Jump to content

Kuru video karti?


nicoas123
 Share

Kuru Tu ņemtu?  

35 members have voted

  1. 1. Kuru video karti Tu ņemtu?

    • nVidia GeForce GTX 470
      13
    • AMD Radeon HD 6870
      22


Recommended Posts

Kādi ieteikumi? Kādas atsauksmes? Nekādīgi nevaru izlemt. Itkā GTX 470 pēc parametriem labāka, bet, rādītāju ziņā neatpaliek no 6870. 470 itkā arī strādā pie augstākām temperatūrām.... Kuru?

Link to comment
Share on other sites

dadzis123

es ilgi meklēju, domāju par nākotni utt. un beigās šodien nopirku gigabyte gtx 460 1 gb, no rūpnīcas jau mazliet oc. ja gribas, var mājās oc turpināt, kaut kur nedaudz zem hd 6870 apstāsies, tur 5 - 8 fps starpība, bet cenā oi oi. savu karti nopirku 124.00 lvl. ja arī kādu brīdi sajutīšos apdalīts, pēc kāda 1/2gada, kad man būs 3 d monis, tad piepirkšu vel vienu tādu pašu pa 124.00, salikšu uz sli un izgriezīšu pogas pat gtx 480, nerunājot par 6870 vispār.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

nicoas123

taču

es ilgi meklēju, domāju par nākotni utt. un beigās šodien nopirku gigabyte gtx 460 1 gb, no rūpnīcas jau mazliet oc. ja gribas, var mājās oc turpināt, kaut kur nedaudz zem hd 6870 apstāsies, tur 5 - 8 fps starpība, bet cenā oi oi. savu karti nopirku 124.00 lvl. ja arī kādu brīdi sajutīšos apdalīts, pēc kāda 1/2gada, kad man būs 3 d monis, tad piepirkšu vel vienu tādu pašu pa 124.00, salikšu uz sli un izgriezīšu pogas pat gtx 480, nerunājot par 6870 vispār.

 

GTX 460 arī labs, taču es izvēlos tieši starp šīm. Bet nemuldi, ka 460 SLI ir labāks par 6870 CF. Katrā ziņā man nebūs 2 kartes. Vajag izvēli tieši starp šīm. Vēl kādi ieteikumi?

Labots - nicoas123
Link to comment
Share on other sites

Itkā GTX 470 pēc parametriem labāka, bet, rādītāju ziņā neatpaliek no 6870.

Ko? :wtf:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Ko? :wtf:

Nu, apskaidrošu Tev, kā jau tupenim - "Pēc lineāla man ir īsāks krāns kā Tev, bet reāli Tev ir īsāks kā man". Kapiš? :crazy_pilot:

Labots - Alkoholokausts
Link to comment
Share on other sites

Performance +/- ir vienāda(biežāk AMD karte gan ir ātrāka), bet cena hd6870 ir zemāka, tātad matemātiku izdari pats.

Link to comment
Share on other sites

Ja ņemam par vienīgo mērauklu ātrdarbību, tad GTX470 būs neliels pārsvars.

Tomēr nevar nepieminēt to, ka tā patērēs divtik daudz elektrības un būs ievērojami karstāka. Uz kartes skaļumu tas gan īpašu iespaidu neatstāj, bet uz kartes ilgdzīvotību gan.

No pieredzes varu teikt, ka manā krāsnī jau ir pabijuši iepriekšējie Nvidias flagmaņi - G70 (7800gtx), G80(8800GTS). Ar GTX280 man gan darīšanas nav bijis, bet statistika stāsta, ka ~ 10% no kartēm priekšlaicīgi atdod galus. GTX470/GTX480 manā uztverē ir vēl pārāk jaunas kartes, lai varētu spriest par to ilgdzīvotību, bet zinot tās iespaidīgos patērētās elektrības rādītājus, nedomāju ka šī karte būs savādāka.

 

Tā kā HD6870 un GTX470 pēc veiktspējas ir līdzīgas, tad droši vien es ņemtu pirmo. Vienīgi iespējams, ka ir jēga kādu nedēļu - pusotru pagaidīt kamēr cena nokrītās.. Tomēr pirms nedēļas vēl @ lv cena bija vienkārši kosmoss >200ls, tagad arī ir krietni virs cenām ārzemju veikalos.

Link to comment
Share on other sites

nicoas123

Ko? :wtf:

 

Parametri - īsiem vārdiem sakot, biti, takts frekvence, etc.

Rādītāji - statistika, kā karte strādā (diagrammas)

Atvainojos, ja izteicos neskaidri. :(

 

(Gigabyte) GTX 470 ir jau iespējams dabūt ~160 Ls(pat 470 ir 5 Ls lētāka), tāpat arī (Club 3D,ASUS) HD 6870. Tāpēc radās jautājums.

 

Eight, ja jau tu tā saki par dzīves ilgumu, laikam jau tomēr jāskatās uz Radeonu. Video kartes es noteikti nemainu kā zeķes. Itkā citur ieteica GTX 470, bet neko par dzīvotspēju neteica.

 

P.S Rakstam droši, ja ir ko teikt. :)

Labots - nicoas123
Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Abas kartes ir bijušas uz rokas. Nvidia gadījumā OC potenciāls bija lielāks. Or maybe man vienkārši nebija vēlmes mocīt to nabaga radeonu :/

 

+1 par nVidia

 

-1 par nVidia jo pēdējā laikā bieži nāk atpakaļ 460 līdz ar to ar mazu šaubu skatos uz 470 :/

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

Tauta citās vietās nav slinkojusi un jau nopietni pastrādājusi pie testēšanas. Ja Tevi vēl nomoka izvēles problēma, tad palasi šeit - http://www.overclockers.ru/lab/39272/Obzor_videokarty_AMD_Radeon_HD_6870.html Protams ja māki lasīt ))))

Link to comment
Share on other sites

HD6870 un GTX470 ārzemēs piķo praktiski vienādi.

 

Lv GTX470 nedaudz zem 150Ls, bet HD6870 ap 160Ls. Tavā vietā pirktu GTX470 dēļ minimālās cenas starpības, jaudas un PhysX fīčas.

Link to comment
Share on other sites

greenhorns

es arī tagad zondēju netu kā negudrs un nevaru izvēlēties GPU. esmu nonācis pie secinājuma HD 6870 patiešām rullē TIKAI guru3D.com testos. pārējajos saitos lielajos testos GTX 470 uzrāda stabili labākus rezultātus sniegumā jebkurā spēlē un citos benchmarkos - tāpēc tas man nedaudz nolaida tvaiku par HD 6870. GTX 470 no dabas ir neiznācis - karst un trokšņo ka maz neliekas - tāpēc jāņem ar labu custom cooleri (cenai 30-40 ls klāt). HD 6870 vēl ir tāds padārgs (jo nespēj vēl pieražot tik cik pieprasa - dēl jaunuma efekta) un par to naudu sanāk labākie OverClokotie un custom coolotie GTX460 - kas protams daudzos testos pārspēj HD 6870 ne tikai preformancē, bet arī klusumā un vēsumā.

ja tuvākās nedēļas nebūs jaunumi par GTX 560 iznākšanas datumu (ko šur tur baumo - bet personīgi neticu, jo GTX 460 vēl ir zirgā) tad es personīgi ņemšu Palit GTX 460 sonic platinum vai gigabyte GTX460 SOC, jo ap 160ls abas (HD 6870 cena) un dēļ OC testos pārspēj standarta HD 6870 (citu pagaidām nav un ja būs +30-40ls) un dēļ labiem cooleriem klusas un vēsas- tātad potenciāls OC vēl ne tuvu nav izsmelts. Kā jau te minēja ir arī OC un normāli coolotie GTX 460 arī pa 130ls un arī preformance ir standarta HD 6870 - tikai manis nosauktie 2 exemplāri testos ir labākie un klusākie GTX 460 ko Latvijā var dabūt. labi GTX 470 maxā ap 200ls - itkā maku nespiestu, bet istabu liekais karstums istabu sildītu un energo patēriņā arī tas atspoguļotos. RIP GTX 470. lieta tāda - GTX 460 (un gtx470 ja nav aizspriedumi pret lieku sildītāju istabā un ir lieki 50ls) izvēle ir ļoti liela ar fabrikas OC un daudzi exemplāri ir sevi parādījuši labi un izcili vairākos dažādos testos, kamēr HD 6870 nevar vēl apgādāt pasauli ar standarta exemplāriem.

Link to comment
Share on other sites

nicoas123

Es pasūtīju (vēl nav apstiprināts) HD 6870. Kāpēc? Zināju, ka minimāli GTX 470 ir labāks, bet nebāz man batonus ausīs, ka GTX 460 citos testos ir labāks par 6870. Patreiz arī Radeons ir atzīts kā TOP 1. Vēl, Radeons dod 3 gadu garantiju. nVidiām, cik arī lasīju citur, ir tiešām lielāks risks nobeigties priekšlaicīgi. Es arī nēesmu tas, kurš kompi upgreido bieži.

Pēc 3 gadiem nosprāga arī Radeons (2900 GT) un visas spēles uz augstāko vēl līdz šai baltai dienai gāja bez piepūlēm. Jā, pagaidām varbūt cenas ziņā GTX 460 ir izdevīgāks, bet orģināls OC tiešām ir tikai pārmaksāšana.

 

EDIT: Ja salīdzini specifikācijas, tad Radeons pieklibo drusku, taču tas spēj vairāk no sevis izspiest nekā nVidia.

P.S GTX 470 maksā arī 160 Ls.

Labots - nicoas123
Link to comment
Share on other sites

GTX470 iespējams nopirkt par 145Ls, bet HD6870 155Ls. Lielākajā daļā spēļu GTX470 būs ātrāka + PhysiX.

Link to comment
Share on other sites

nicoas123

Nāk no LT ASUS Radeon HD 6870. 1dien vai 2dien būs mājās. Kāpēc Asus? Jo Asus un Gigabyte dod 3 gadu garantiju. (Pat Latvijā dod :o)

Link to comment
Share on other sites

Pirms brīvdienām nopirku Asus Geforce GTX 470. Iepriekš biju lasījis, ka esot baigi skaļā un nāvīgi sildot istabu, bet reāli dzīvē tā ir samērā klusa un temperatūra uzkāpj līdz 75C.

Link to comment
Share on other sites

Latvija jau parasti,izplatitaji dod 1 gadu,kautvai razotajs dod 3 gadus garantiju!!!!

Gala rezultata pec palidzibas jadodas pie razotaja:)tapec es censos visu iegadaties no neta!!!

 

PS.Negrib veikali ar klijentiem krameties:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...