Jump to content

Skaņas karte uz Logitech Z-5500


Timo Lii
 Share

Recommended Posts

Hey! Lieta tāda, ka taisos iegādāties Logitech Z-5500, laba anta, taču vienkārši ar labu mantu nepietiek- emu skaņas stagnāts un nespēju bet lieliskas kvalitātes, tāpēc nezinu ko lai dara ar skaņas kati, kādu lai iegādājas. Pašlaik stāv parastā 5.1 Soundblaster, kas nu tiešān nederēs šajā gadījumā, kaut gan pašā Logitech Z-5500 ir jau iebūvēts dekoderis ar DS un EAX. Nu un varbūt ieteikumi no Jūsu puses.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

:crazy_pilot:

 

Lieliskā kvalitāte...

 

Vecīt, tu domā kā omīte. Šis komplektiņš nebūt nav kaut kāds kvalitātes ekvivalents. Un skaņas karte te nebojās skanējumu.

Link to comment
Share on other sites

:pooh_honey: Protams, ka ir iespējams pieslēgt mega skaņas kartes un slēgt klāt skaņ ieārtas, kas ekvivaletnas ar mašīnas cenu, taču nu tas mazlietiņ nebūtu pa kabatai.  :wacko2:

 

Tātad ar manu 5.1 parasto veco skaņas karti Audigy 2 šī Logitech Z-5500 iekārta skanēs lieliski?  :jester:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nē! Neskanēs lieliski. Tikai vēlos sacīt, ka t.s. pudeles kakls nebūs skaņukarte, bet pašas tumbas.

 

Bet lai tevi mierinātu varu teikt, ka ar esošo karti skanēs tāpat kā ar jaunnoskatīto.

Link to comment
Share on other sites

Es jau sāku putroties kā maza meitenīte!   :aggressive:

 

Tāta pērkot šīs tumbas nav nepieciešamība iegādāties atsevišķi kādu skaņas karti, kura aptuveni sver 60Ls?

 

 

 

Paldies par palīdzību!

 

 

Labots - Timo Lii
Link to comment
Share on other sites

Nez, nez - man ir z2300 un skaņas kartes maiņa no iebūvētās nesa savu labumu, tiesa plate ar pēdējais sūds bija. :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Pasham ir 5500 un klausos uz iebuuveetaas skanjkartes - leetaa gala gigabyte pamatplates. Ir vinjas speeciigaakaas 5,1 skandas prieksh datora, bet kvalitaatee jau nu vinjas nav tik izcilas. Ja gribi kvalitaati labaaku, klausies *.flac`us

Link to comment
Share on other sites

Pievienojos - nav jēga likt labāku karti - no šīs sistēmas nekādu labāku kvalitāti neiegūsi. Tā domāta spēlēm un filmām. Mūzikai pilnībā nepiemērota. tas nu ir fakts.

 

Vismaz jāpriecājas , ka nav D klase :D jo šis ir uzbūvēts uz 1,5Ls dārgo TDA 7294, kura ir laba mūzikai, bet ne šādā noformējumā - bez labām un sakarīgām augšām un vidiem...

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Nu nu, nav jau tik seeriigi. Taakaa man ir uzkaapis uz ausiim zilonis, tad augshas liekas sameeraa dzidras, un patikamas. Videejo protams ka ir pamaz, bet taakaa dodu priekshroku ekvalaizeram kur vidus ir lejaa, bet malas augshaa (sapraata robezhaas) tad shiis skandas prieksh manis ir ok, un plusos protams ir eerta pults, maza izmeera sateliitskandas, pasiivaa dzese :)

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

 Nedzirdēji ko speciālists uz zelta roku meistars teica? Mūzika neskanēs (būs klusums), tikai filmas un spēles. Jo akustikas nav būvētas pēc hifilītiķu paražām, atlasot no tumšā kalna kristāliem veidotos kondensatorus un barošanas ķēdes utt kas vien tik var pastiept "melomāna" vai arī cilvēka, kas sevi par tādu uzskata - krānu...

 

 

 

 

Skaņas karti droši vari nemainīt, tāpat ieguvums nebūs tik liels. Un labāk iegādājies nevis šīs akustias un +60Ls par skaņas karti, bet gan par visu naudu nopērc tās tumbeles datoram. Vismaz es tā darītu.

Labots - biivers
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es saprotu, ka mīnusu licēji neko labāku nav dzirdējuši....nopērk TDA mikreni ar lielu sabu, bez vidiem pa 2ooLs (kas ir kosmoss tādam hlamam) un domā ka tā ir laba, dinamiska skaņa. Tak pat visi i-neta apskati paska to .- šī sistāma nav priekš mūzikas. Ja spēlē spēles - tad derēs bukšķis.

 

jā - mūzika skanēs , bet bez vidiem :rofl:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Atziishos!! Viens miinuss no manis! esu klausijies 20k veertu maajas sisteemu. Atshkjiriiba ir liela, bet nevajag jaukties citaa cenu grupaa...

Link to comment
Share on other sites

autors jau runā par kvalitāti - no šitā kvalitāti nevar dabūt - karti nav jēgas mainīt. šī ir domāta kaimiņu nervu bendēšanai un spēlēm + filmām.

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

izliecies acīmredzot...

 

jā, būs tur kāda bedre vidējā galā, jo nav tur nekas lineārs, bet nevajag jau te muldēt un tautu musināt... tāpat lielākā daļa visu sabojā ar youtubes klipiem, kaut kādiem softwariskiem eq un/vai enhanceriem un tad jau tāpat nekas prātīgs beigās nesanāk...

 

 

Link to comment
Share on other sites

jā un vēl ir kruta salikt visus tos pīkstuļus uz galda vienā čupā, tad ir laba AFR.

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

1289234894.jpeg

 

Ir redzētas arī bēdīgākas, jo šamām izskatās kādi +/-3db, bet visā visumā, lai autors kaut vai sev biksēs bāž to komplektu. Jautājums bija par skaņas karti, vai ir jēgas to mainīt vai nē. Jau pirmajos ierakstos tika konstatēts, ka īpaša jēga no tā nebūs. Ko vēl spriedelēt...

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

nu nez, visos review raksta -5db. augšas beidzas pie 15K un apkšas sākas no 40.....Plus kamieļa kupris, un saba bubināšana. Labi viņas der spēlēm un filmām, bet ne par 200Ls. Ja jau autors tāda siepircis - lai izbauda mūziku.

 

3.png

 

un nesaprotu ko cepies par zelta vadiem ? es nevienā topikā par tiem nerunāju. Es cenšos lietas pamatot gan no teorētiskā , gan praktiskā viedokļa, bet tu tik , kā kas tā par hi-end maģiju runā, visos topikos, tāpēc ka nav ko pretī likt. Un jebkurš kurš kaut ko jēdz, no manis ieliktās afr pateiks - ka priekš vairuma mūzikas stilu šī sistēma ir krāms par 200ls.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

ak jā un tavā AFR arī ir -5dB.

 

 

man ta kas. lai vēl kāds pērk krāmu pa 200Ls.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Larijssene

Negribas sākt jaunu tēmu, tāpēc pamodinu šito mironi, jo kāreiz uz Z-5500 skatos!

Nu ok, visi saka ka sliktas mūzikai, bet tad iesakat kas būs labāks par apmēram tādu cenu. :)

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

tad interesē, kāda tieši tev mūzkika mīļākā

kādā formātā tā tev ir

kāda skaņas karte patreiz ir

varbūt jau ir patreiz kādas skandas

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Mūzika kādu klausos ir Roks, Drum N Bass, bet tiek jau klausīts arī vis kaut kas cits.

Skaņaskarte: ASUS Xonar D2X

Formāti: Ir daudz CD un DVD oriģinālie kuros ir tā mūzika, ir milzīga .flac mape, bet tikpaš labi arī ir ļoti daudz .mp3 un arī Youtube tiek daudz muzika klausīta :D

Šobrīd ir Z-2300 no Logitecha, kuras tad arī gribu pret kautko nomainīt.

Link to comment
Share on other sites

Ja nevajag daudzkanālu sistēmu, tad ņemt z2300 vietā z5500 neredzu jēgu

Ja taisa stereositēmu tīri mūzikai, tur prasītos grīdinieces pei taviem stiliem, ar kādu 10" basu vismaz. Bet tas pa 200Ls var arī nesanākt, pat ņemot lietotas lietas.

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Nu ok, tie 200ls jau nav griesti. Bet man nepatīk kaut ko lasīt atsevišķi pa detaļām, gribas visu komplektu. Varbūt resīverīti kādu ar skandām un subi?

Link to comment
Share on other sites

Subi faktiski vajag daudzkanālu sistēmai (5.1. un tml.), kur tieši ir ierakstīts celiņš šim subja kanālam.

Stereo sistēmai subis ir tāds kā trešā kāja. Ja pamatskanadas ir ar vājām basu spējām, tad var izlīdzēties ar subi, bet tas nav īsti korekts risinājums.

Resīveri ar subi un tml. var ņemt, ja vajag daudzkanālu skaņu.

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Nu tad ko tad? Man vajag konkrētus modeļus zināt. :) Un es negribu, tā teikt, čakarēties vislaik lienot aizmugurē un pārspraužot ausis utt. Tagad man Z-2300 tajā vadības centrā smuki iespraužu kad ausis gribu izmantot un kad nē tad izrauju ārā. Un negribas lai tālākais aiz skaņas kartes ir kā bottleneck.

Link to comment
Share on other sites

Pastiprinātājiem (resīveriem), mēdz būt tā, ka ausis iespraužot, tās strādā visu laiku, arī skandas var paralēli strādāt, un vajadzības gadījumā tās speciāli jāatslēdz. Te ir risks, ka neizraujot ausis, un iegreižot kārtīgi uz skandām, ausis var arī nokurties.

 

Bet pirms ko mainīt, mēģini pamatot, kas tev pietrūkst, neapmierina tiem z2300?

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Nu itkā jau labas tās Z-2300 ir, bet domāju ka ar manu skaņas karti var daudz vairāk izspiest ārā kā tās skandas spēj pavilkt (nerunāju skaļuma ziņā, jo pat ar skaļumu uz pusi uzgrieztu pietiek), un plus man liekas ka viņas tomēr mazliet arī ierobežo manas Senhaiser RS 180 ausis, parcik es viņas spraužu tajā Logitech galda kontroles pultī.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja neesi basa vergs, var skatīties uz kādiem labākajiem microlab vai sven 60 Ls robežās. Man piem. 2.1 tracina :D tāpat porti ar pieregulēto max pacēlumu uz midbasu. pats savām tumbām basa caurumu esmu aizbāzis ar komplektā esošo zaglušku :D

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

No sākuma redzēju to 60ls un nodomāju kas gan tur labs pa tādu naudu var būt :D Bet tu domā tieši tikai Sven skandas plus kādu ampu vēl klāt ja?

Un bass, jau gan tomēr patīk, jo kā nekā Drum N Bass klausos! :)

 

P.S. Ne vienu, ne otru nevaru atrast amazon.fr

Nav kādas LV vai RU kompānijas? :D

Link to comment
Share on other sites

nē sven un microlab ir aktīvās tumbas,, jā iespējams viņas nemaz nepiedāvā Europā-austrumu brends. Vispār eiropā dator tumabs nav diezko populāras - tās tik jotūbei izmanto, tur cilvēki var atļauties normālas stereo sistēmas...

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Nu vispār tagad sāku pārdomāt visu stratēģiju un pētu kas man amazonē pieejams un laikam ka pirkšu kādu lēto JVC resīveri un skandas, bet vot tik kādas?! :D Man diezgan svarīgs arī izskats. :) Un katrā ziņā gribu kautko labāku skaņas ziņā par savām Z-2300 lai ir vispār jēga mainīt.

Link to comment
Share on other sites

IMHO ja tu klausies drum n basu tad basu vajag un shaubos vai tev pa 200ls resivers + skandas kas praatiiigs sanaaks.... par roku ir cita lieta, ja drum n bass taas z-2300 ir kaa radiitas tad nu rokam, es pat nez... laikam jau kaadas 2.0 ar labu basu buutu labaakas rokam.....

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Nu ir jau man idejas, tagad uzcītīgi pētu amazoni, bet jautājums: par cik tas būtu tikai PC domāts resīvers es tak varu 5.1 resīverim arī pie aizmugures skandām kā ieejas signālu likt to pašu stereo signālu ko priekšām ne? Un vai kāds vispār tā dara ka no PC video signālu uz monitoru laiž caur resīveru? :D

 

Šobrīd liekas ka jāņem šāds komplekts:

Resīvers x 1

Subis x1

Skandas x 4

 

Saprotu ka skandām jau esot labs bass, bet nu atsevišķi subis jau nenāks par ļaunu drošvien.

Labots - Larijssene
Link to comment
Share on other sites

Tam skandiņām ir 11cm basinieks. No tāda nevar būt zemais bass, kas tev ir vajadzīgs.

 

Es tavā vietā ņemtu kaut ko šādu

2x http://www.amazon.de/Magnat-Monitor-Supreme-Standlautsprecher-Bassreflex/dp/B001GNC0NA/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=computers&qid=1296715185&sr=8-1

http://www.amazon.de/Denon-Hifi-Receiver-Aluminium-Frontblende-schwarz/dp/B000I4FHA6/ref=sr_1_6?s=ce-de&ie=UTF8&qid=1296715558&sr=1-6

 

bet tev jau izvēlēties

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...