Jump to content

Gribu divkodolu procesoru uz AM2 Socket?


ekskluzivs
 Share

Recommended Posts

Izdomaju iegadaties kompim jaunu procesoru (paslaik esmu apsatajies pie AMD Athlon 64 X2 Dual-Core, 5600+, 2900 Mhz, AM2), gribeju pajautat vai man sis procis deres manai MB? Man matesplate ir MSI K9N Ultra-2F, ATX, nForce 570 Ultra, pie tam vel ar AM2 Socket, nu nav vina no jaunajam, bet es gribu dzirdet komentarus, viedoklus, par sadu variantu?

 

Labots - ekskluzivs
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

IZVĀC ĀRĀ VISUS BRENSONUS VAI ARĪ BŪS SUSPENDS!

 

EDIT: vēl reizi redzēšu un tad vairs nebrīdināšu!

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

deret - deres, bet manuprat ~30Ls par veco K8 butu padaudz

daudz izdevigak butu apgreidies uz AM2+/AM3 (to vari izdarit pakapeniski, sakuma nomainot plati, pec tam proci) vai pameklet ko no S775 E5xxx/E6xxx serijas.

Link to comment
Share on other sites

ekskluzivs

Sinaplex, Athlon 64 x2 6000+ tas butu labs procis ar 3.00 Ghz, bet es nekur nevaru atrast pasmaju interneta veikalos tadu proci ar AM2 socketu. :angry:

 

atradu, ir tomer dazi i-neta veikali, kur pardod 6000+ AM2 proci :boast:

Link to comment
Share on other sites

Sinaplex doma par pakāpenisku apgreidu ir vissakarīgākā. Baigā jēga pirkt 3 gadus vecu, nejaudīgu cpu.

Link to comment
Share on other sites

ekskluzivs

deZe kapec tu doma, ka tas ir nejaudigs, varbut vins ir tris gadus vecs, bet tas tomer ir divkodolnieks, protams jaunakajiem AM3 prociem, tas neiebazis

 

un paskaties, cik vini vel sobaltdien maksa

Link to comment
Share on other sites

Interesanti kur tie daži datorveikali dabū šo vecos cpu.....

 

Vairumniekiem viņu sen kā vairs nav! Neticu ka viņiem ir krājumi. Vienīgais variants- lietoti no sistēmām kurām MB nodedzis.

Link to comment
Share on other sites

Var jau pa ~70ls panemt sadu MB un CPU, domaju tas ir to verts, ja pardo vecas detalas.

Link to comment
Share on other sites

ekskluzivs

OK, pieņemsim es tagad gribu iegādāties jaunu MB, apmērām līdz 30 ls, kādu man ņemt, lai man nav jāpinās ar vecu procesora iegādi uz manas esošās MB.

 

P.s. es tūlīt uztaisīšu jaunu topiku, tur tad arī apspriedīsim par jauno MB.

Link to comment
Share on other sites

Viss atkarīgs cik gribi naudu tērēt...

Vai pa lēto vai būvēt ko modernu jaudīgāku.

ebejā 5000+ ar piegādi uz Latviju pa $46.45

Tas tomēr būs vislētākais variants.

Ja ņemsi jaunu māti tad tomēr jāskatās uz DDR3 atmiņu (lētāka, vēlāk upgraide būs vienkāršāk).

Summā dabūsi maksāt par māti, atmiņu , proci

 

Ahā kamēr rakstīju , jau izlēmi par jaunu māti :)

Labots - Fils
Link to comment
Share on other sites

ekskluzivs

Fils paldis Tev par ieteikumu, tas tiesa, ka labāk jau būtu ņemt 3in1, kā tu saki, jaunu MB, operatīvo atmiņu un jaunu proci, bet tikpat labi jau var paņemt ar visām trim pieminētajām fīčām, jaunu kompi, tas laikam būtu vislabākais risinājums :cool2:, nez kas labāk, upgreidot komi ar jaunām komponentēm, vai kā es tagad sliecos uz tomēr jauna pc iegādi, bet tas tā.

Labots - ekskluzivs
Link to comment
Share on other sites

Nopērc, jau tomēr jaunu māti ar AM3 ligzdu, tev tas būs izdevīgāk. Jo uz AM3 arī mierīgi var likt arī vecos Athlon 64 X2 pročus ar AM2 soketu. Procis uz AM2 ir jau mūsdienās tāds pats retums, kā mirušais s.478.

Pašam pašlaik arī ir sistēma ar Athlon 64 X2 5000+ proci uz AM2 soketa. Gribēju arī atrast kādu jaudīgu proci par 5000+ (6000+, 6400+), bet nonācu pie secinājuma, ka labāk nomainīt māti ar AM3. Tad varēs izmantot gan esošo 5000+ uz AM2, gan jaunos AMD pročus uz AM3 ligzdas.

Labots - Hot_dog
Link to comment
Share on other sites

Jo uz AM3 arī mierīgi var likt arī vecos Athlon 64 X2 pročus ar AM2 soketu
A vot i nevar.

AM3 platem ir tikai DDR3, AM2 prochiem DDR3 mem.kontroliera nav, tapec nestradas. Tikai uz AM2+ plati ar DDR2 var likt AM2/AM2+/AM3 proci.

 

No letam (<35Ls) AM2+ matesplatem principaa jau vienalga ko izveleties, komponentu bazes ir vienadas, ari chipseti (nForce 630A un AMD 740G) bus lidzigi pec performance.

CPU - var aiziet uz nelielu riski un panjemt Sempron 145 un pameginat atbloket otro kodolu. Es pirms kada menesha biju 10 gab njemis prieksh LN2 testiem - visiem kodoli atblokejas normali.

Vai arzemes var pameklet 45nmigu Athlon 5000+, kuri principaa ir aizbloketi Phenom chetrkodolnieki, L3 cache un 2 kodoli atblokejas mierigi.

 

EDIT: 45nm 5200+ papetiju - tomer nav atblokejams

Labots - TaPaKaH
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Fils paldis Tev par ieteikumu, tas tiesa, ka labāk jau būtu ņemt 3in1, kā tu saki, jaunu MB, operatīvo atmiņu un jaunu proci, bet tikpat labi jau var paņemt ar visām trim pieminētajām fīčām, jaunu kompi, tas laikam būtu vislabākais risinājums :cool2:, nez kas labāk, upgreidot komi ar jaunām komponentēm, vai kā es tagad sliecos uz tomēr jauna pc iegādi, bet tas tā.

Ja var atļauties, protams ka labāk jaunu...

Link to comment
Share on other sites

Atvainojiet, ka :offtopic:, bet kāda būtu tirgus cena mūsdienās šim manam Athlon 64 X2 Dual Core 5000+ 2.60 GHz Black Edition procim? Vai būtu maz pieprasīts?

Labots - Hot_dog
Link to comment
Share on other sites

SyncMaster

Man ir kinda lidziga situācija, sēžu uz AMD Athlon X2 4800+, gribu ko jaudīgāku, bet nonācu pie secinajuma, ka vajag uzreiz jaunu plati,

palasto te komentārus, par tādām AM2+ platēm, uz kuram var likt AM3 pročus, varetu uzlikt AMD Phenom II X2 Black Edition 555 proci, bet tad šaubos vai ar manu 400w barokli pietiks..

Bet pēc velmem it kā, vajag jaunu videokarti, sēžu uz GeForce 9500GT 1GB..

beigu beigās, sanaktu jaunu PC ņemt ne?

Jo mainot plati, vajag ari ramus mainit, mani DDR2 400mhz nekam neder,japariet uz DDR3..

 

sēžu uz AMD Athlon X2 4800+ 2.5Ghz

GeForce GT 9500 1GB

4GB Rama,.. DDr2

un 400W PSU..

Lenam visu upgreidojot, varu sakt ar šo plati http://m79.lv/ASROCK-AM3-GF7025-VGA-DDR2-DDR3-MICROATX-N68C-GS-UCC_83261.html

Atbalsta AM3, un DDR2 arii.. itka vis ka vajag..

Labots - SyncMaster
Link to comment
Share on other sites

SyncMaster

Cik skatos parejie neatbalsta DDR3.. kas ir virs tiem 30Ls.. Gribas jau ari plati ar jaunaku ram pieslegvietu, nevis vecos DDR2..

Link to comment
Share on other sites

SyncMaster

Jaukiņi, tad jāsāk lēnam taisit PC augšā, nākamā būs videokarte..

Bet to laikam te nevajadzetu apsriest.. paldies par palidizbu :)

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Lenam visu upgreidojot, varu sakt ar šo plati http://m79.lv/ASROCK...-UCC_83261.html

Mazbudžeta kodolplēsēju plate - Asrock inženieri ar savu UCC mani nedaudz pārsteidza , ka ar MB zem 25 LVL var taisīt šitādas izvirtības . Tā teikt - kodolplēšanu masās !

 

P.S. TaPaKaH pieminētais 5000+ - zvērs ne procis , hand picked , zemetķe .

Link to comment
Share on other sites

SyncMaster

Nedaudz nesapratu, kādā nozīmē kodolplēšeju plate?

Bet deZe ieteiktā plati, neatbalsta AM2 :S žēl..

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Nedaudz nesapratu, kādā nozīmē kodolplēšeju plate?

Pie labas apstākļu sakritības dažiem AMD CPU modeļiem var kādu lieku/liekas cores atraut vaļā un/vai kešu .

Link to comment
Share on other sites

pat ja ASRock mak abloket kodolus, uz 2+1 fazem es tomer nerisketu laist 4 kodolus :D

as ASUS jau mazliet labak, jau 4+1, kas varetu deret kadai stock lietoshanai

P.S. TaPaKaH pieminētais 5000+ - zvērs ne procis , hand picked , zemetķe .
Tas vards "handpicked" ir tikai aziotazai.

Visi 5000+ 45nm (gan AD5000OGJ22GI gan AD5000ODJ22GI) vienmer bija pilnvertigi Deneb (atblokejami), 5200+ (AD5200OCK22GM) jau ir Regor, un pec definicijas vairs nav atblokejams.

No "cheap thills" ir vel Athlon II X2 220 (ADX220OCK22GM) - puse no tiem ir CACAC (Deneb, atblokejami), bet puse ir NAEGC (Regor, nav atblokejami)

Labots - TaPaKaH
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
2+1 fazem es tomer nerisketu laist 4 kodolus :D

Iekš overclockers.ru ir viens tāds drosminieks - ne tikai atbloķējis , bet pat uz 3.3 GHz pacēlis . Vispār jau ar to Asrock plati tā ir kā ir - CPU uztur līdz 95 W , solid capacitors arī nav , bet lietot ar kādu atlauztu Sempron būtu tīri ciešami .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man ir kinda lidziga situācija, sēžu uz AMD Athlon X2 4800+, gribu ko jaudīgāku, bet nonācu pie secinajuma, ka vajag uzreiz jaunu plati,

palasto te komentārus, par tādām AM2+ platēm, uz kuram var likt AM3 pročus, varetu uzlikt AMD Phenom II X2 Black Edition 555 proci, bet tad šaubos vai ar manu 400w barokli pietiks..

 

Izrēķini ar šo tūli RaptorX cik ampērus prasa +12V , tad apskaties cik sliedes tavam baroklim priekš +12V. Ja ir vairāk kā viena, tad palasies šeit - Typical multiple +12V rail configurations. Varbūt tavai sistēmai pietiek.

Labots - UberFly
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...