Jump to content

HTC S740 Rose pārinstalēšana


Kitai
 Share

Recommended Posts

Vasali! :)

Džeki, griežos pēc padoma, jo diemžēl ir nepieciešams pāršūt HTC S740, tāpēc šajā sakarā vairāki jautājumi?

1) http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=104673 tur ir vairākas instalācijas, kuru labāk, kurai būs mazāk lagu - nevaru saprast.

2) vai pāršujot var sanākt fail, ka PDA vairs nedarbojas visos tīklos?

3) kāds nezin, šim aparātam ir sakarīgs latviešu MUI, kurš nelagotu, bet tas tā - ar angļu val. saprotos labi?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

2) Fail var sanāk tāds, ka tev viņš var vispār nestrādāt. Ja uz tehniku esi uz Jūs, labāk to nedarīt.

3) Windows mobile vēl nav neviens izstrādājis līdz galam MUI. Tā kā par latviešu valodu neceri tuvākā laikā.

Link to comment
Share on other sites

Uz Jūs esmu, bet pāršuvis līdzīgus aparātus un parastas firmwares esmu. Jautājums vairāk tiem, kas konkrēti saskārušies ar šo devaisu.

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Labāk pastāsti, kāds ir iemesls pāršūšanai?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

WM 6.1 ir lielākais tormazs, ko esmu redzējis. Tā kā no sūda konfekti neizspiedīsi par pēc apdeitiem :) A 6.5 tavs aparāts nepavilks.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Ir WM6.0 un 6.1

 

6.0 ir liela bremze, taču 6.1 ir manāmi žiperīgāks.

Ir arī tāda lapa kā xda developers, un tur var atrast visādu informāciju par viedtālruņiem,arī tavējo, kā arī custom firmwares.

Link to comment
Share on other sites

WM 6.1 ir lielākais tormazs, ko esmu redzējis. Tā kā no sūda konfekti neizspiedīsi par pēc apdeitiem :) A 6.5 tavs aparāts nepavilks.

 

 

 

un kā vēl pavilks 6.5 :D patiesībā 6.5 ir tas pats 6.1 tikai bez lagiem un bik citādāks interfeiss un praktiski visi HTC aparāti, jā pat 4 gadus veci, var bez problēmām pavilkt 6.5

Link to comment
Share on other sites

6.0 ir liela bremze, taču 6.1 ir manāmi žiperīgāks.

Nu nesaki gan tā, mans HTC Touch Cruise domā pilnīgi pretēji - ja ar 6.0 ātrdarbības problēmas netiek novērotas (ja vien fonā negriežas mp3 playeris), tad ar 6.1 pat parakstīt lāgā nevar.

Link to comment
Share on other sites

Flashoju konkrēto devaisu, bet liec kādu prošivku gribi, sākoties setupam uzmetas kaut kāds connection error.

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...