARM9 Processor (I/O, Communication, Security)

IBM Broadway CPU

  • 90nm Process
  • PowerPC
  • 729 MHz
  • 32-bit Integer
  • 64-bit Floating-Point (or 2 x 32-bit SIMD)
  • 64KB L1 Cache (32KB Instruction + 32KB Data)
  • 256KB L2 Cache
  • 2.9 GFLOPS

CPU External Bus

  • 64 Bits Wide
  • 243 MHz
  • 1.9 Gigabytes per Second Bandwidth

Memory

  • 24 Megabytes MoSys 1T-SRAM
  • 64 Megabytes GDDR3 DRAM

Storage

  • 12cm Wii Optical Disc (DVD Based)
  • 512MB Internal NAND Flash Memory
  • SD Memory Cards

Šeku reku visu pārējo konsoļu dzelži:

http://www.pcvsconsole.com/features/consoles/

Protams, tas ir :offtopic:

 

Kas kuram skaitās kas īpašs, vienam tā ir mega rezolūcija, citam spēlēt prieks, citam brends uz kastes.

Link to comment
Share on other sites

serioussam909
Cell procesors joprojam ir neparspets veiktspejas zinja (FLOPS).

Kaut kādos sintētiskajos testos iespējams - taču realitātē PS3 spēles izskatās sūdīgāk kā uz mana 3 gadus vecā PC.

BET - salidzini PC ar labu video karti un i7 970 cenu ar PS3 cenu.

Lai spēlētu konsoļu portus neko tik krutu nevajag.

Mans PC - C2D E6400 + 2 GB RAM + HD3850 - vēl joprojām pilnīgi visas spēles velk un uz upgrade nemaz neprasās

- un maksā lētāk kā tie overpriced aizvēsturiskie lūžņi (Xbox360 un PS3) - kamoon - 150 ls prasīt par lūzni ar 256 MB RAM un 40 GB cieto - ja es šeit ievietotu sludinājumu ka pārdodu līdzīgu PC par tādām cenām mani par kosmonautu visi saukātu...

  • Patīk 1
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Kaut kādos sintētiskajos testos iespējams - taču realitātē PS3 spēles izskatās sūdīgāk kā uz mana 3 gadus vecā PC.

Nu šitas apgalvojums ir blaugznas vērts, monitors pēcim kāds - full hd? A soņku skatījies uz paveca crt teļuka ar izšķirtspēju 600x400 vai kāda viņiem tur pa defu bija?

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ko FLOPU skaits tieši dod spēlēs, tas ietkmē vispārējo veiktspēju, detaļas, tekstūras kvalitatīvākas vai kas ?

Link to comment
Share on other sites

kas tā par modi, salīdzināt pirkstu ar .... . un tad lielīties , ka gari pirksti. un atradis pēc kā izdarīt secinājumus - youtube.

var jau teikt , ka media pleijeri ar ir krietni nīkuļi , slīdzinot ar pc, bet tiek viņi galā ar savu uzdevumu tīri jauki un efektīgāk par pc.

nezinu par ps3, bet vismaz par savu xboxu neteiktu, ka bilde sū. vismaz tam kas ir (ufc, gta, burnout, forza3 , c of d) ar grafiku viss ir pat ļoti ok.

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Pačukstēšu konsoļu noslēpumu - Gameplay > Performance ;)

Labots - PlayingTheSaint
Link to comment
Share on other sites

Cirv'īši atradušies :D

 

Tak konsoļu spēks ir konstantā hardware. Līdz ar to jebko tur var nooptimizēt līdz nelabumama panākot krietni labāku performanci neskatoties uz delžu fizisko veiktspēju (flopi, hujopi, poligoni per second, utt)

 

Konsoles un apple uz to arī dzīvo, ka dēļ limitētām dzelžu kombinācijām visu var noptimizēt gandrīz līdz vemšanai panākot lielāku performance un user satisfaction.

 

A PC platformas softam jāsrādā uz vienalga kā ko sasprauž āfrikas nigers no visās šķibo zemēs saražotā...

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

PC man liekas nekad nespees konkurēt ar PS3 un X-box....piem. spēles ielādes ātrums,eertums spēlējot ar controllieri nevis klaviatūru un peli,nekad konsolei neuzkarārs spēle vai sāk kaut kas bremzēt,iespēja spēlēt uz lielā TV bez vadu vilkšanas pa visu māju vai kompja nešanas,.....un ne jau konsoles ir overpriced bet drīzāk spēle!!! Skaņas izejas iespējas konsolei arī ir līmenī, kur PC 50proc . lietotāju stereo un viss...

Link to comment
Share on other sites

mīlu tevi argumenti. spēles ielādes ātrums! ar hronometru pētīji? drīzāk jau pc ieladejas atrāk, bet ta starpība nav tāda , lai spēlētu uz nerviem.

Staipīt pc pa māju? bez vārdiem. nu staipi , ja nav ko darīt. vadi! nu ja patīk velc pa visu māju, dekorācijai. skaties nepakaries. man no pc tāpat kā no xbox uz tv iet hdmi un optika uz resi. kontrolieri! nu tā ir tava problēma , ja neesi redzējis kontrolierus priekš pc. izglītoties vajag.

dārgas spēles? Latvija nav pasaules naba ar dīvainām cenām. normālās valstīs jaunu spēļu cenu starpība ir ļoti minimāla. piem. Call of Duty: Black Ops- tika iegdāta par 40 mārciņām, tajā pāšā bodē for pc 35. + bieži vien spēles konsolēm ir krietni ātrāk kā pc.

par skaņu. tas, ka tev pc metams ārā, ir tava problēma, nevis pc platformas trūkums.

Labots - jarajara
Link to comment
Share on other sites

spainiss2

drīzāk jau pc ieladejas atrāk----cik ilgi PC ielēdzas pats par sevi? Pa to laiku jau x-boxu var ielēg un izslēgt 3 reizes! Argumentējot vados nesapinies(jarajara)? Sudiga tev platforma tam PC, ka ac-3 neiet pa hdmi vai resis metams ārā , kuram nav hdmi ieejas!!? Labi , labi neņem visu tik dikti pie sirds , ir jau labs tas tavs PC bet man noteikti ir labāks,tā ka izmet savu...

Link to comment
Share on other sites

Un kāds būtu pamatojums cilvēkam ar niku "Gestapo" - Viena nācija (konsules) pāri visam?

Pamatojums ir tāds, ka Tu salīdzini nesalīdzināmas lietas, kā pc tieši ir labāks par konsoli? Konsoles ir spēlēm, tātad tu apgalvo, ko PC ir labāks priekš spēlēm nekā, piemēram ps3. Iesaku paprovēt uz kāda 47 collu labas izšķirtspējas televizora uzraut caur ps3 kādu racing vai fight spēli, dators tur nestāv ne tuvu! Cita runa ir par stratēģijām, tur jā, pc būs labāks. Bet vienkārši apgalvot pc>konsoles ir mudacisms...

Link to comment
Share on other sites

Bez tam, uz konsolēm ir spēļu žanri, kuri uz PC praktiski neeksistē...

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...