Jump to content

Melns ekrāns un noraustas kompis


riks123
 Share

Recommended Posts

Tātad sveicināti. Tādas sākšu no pašiem pamatiem.

 

Lietoju:

Mātesplate: ASUS M4N78-AM V2

Procesors: AMD Athlon x4 2.9GHz

Video karte: XFX nvidia GForce 9600GT

RAM: 2GB

OS: Windows 7 Final x86

 

 

Problēma sekojoša ik pa laikam Nozibsnī ekrāns un paliek melns un pec sekundes vai 2vām atkal vis ir normāli tas notiek gan vienkārši sēžot netā vai skatoties filmas vai spēlējot spēles. Tas vienkārši var pamatīgi nokaitināt Spēlējot spēles ja tā tad ir divi varianti vainu nozibsnī un turpinām vai nozibsnī un izmetas "Porgram stopped working".

 

Sākuma domāju ka tā ir vaina Video kartē bet kad sapratu ka nolago skaņa ari tad man liekas tā ir problēma kaut kur dziļāk kompī.

 

P.S. Būtu ļoti pateicīgs ja kāds zinātu ko darīt.

Link to comment
Share on other sites

Sausa runa, kamēr neesi apskatījies eventviewerī, kas tad tur īsti "stopējas vorkojot".

Ja klaigā video draiveris, tad var pavērot temperatūras.

 

Nū fakts kā tāds ka viena cita forumā man pateica ka tādas ir pazīmes kad videokarte sapišas meistarībā. man ieteica noinstelēt driveri iztīrī registry un rebutoties un tad izinsteleet pa jaunu, bes rezultatiem. un ar tām teperatūrām ir tā, ka draugam tada pati video karti temperatura ir pie 40 grādiem man tura visulau 60....

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Kad sākās tā problēma? Pēc kādām darbībām?

Videokartei tie 60°C ir pie slodzes, vai "tukšgaitā"? Nu pamēģini savā kompī drauga v-karti, ja problēma paliek, tad jāmeklē vainu citur, piemēram MB varētu lēnām posties uz viņsauli!

Link to comment
Share on other sites

Cik W baroklim?

 

Am Baroklim man ir 500W un es loti loti saubos ka baroklis ir vainīgs un par to Videokartes teperatūru ammm 60° C Tukš gaitaa sakuma gan 48° C bet vina pamazam pamazaam uzkarst lidz 68° C un tad ta aptuveni turas uzliekot 100% lai strada ventilators tad ir 62° C.

Link to comment
Share on other sites

Par termopastām esi kaut ko kādreiz dzirdējis? Vai nebūtu tā kā laiks pārbaudīt, vai termopasta ir svaiga un vai vispār tā tur ir?

Lai gan, ja ir garantija, pats neaiztiec.

 

ammm procesoram termo pasta faktiski pirms 1menesa uzlikta, bet manu prat ta pat vaina ir video kartee temperaturas ir virs 60 gradiem.

 

EDIT:

Ko nozīmē 500W, Tecnoware 550W pat ir 550W un ko tālāk? specifikāciju, pilnu nosaukumu stūdijā :close_tema:

 

nu man ir Forton Saga II 500

Labots - riks123
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...