Jump to content

Canon 10D cena ?


Wheeler
 Share

Recommended Posts

Viens radinieks vēlas atbrīvoties no mazlietotas ( ~ 16k noskrējiens ) kameras CANON 10D. Aķis tur kā jauns. ~ 500 - 600 kadri. Atmiņas karte 2GB. Vizuāli kā jauns.

Līdzi var iedot somiņu.

 

Kāda varētu būt šāda bodija cena ? Modelis vecs, tādēļ jautāju, neorientējos.

Link to comment
Share on other sites

Domāju vairāk par 100 - 140 Ls es nedotu par viņu. Lietota, veca, bet nebūt slikta. 6 mpix pilnīgi pietiek.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, pats sāku domāt par iegādi ..

 

Kā viņam īsti ir ar to foto kvalitāti piemēram salīdzinot ar 350D, 450D, 500D ?

 

Kā pēctam ar remontu, dārgs ? Detaļas vēl pieejamas ?

Link to comment
Share on other sites

To tev kanonisti pastāstīs :)(tolx u.c.) es esmu citā ticībā :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

osscar,es jau kādu laiku esmu ar nikon un ticības maiņa tuvākajā laikā nav gaidāma :spiteful:

a par 10D runājot... nu,daudz nedabūsi.Crop kamera,kurai der tikai pilnkadra objektīvi,nav šausmīgi interesanta manta.

Teorētiski gan var uzlikt,bet tad ar vīli bija jāpastrādā.

Baterijas un grips arī der tikai no D30/D60,tb antikvariāta.

Tā ka manuprāt,kā pirmo kameru diez vai jēga ņemt,tad labāk to pašu 20D vai 350D.

Matrica arī tā pati kas D60/300D... pikseļu maz,asums ok,bet lietojama tikai pie zemiem iso.

Vārdu sakot,neņem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, paldies TOLX.

Un ko domā par 500D body ?

 

bet tā cena tāda varētu but ap tiem ~ 130 Ls 10D ?

Link to comment
Share on other sites

vai nu 450D vai 550D.

pirmais - ja tikai bildēsi,otrais ja taisies filmēt.

500D ir ne šis,ne tas.. nav būtiski labāks par 450D,bet video krietni atpaliek no 550D.

 

130ls par to kameru būs ok.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, paldies par info !

Skatos, ka 550 bodijs maksā 100 latus vairāk kā 500tais. Vai tā atšķirība ir to vērta ? Ja filmēšana galīgi neinteresē.

Link to comment
Share on other sites

ja nefilmēsi,tad ņem 450D un miers,pietiks ar to.Paliks vairāk naudas stikliem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs , paldies par info.

Jāsāk tagad kāda lietota 450D medības ..

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Canonista viedoklis.

 

450D labs, jau 3. gadu lietoju, kopš tie parādījās pārdošanā, jo parādījās Live-View fīča. Protams, nav pilna kadra matrica un citas profesionālās izvirtības, nav arī smagsvara kamera, kurā var ieķerties kā D izmēra pupos :) Arī kā nākamo potenciālo kameru skatos 550D, jo aķi, zibenis, atmiņa pilnībā vienādi, līdz ar to sanāk tikai kameras apgreids.

 

Pēc palietošanas vairs nekādīgi neņemtu vecas kameras (400D, 350D un arī to minēto 10D). Ne gluži tamdēļ, ka pikseļu nav daudz, bet ērtums un ekstras nav nekādas, ekrāns mikraskopisks un nobildēto īsti ievērtēt varēsi tikai ielaižot kompī. Vecām Canon kamerām praktiski ir tikai ne gluži lētās un mūsdienās maz izmantojamās CF kartes. Nav arī live-view, kas noder precīzai fokusēšanai. Live-view nejaukt ar ziepjtrauku funkcionalitāti, jo autofokuss tajā laikā ir bloķēts.

 

P.S. Ja kāds par labu cenu piedāvās 550D, tad nopārdošu savu 450D. Bez kameras sēdēt negribas :)

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Mežaveci,nu kāda jēga tev no 450D uz 550D kāpt?

es saprotu,uz kādu x0D jā,bet uz to pašu klasi...

p.s. 10D anyway būs ērtāk vadāms par jebkuru xx0D kameru,dēļ tā ka mazāk vajadzēs pa menu ložņāt.

a CF kartes izmanto pietiekami liela čupa spoguļkameru,lai par to neuztrauktos.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

tolx, svaigāks modelis, jo esošais jau sāk nolietoties fiziski, nedaudz vairāk MPix un filmēšana eksperimentālām izvirtībām.

 

x0D ekstras es nekad līdz galam neizmantošu. Tik vien kā pilnā matrica un vairāk kadru sekundē var bliezt.

Par CF kartēm nepārliecināji. Nu nav ne manā, ne bābieša datorā CF karšu lasītāja :) A ārējo lasītāju marazmus vari palasīties manos topikos.

Link to comment
Share on other sites

pilnais kadrs ir tikai 5D un 1Ds :mrgeen:

x0D ir vienkārši normāls korpuss (izņemot jauno 60D) un normāla vadība (visas vajadzīgās pogas uz korpusa + otrs rullis).

Nu jā,un uzlabota mērīšana un sakarīgāks AF.

nē,nu ja gribi 18mpix uz crop,var jau izvirst,es personīgi tam jēgu neredzu...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

tolx, var jau par to visu strīdēties ilgi un dikti, bet 450D funkcionalitāte + x0D ekstras maksā vismaz 1/3 vairāk. Apskatīšanas vērts ir taisni 60D, jo tam ir SD kartes, video, live-view, bonusā grozāms ekrāns. Korpuss kā korpuss, ne īpaši savādāks. Tikai cena nav salda.

Link to comment
Share on other sites

cena kritīsies,tak tikko iznācis modelis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...