Jump to content

UK pirkts televizors iekš Latvijas


zhuks13
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Nepieciešama informācija.

Vai UK pirkts LCD TV rādīs Latvijā pārraidīto digitālo televīziju?

Vai arī sanāks tā, ka viņš varēs pildīt tikai monitora funkciju datoram?

 

Paldies jau iepriekš

 

 

Link to comment
Share on other sites

Diemzheel nezinu par digitaalo, bet analogaa standartaa neraadiija, bet to bija viegli labot TV meistaram. Tur skanjas standarti, skjiet atskjiiraas.

Digitaali, ja frekvences sakriit, tad gan jau raadiis, ja nesakriit, tad diezvai. Neesmu, vismaz teljukakm, kas man maajaas, redzeejis iespeeju paarsleegt valstis, bet neesmu arii iisti mekleejis.

 

Edit: Mazliet uzmetu aci, UK ir citas frekvences nekaa LV. Skaties vai TV atbalsta valstu izveeli, mekleejot kanaalus. UN jaa, Raiviic jau pateica, UK ir mpeg2 standarts veel arvien.

Labots - Grisha
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Sāc ar to, ka noskaidro, vai tā kaste atbalsta MPEG4 standartu. Nezinu par UK, bet lielā daļā valstu vēl ir vecais, MPEG2 standarts - tā kā var gadīties, ka TV nopirksi, bet vūs vēl jāpērk klāt dekoderis.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

UK ir gan mpeg2,gan mpeg4.FreeviewHD ir mpeg4.Bez modeļa nosaukšanas diskusija ir bezjēdzīga.

Labots - maritis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sveiki,

Nepieciešama informācija.

Vai UK pirkts LCD TV rādīs Latvijā pārraidīto digitālo televīziju?

Vai arī sanāks tā, ka viņš varēs pildīt tikai monitora funkciju datoram?

 

Paldies jau iepriekš

 

 

 

 

Tv modelis - BUSH LCD32F 1080F

Labots - zhuks13
Link to comment
Share on other sites

Pats par sevi neraadiis, jaapeerk atseviskji kaste Latvijaa.

 

Visi tik slinki paliushi ka pat produktu specifikaacijas nespeej pashi izlasiit... .

Labots - Grisha
Link to comment
Share on other sites

Man ir no UK ebajā pirkts Šarps(32LE600),rāda vietējo Mpeg4 fantastiskā kvalitātē,var ieslēgt antenas barošanu caur štekeri,meņucis ir Latviski un nav nekādu kļūdu pareizrakstībā kā filipiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

UK Digitālā televīzija ir MPEG2, HD ir DVB-T2 un MPEG4.

 

 

Vakar nopirku Anglija Sony KDL40EX403U ar HD tuneri specifikacijaas ir noradiits DVB-T/DVB-T2 , pie uzstaadiishanas lauj izveeleeties Latviju manju arii ir LV valoda.

Jautaajums vai man raadiis Latvijaa briivos kanaalus?

Link to comment
Share on other sites

iespējams kad rādīs, iespējams kad nerādīs :D

jo specifikācija rakstīts

 

Digital Terrestrial Tuner (MPEG-2)YES (DVB-T2/T)

KDL40EX403U

to tu varēsi mums pateikt kad saņemsi TV

Link to comment
Share on other sites

Ja jau paredzēts Freeview HD kanālu uztveršanai,tad LV rādīs.Vienkārši specenē aizmirsuši mpeg4 pieminēt.

Labots - Grisha
Link to comment
Share on other sites

Man jautajums par samsung 2333HD(pirkts irija Tesco(tas kas no UK) veikala) Vai shitam kramam ir mpeg4 vai nav,nekur nevaru atrast infu...Jautajums aktuals jo Irija Testi iet pilna

spara,bet nu nekadi nevaru ieskenet digitalos kanalus.Ja butu mpeg2 vai kanaliem butu jaieskanejas ja vai ne?Varbut ka antena?Analogos rada perfekti(prieksh analogiem)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja jau paredzēts Freeview HD kanālu uztveršanai,tad LV rādīs.Vienkārši specenē aizmirsuši mpeg4 pieminēt.

 

Freview ir domaats prieksh UK tirgus. KAa to veel nesaprot? Ieksh UK standarts veel ir MPEG2.

 

Reikan, par Iiriju gan tumsha bilde.

Link to comment
Share on other sites

Nu Irija vajag mpeg4 atbalstu ta pat ka LV,bet par to samsuni tik skopa infa ka dies vinj zin!Pie valstim Iriju var izveleties LV valodu menjucim ar var uzlikt,bet smaigais jautajums vai ir mpeg4,vai ari dzivoju DTT nezona...

Link to comment
Share on other sites

Pag, Iirijaa veel pat nav digitaalaa televiizija? Uzreiz pasaku ka man tumsha bilde par Iiriju, tomeer kaut kur karti redzeeju gan, nevaru atrast, acis kriit jau ciet.

Uzskreeju shitam linkam virsu, varbuut der: http://www.dvb.org/about_dvb/dvb_worldwide/ireland/index.xml

Angljiem jau digitaalaa ir sen, analogo TV tik tagad sleedz aaraa, paareja noteik jau gadus piecus, leenaam audzinot tautu pie digitaalajiem sakariem, nevis kaa LV, kur nevienam neatstaaj izveeli.

Link to comment
Share on other sites

Freview ir domaats prieksh UK tirgus. KAa to veel nesaprot? Ieksh UK standarts veel ir MPEG2

 

Es runāju par Freeview HD,kurš iet mpeg4.Ja televizoram ir uzlīme FreeviewHD,tad viņam ir jāiet Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

Freeview HD uses the DVB-T2 High Definition standard, and MPEG-4 coding.

 

Nav teikts, ka tas mpeg4 strādās ar dvb-t (jo Freeview HD ir DVB-T2). Kaut teorētiski būtu jāiet (dēļ backwards compatibility)

Link to comment
Share on other sites

LV pirktais 2333HD rāda gan MPEG4 (LTC VTV), gan arī MPEG2 (Baltcom, kodēts).

 

Man jautajums par samsung 2333HD. Vai shitam kramam ir mpeg4 vai nav.

Link to comment
Share on other sites

Freeview HD uses the DVB-T2 High Definition standard, and MPEG-4 coding.

 

Nav teikts, ka tas mpeg4 strādās ar dvb-t (jo Freeview HD ir DVB-T2). Kaut teorētiski būtu jāiet (dēļ backwards compatibility)

 

Nav teorētiski,nedz Sony,nedz Samsung, vai Sharp neražo aparātus tikai UK,visi milži rada rūpnīcas Eirpai,ASV u.c..,UK forumos esmu redzējis sūdzības par EU dakšām iekš UK televizoriem...

Link to comment
Share on other sites

Dīvains jautājums ! Tak paņem un paskaties pats vai rāda.

interesanti kaadaa veidaa esmu UK

Link to comment
Share on other sites

Nu tak paņem TV speceni un apskatās ko var ņemties, ja tas ineta veikals, uzdod konkrētu qwestion ir vai nav . Jo var būt var nebūt tas MPG4 . Jo Viens un tas pats modelis Sams. LG. u.t.t...... atšķirsies katrs savam reģionam - Ru arī šķendējās ka viņu iekšējā tirgus LG daudziem nav mpg4 , turpat ukraiņiem ir, jo tas jau ir cits tirgus, a purns un modelis viens un tas pats - tik pēdējais burtiņš savādāks.

Link to comment
Share on other sites

@DJWoX> nu gribētājiem atnāca TV rāda latvju DVB-t ?

iztulko!

 

@all

neesmu redzeejis nevienu mpeg4 uztveereeju kursh neprastu mpeg2

tas pac ar DVB-T2, vinjsh noteikti tvers arii DVB-T

taa ka dodu 99% ka aparaac protosh DVB-T2/T;SD(mpeg2)/HD(mpeg?) ediis arii LV DVB-T;SD(mpeg4)/HD(mpeg4)

Link to comment
Share on other sites

Vakar nopirku Anglija Sony KDL40EX403U ar HD tuneri specifikacijaas ir noradiits DVB-T/DVB-T2 , pie uzstaadiishanas lauj izveeleeties Latviju manju arii ir LV valoda.

Jautaajums vai man raadiis Latvijaa briivos kanaalus?

 

nu tie kuri nopira savās amazonēs un citur atveda uz lv.

jautājums bija vai strādā, savādāk tikai spridelējam :D

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...