Jump to content

TV vecmammai


kuzix
 Share

Recommended Posts

Redzēt jau redzēs, bet cik stipri acis tiks sasprindzinātas - tas jau ir cits jautājums (ja tev patīk un apmierina - ļoti labi [man principā ir vienalga]).

Dažas lietiņas par philips: To plaši neafišē, bet philips šī gada modeļos nav iekļāvis HD tunerus - tā ka ja ar skatu nepārredzamā nākotnē, tad fiļa nav tas labākais variants. Bez tam viņu izmantotajiem uztvērējiem ir pašvaka jutība - redzēti citi teļļuki ar daudz jutīgākiem uztvērējiem, bet tas tā. Tad vēl tāds nieks, ka vēljoprojām izvēloties valsti LATVIJA, nav pieejams EPG - var spaidīt pogu cik gribi - nekas nenotiek (jāliek būs Lietuva - ok ok pašu pašu pēdējo 18. nov firmwāri neesmu provējis - varbūt par godu 92. gadadienai viņi to ir izlabojuši, kaut iekš release notes par to nav nekas teikts). Nu meņucis ar tāds dīvains un palēni respondē (bet to palūdz veikalā paspaidīties - varbūt ka tev iepatiksies). Kas vēl? A nekas.

Tu minēji kaut ko par 500Ls?

Ja tā, tad kā jau esmu muldējis iepriekš - vari iečekot:

a) sharp 40LE705

b) sony 40EX600

 

No manas puses viss.

Link to comment
Share on other sites

Redzēt jau redzēs, bet cik stipri acis tiks sasprindzinātas - tas jau ir cits jautājums (ja tev patīk un apmierina - ļoti labi [man principā ir vienalga]).

Dažas lietiņas par philips: To plaši neafišē, bet philips šī gada modeļos nav iekļāvis HD tunerus - tā ka ja ar skatu nepārredzamā nākotnē, tad fiļa nav tas labākais variants. Bez tam viņu izmantotajiem uztvērējiem ir pašvaka jutība - redzēti citi teļļuki ar daudz jutīgākiem uztvērējiem, bet tas tā. Tad vēl tāds nieks, ka vēljoprojām izvēloties valsti LATVIJA, nav pieejams EPG - var spaidīt pogu cik gribi - nekas nenotiek (jāliek būs Lietuva - ok ok pašu pašu pēdējo 18. nov firmwāri neesmu provējis - varbūt par godu 92. gadadienai viņi to ir izlabojuši, kaut iekš release notes par to nav nekas teikts). Nu meņucis ar tāds dīvains un palēni respondē (bet to palūdz veikalā paspaidīties - varbūt ka tev iepatiksies). Kas vēl? A nekas.

Tu minēji kaut ko par 500Ls?

Ja tā, tad kā jau esmu muldējis iepriekš - vari iečekot:

a) sharp 40LE705

b) sony 40EX600

 

No manas puses viss.

 

 

Pirmo reizi dzirdu tādu firmu Sharp, vai viņi ir kvalitatīvi? Un tu par tiem piedāvātajiem vadies pēc apraksta vai esi redzējis dzīvē? ko saki par šo http://www.web-shop.lv/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=57070&category_id=0&Itemid=1〈=en tad cik sapratu šim nav tā HD tunera (nezinu kas tas ir) Vienkārši es nesaprotu nekā daudz, gribu nopirkt televizoru ap +-500ls kas ir LED, vecmammai tv ir nopirkts, vienkārši negribēju taisīt citu tēmu :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

sharp ir japānas firma, kas pastāv ļoti sen, un ražo kvalitatīvu tehniku vairāk gan Japānas iekšējam tirgum. Vēl joprojām labi kalpo 15 gadus vecais sharp mūzikas centrs.

Link to comment
Share on other sites

Sharp ir milzīgs japāņu elektronikas lielražotājs. Piegādā LCD paneļus un diožu moduļus tam pašam philips. Tajā pašā philips 5605 ir sharp matricas un LED moduļi. 37" versijā gan laikam ir cita ražotāja panelis. Un jā - esmu ar minētajiem modeļiem izspēlējies, jo kā jau arī tev, man pašam bija jāizdara izvēle (kā arī vēl radinieki prasija, ko ņemt), tāpēc esmu tam gājis cauri. Personīgi man (ja neskaita izskatu) sharps patika vislabāk. Philips pie manis ir nonācis tikai dēļ ambilight. Ja citi piedāvātu ambilight, tad es tam philips pat virsū neskatītos.

Link to comment
Share on other sites

Sharp ir milzīgs japāņu elektronikas lielražotājs. Piegādā LCD paneļus un diožu moduļus tam pašam philips. Tajā pašā philips 5605 ir sharp matricas un LED moduļi. 37" versijā gan laikam ir cita ražotāja panelis. Un jā - esmu ar minētajiem modeļiem izspēlējies, jo kā jau arī tev, man pašam bija jāizdara izvēle (kā arī vēl radinieki prasija, ko ņemt), tāpēc esmu tam gājis cauri. Personīgi man (ja neskaita izskatu) sharps patika vislabāk. Philips pie manis ir nonācis tikai dēļ ambilight. Ja citi piedāvātu ambilight, tad es tam philips pat virsū neskatītos.

 

man personīgi mājās jau ir philips 32pfl7603d ,kurš pirkts pirms 2 gadi un arī ar ambilight. Ja godīgi, tad to ambilight reti izmantoju.. Tātad paļaušos laikam uz jūsu ieteikumu un iegādāšos shark! :)

Link to comment
Share on other sites

Nevajag paļauties - vajag pašam pārbaudīt! PTA viņus var redzēt dzīvajā - palūgt pulti, paspaidīt menu, paskatīties kontrastu, paskatīties analogo signālu utt.

Link to comment
Share on other sites

Nevajag paļauties - vajag pašam pārbaudīt! PTA viņus var redzēt dzīvajā - palūgt pulti, paspaidīt menu, paskatīties kontrastu, paskatīties analogo signālu utt.

 

tālu no Rīgas esmu, apmērām 250 km

Link to comment
Share on other sites

vecaisteevs

man personīgi mājās jau ir philips 32pfl7603d ,kurš pirkts pirms 2 gadi un arī ar ambilight. Ja godīgi, tad to ambilight reti izmantoju.. Tātad paļaušos laikam uz jūsu ieteikumu un iegādāšos shark! :)

 

kam ta tev vispār vajag tv ja pašam mājās stāv krietni labāks nekā tu taisies tagad pirkt , un vecmammai arī jau esi nopircis , vēl saka ka latvija nabadzīga valsts :D

 

 

ā nē kļūdijos nemaz tik labāks nav

Labots - vecaisteevs
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Neesmu vēl sastapis nevienu vecā kaluma cilvēku, kam kabeļtelevīzija uz LCD patiktu :) Es pat netērētu laiku un nevestu uz bodi, lai paši novērtē, kā te ieteica, bet uzreizi orientētos uz plazmu.

Link to comment
Share on other sites

Es kaut kā arī noliecos par labu plazmai.

Piekrītu Jankam. Tāpat arī neesmu redzējis nevienu vecā kaluma cilvēku, kas baigi skatītos HD materiālu, lai vajadzētu obligāti LCD.

Link to comment
Share on other sites

HD kontents arī mēdz būt dažāds - ne jau tikai kinofilmas...

Un? Tas par to vecāko paaudzi jeb LCD vs Plazma. Patiesībā es nezinu nevienu citu HD (1080) avotu izņemot BD, ripus un PC + foto, video . No gaisa jau mēs labākā gadījumā tikai 720 varam redzēt, jeb es ko esmu palaidis garām.

Labots - Mongoose
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

... kas baigi skatītos HD materiālu, lai vajadzētu obligāti LCD.

 

Atvaino, bet tās nu ir pilnīgas muļķības. LCD der tikai kā datora monitors.

Ja grib skatīties filmas (nav svarīgi SD vai HD), plazma rādīs labāk.

Link to comment
Share on other sites

vecaisteevs

Atvaino, bet tās nu ir pilnīgas muļķības. LCD der tikai kā datora monitors.

Ja grib skatīties filmas (nav svarīgi SD vai HD), plazma rādīs labāk.

 

nezinu pēc kā jūs tur skataties , es vakar noskatījos i am legend , full hd uz lcd un nezinu kā var būt vēl labāka bilde iespējama , bilde bija vienkārši perfekta , neviena graudiņa vai punktiņa uz ekrāna , asums , fps , krāsas , viss vienkārši perfekti

 

tikai žēl ka tā hd materiāla nav nemaz tik daudz , protams ir pilni torrenti ar viņiem , bet atrast tieši tam materiālam ko gribu , hd versiju ir grūti , ja arī ir tad tik nežēlīgi saspiests , kad kautkas starp 720p un parasto dvd ripu vien sanāk

Labots - vecaisteevs
Link to comment
Share on other sites

Nē nu labs materiāls protams rullē . Nekādi gruži noteikti nebūs - par dinamisko diapazonu te strīdēties nesāksim. Tad kad paņemsi HD(var arī DVD) filmu kur viss notiek krēslā, naktī - tad iespējams sapratīsi par ko iet runa, Šeit LED, HD materiālam noteikti ir konkurents, bet ne LCD.Un nevajag sākt stāstīt pretējo, esmu gadu notupējis forumos šos strīdus lasot un pusgadu reāli iepētot LCD , LED(par pirmajiem LED nerunāsim) un Plazmu kā sugas. pasēžot pie top modeļiem ar dažādu materiālu nevis garām ejot vitrīnai vai lasot atsauksmes inetā. Tā kā mani par pretējoo pārliecināt būs grūti - vismaz ar ši gada modeļiem, jo ticu vairāk tam ko es redzu nevis tam kas ir rakstīts.

Sākumā visā tajā bija grūti iebraukt (studējot tikai inetu) pateicoties Hrjum un reālii sākot to visu skatīt sapratu ka situācija nemaz nav tik slikta kā skeptiski par visu "plakano" izsakās Didzis. Ir tomēr "plakanie" kuri rāda mūsu SD vizuāli ne sliktāk par CRT un protams visu pārējo, lai arī cik tas dažiem būtu skumji , tā ir plazma , protams ne visas - ir kaudze ar viņām (un tāda pati kaudze ar LCD) kur bilde ir šausmīga + redzmas sliktās iezīmes kuras LCD fani uzsver kā galvenos argumentus strīdos Plazma vs LCD

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

Šis pavadiens jau ir par budžeta klases TV iegādi, ja tiek skatīta tikai analogā kabeļtelevīzija vai SD kontents, tad plazma būs labs risinājums, piesaukt top sēriju labās īpašības gan jēga maza, LCD dārgajā galā ar nemaz tik slikti nerāda...

Runājot par HD - viena lieta uz lētā gala plazmas ar 1024x768 izšķirtspēju skatīties 720 ripus, bet pavisam kas cits ir BD dokumentālā filma ar dabas skatiem vai HD TV spota kanāls, tā kā te viss varētu būt atkarīgs kādam video kontentam televizors tiks izmantots.

Link to comment
Share on other sites

lcd matricās iekšējai gaismai lieto vai nu CCFL lampas, vai LED (arī sauksim par lampām), bet abos gadījumos lcd ir lcd, nevis led. līdzīgi, mašīna ir mašīna, neatkarīgi no tā, vai tai ieliktas xenona vai haolgēna gaismas.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Neviens nesaka ka plazma jāperk 1024x768 var pirkt Full HD un skatīt HD 1:1 (tiem kuriem attālums līdz TV un redzes izšķirtspēja to atļauj) Protams šeit sākās paša TV izmēri lielāki un ne visur tie ir pieņemami, bet arī tieši šeit budžets topa plazma , LCD ir atšķirīgs. Cik sapratu pavediens jau sākās tieši ar to ka grib TV virs 42 - mans piedāvājums pija 50PK550 - kura jau ir viena no top FullHD plazmām nevis budžeta risinājums par ~500Ls. (vesmammai būtu OK arī PK250, jo viņai nevajag USB playeri un iespējams pietiek ar vienu HDMI , kas ir vienīgās atšķirības, + arī fullHD un tuvu jau atļautajam budžetam) Nezinu tadam izmēram, un to kā tas rāda jebkuru materiālu LCD alternatīvu pat palielinot budžetu par 30%, un PC lietošana uz to cik saprotu atkrīt.

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...