Jump to content

wi fi


a kam vajag ?
 Share

Recommended Posts

Sveiki , man ir baiga problema , nomainiju portativo pret personalo datoru , un man ieprieks internets tika uztverts no radiniekiem , jo pasiem nebija iespejams pieslegt ... Un mans jautajums ir tads , kas man butu nepieciesams 40 metru attaluma mans PC varetu uztvert internetu, taja maja ir routeris es ari zinu ka pastav tada iespeja ka varetu atvilkt vadu , bet ka varetu iztikt bez vadiem ??

zinu ka uzrakstiju diezgan nesaprotami , bet busu pateicigs par palidzibu ;)

Link to comment
Share on other sites

PCI vai USB WiFi karte/puļķis un cerība, ka viņš būs tik labs un uztvers to 40m attālo signālu.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

a kam vajag ?

Cik tas USB WIFI maksa , nevari ieteikt kadu par sapratigu cenu , nu labi te reali ir kkadi 30 m ;)

Link to comment
Share on other sites

Pavediena nosaukums uz 10 ballēm. Izlabo, lūdzu, līdz nākamajam postam. Ja nesaproti par ko es piesienos, tad palasi noteikumus.

Link to comment
Share on other sites

Nu USB > WiFi puļķis jāpērk tāds, kurš atbalsta rūtera wifi standrtu G vai N. Mūsdienās labāk lai atbalsta abus. Vēlams ar antenu, Ja to antenu var arī noskrūvēt, tad pavisam jauki. Ieraksti iekš salidzini.lv tekstu USB WiFi un izbirs vesals bars ar viņiem. Kad izvēlēsies tīkamāko, ej uz ražotāja mājslapu un izpēti tā parametrus/standartus, jo mūsu i-veikalos tos dažkārt vispār mēdz neuzrādīt. Pats ar viņiem nekad neesmu darbojies, tāpēc ko konkrēti ieteikt neriskēšu.

 

p.s.

 

Raiviic ieteica interesantu, bet PCI kartiņu. PC kartiņas ir jaukas, pat jaukākas par USB puļķiem. Vienīgi švakos uztveršanas apstākļos USB puļķim var ērtāk atrast novietošanas vietu labākai uztveramībai, nepērkot uzreiz ārējo virziendarbības antenu.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Sveiki!Lai neceptu jaunu topiku,tad mēģināšu iekļauties varbūt šajā,jo tēma ļoti līdzīga.Varbūt šheit ir kāds spečuks par šīm wifi štellēm,un proti...portatīvajam ir iebuvētais wifi,bet brīžiem īsti neapmierina kā tas uztver signālu.Kā šo stelli varētu pastiprināt,varbūt kāda antena,lai gann nēesmu dzirdējis par šadu iebuvētajam wifi?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Uz express card slota ar ārējo antenu.

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Uz express card slota ar ārējo antenu.

Nēesmu šajās stellēs tik spēcīgs,bet zinu kad lietoju mobilo netu ar express card un pāreju uz PCMCIA slotu,jo manam PC ir tikai PCMCIA slots.Varbūt varētu pastāstīt sīkāk,kas nepieciešams iepirkt lai aizietu šī štelle?
Link to comment
Share on other sites

Bondos,

Vai esi mēģinājis pamainīt draivera settingus - performance, roaming agressiveness.....Varbūt sabakstot settingus ir uzlabojums.

 

Un ja par pci vai usb, es laikam stacionārajam ņemtu pci un parasti šiem jau ir iespēja noskrūvēt - nu un tad vajadzības gadījumā var novietot antenu pie loga vai pie aizkaru štangas vai bēniņos vai arī piemest ko jaudīgāku klāt.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Nu ja tev ir PCMCIA tad derēs aptuveni kas tāds vai vēl labāk karte ar pieskrūvējamu antenu.

Dzincha Runa jau par portatīvo!!

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Bondos,

Vai esi mēģinājis pamainīt draivera settingus - performance, roaming agressiveness.....Varbūt sabakstot settingus ir uzlabojums.

 

Un ja par pci vai usb, es laikam stacionārajam ņemtu pci un parasti šiem jau ir iespēja noskrūvēt - nu un tad vajadzības gadījumā var novietot antenu pie loga vai pie aizkaru štangas vai bēniņos vai arī piemest ko jaudīgāku klāt.

Nēesmu mēģinājis settingus mainīt,kas tur būtu maināms?Man nav stacionārais,man vajag portatīvajam.

 

Nu ja tev ir PCMCIA tad derēs aptuveni kas tāds vai vēl labāk karte ar pieskrūvējamu antenu.

Dzincha Runa jau par portatīvo!!

Aptuveni skaidrs,tad man jāmeklē vai nu wifi PCMCIA karte,vai Exspress card par cik man ir pāreja.Kas būtu jāskata šīm kartēm parametros varbūt kas svarīgs?Lai būtu izeja konektoram uz ārejo antenu,tas nu skaidrs.
Link to comment
Share on other sites

dzincha uzbrauciens nevietā, xnet, jo bezmaksas piegāde un uzticams/pārbaudīts i-veikals un Tu tur piedāvā savā linkā USB Wi-Fi bez antenām, tā kā mans variants ''da best'' :)

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja draudzējies ar Ebay, tad šāds tev būtu labs.

Link to comment
Share on other sites

Draudzējos,bet kāpēc domā,kad šhis ņems signālu labāk par iebūvēto,ja tam patt nav ne mazākās antenas un nav minēts arī,vai ir kāda izeja arējai antenai.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Linksys! Aprakstā pa antenas ligzdu nebiju iedziļinājies (ja nebūtu tad es tam verķim kādu SMA konektoru piemeistarotu). Ja jaizvēlas starp USB un PCMCIA tad pēdejais būtu labāks!

Link to comment
Share on other sites

Nu esmu strupceļā,jo biju domājis ar USB ņemt tāpēc,kad PCMCIA slots vairāk nāk vecajiem dzelžiem un iegādājoties nākotnē ko jaunāku no dzelžiem tiem patt reti nāk Express card slots,nerunājot par PCMCIA...

Link to comment
Share on other sites

savā linkā USB Wi-Fi bez antenām, tā kā mans variants ''da best'' :)

Pašķiram lapu Nr.2 un tur ir ar antenām.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Normāliem dzelžiem vismaz Express card slots nāk. Lai gan tā cena tur tam adapterim... kad jaunu Lapsi pirksi, būs citi laiki, citi tvaiki!

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Būs uzkonstruēts mūžīgais dzinējs, būs SOPA un ACTA :hunter: :hunter: :hunter: Ja nopietni, tad pērc to ko tev šobrīd ērtāk lietot. PCMCIA/Express card ieteicu no savas pieredzes. Man piemēram TV karti uz laptopa ērtāk lietot caur Express card slotu (lai gan ir abi varianti, gan puļķis, Express karte). WiFi puļķis jau ir analogs izmēros!

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Bondos, a kāds rūters tev ir? Tavs rūters. vai kaimiņa? Varbūt rūterim vienkārši vajag uzskrūvēt kvlitatīvāku antenu un laptops nebūs jāaiztiek?

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs...neesmu izdomājis pagaidām,ērtāk būtu tas,kas uzķertu signālu daudz labāk par iebuvēto wirelesu.Laikamm jau sanāk,nepamēģināsi,neuzzināsi...

 

Bondos, a kāds rūters tev ir? Tavs rūters. vai kaimiņa? Varbūt rūterim vienkārši vajag uzskrūvēt kvlitatīvāku antenu un laptops nebūs jāaiztiek?

Bez maksas un patt ne kaimiņa,bet gan publisko tīklu...
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Pag, paņem repeater! Pricipā lielāko daļu rūteru kam var uzlikt DD-WRT var nokonfigurēt kā Repeater. Būs miers mājās!

Link to comment
Share on other sites

Izklausās pēc kaut kā laba,tik ja vien es zinātu,kas ir Repeater un kā var uzlikt DD-WRT???

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Iekš DD-WRT vari palasīties, tur arī visas instrukcijas, kas, kā un rūteru datu bāze (info vai uz konkrētais dzelzis atbalsta DD-WRT). DD-WRT ir alternatīva firmware routeriem, kas paver lielākas iespējas, par tām, ko piedāvā ražotājs ar savu orģinālo firmwari. Linksys gan bija speciāls devaiss tīkla retranslācijai, bet padārgs!

Link to comment
Share on other sites

Rūteri repeater modē liksi savā teritorijā. Rūteris no publiskā tīkla (ja nepieciešams ar virziendarbības antenu publiskā tīkla iekārtas virzienā) paņems signālu, apstrādās un raidīs Tavam laptopam. Rezultātā nelielā teritorijā (dzīvoklī) labāks signāls. Protams, rūteris kā visi rūteri no elektrības tīkla ēdīs 10-15W (nepilnas 100 kWh (10 LVL) gadā).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu,tad ir vajadzīgs rūteris,kuram no DD-WRT ir jāiešūn firmware un vēlams tāds rūteris,kuru atbalsta DD-WRT.Kas tālāk šajā procesā???

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Taalaak, kad buusi uzlicis DD-WRT uz sava dzelzha, nokonfigureejis to repeater rezjiimaa, peec DD-WRT.COM atrodamaas instrukcijas, taalaak jau tikai panjem kaadu teejas kruuzi vai aleenu un seerfo vesels. Vinju web lapaa ir pieejami apraksti un instrulcijas arii krievu valodaa.

Link to comment
Share on other sites

Mēģināsim tad jau šo kosmisko pasākumu...kādu labāk iesaki rūteri iepirkt???

Link to comment
Share on other sites

Taalaak, kad buusi uzlicis DD-WRT uz sava dzelzha, nokonfigureejis to repeater rezjiimaa, peec DD-WRT.COM atrodamaas instrukcijas, taalaak jau tikai panjem kaadu teejas kruuzi vai aleenu un seerfo vesels. Vinju web lapaa ir pieejami apraksti un instrulcijas arii krievu valodaa.

Repeater? Reaaaaly?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...