Jump to content

Jauns dators... vai jauns win7?


dadzis123
 Share

Recommended Posts

Svaicināti! Pārmaiņas pēc varu pateikt, ka sēžu uz orginālā Win7 32 bit. Doma ir apgriedot datoru, respektīvi nomainīt mātes plati un pāriet uz 64 bitu sistēmu. Ir win 7 upgrade versija ar 2 diskiem 32 un 64. Jautājums sekojošs - vai mana jaunā mātesplate un jaunā os atļaus validēties pie Windowsa, vai uzskatīs mani par pirātu?

Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Man neļāva. Varbūt pēc kāda pusgada atkal ļauj, nezinu. Bet ir tūlis... Ja tu upgreido datoru un W7 neļauj validēties, varbūt vērts piezvanīt MS suportam Latvijā un izskadrot situāciju. Mana situācija savādāka. Es no šim abiem ripuļiem visai ģimenei esmu W7 salicis. Piedod Bil, bet tas par to, ka Eiropā nepalaidi "ģimens paku"

Labots - ggg97
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja Windows viss ir legāls, tad tiešām nevajadzētu kautrēties un uzdot šo jautājumu vietējam Microsoft supportam. No savas pieredzes, esmu zvanījis un viss ir sīki un smalki izstāstīts.

Link to comment
Share on other sites

"Windows Loader" nez kāpēc viņš saucas. Uz pastu varētu viņu Tev nomest, bet tad man laikam jāzin tavs privātais E-pasts. Vispār jau googlē pirms pusgada bija pirmajās saitēs atrodams.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Piedod Bil, bet tas par to, ka Eiropā nepalaidi "ģimens paku"

Jā par šo te Bilam derēja iespert.

140$ par 3 datoriem ir labs piedāvājums.

Ofisu tādu var dabūt, Win - ne.

Sazin kāpēc.

Pat Tilde jau sākusi savu Biroju piedāvāt mājas versijā pa 16Ls savā lapā...

Link to comment
Share on other sites

Ja tev OEM versija - nekas legāls tur nesanāks, tikai ja MB tiek mainīta servisā un ir papīrs, ka mainīta bojājuma dēļ.

Ja nav OEM - protams, zvans M$ Latvija un saki, ka mainīji dzelžus, viss būs OK. Vienkārši datubāzē esošais seriālis jau piesaistīts konkrētam dzelzim un tāpēc neņem pretī, bet telefoniski viss notiek.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...