Jump to content

GPS mānās


lipka
 Share

Recommended Posts

Ir tāda lieta,ka braucot pa zināmu pilsētu,GPS ved pa nepareiziem,ne tiem īsākajiem ceļiem,lai tiktu līdz mērķim.Ja es klausu un vados pēc GPS,tad man nākas bez vajadzības apbraukt veselu kvartālu,lai nonāktu gandrīz tajā pašā vietā.Ceļi nav mazi,ir asfaltēti,bez šķēršļiem un aizliegumiem.Zināmā pilsētā es priekšāteicēju neņemu vērā,bet nav garantijas,ka svešā vietā viņš mani nevada aiz deguna.Ko darīt,lai tas tā nenotiktu?Ierīce ir "DigiLine" un iekšā ir Igo.

Link to comment
Share on other sites

binladens

Pirmoreiz navigācija ir??, viņam iestādi kādu maršruta tipu lai rāda ĪSĀKO vai ĀTRĀKo, ir razņica, īsākais būs gandrīz pa gruntofku, a ātrākais būs cik var pa taisno un pa lieliem ceļiem.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Īsāko toč nekad neliec, ja nu vienīgi kājām ejot, esmu tādos neceļos ievests, ka bail.

 

Bet arī ātrākais bieži ir dikti neveiksmīgs, piemēram no Kantora ielas uz lidostu braukt. Nu kāda velna pēc ātrākais ir pa Ulmaņgatvi, ja turpat taisni pa Kantora braucot, caur Tēriņiem līdz lidostai ir pāris min?

Man viens onkulītis ieteica Garmin, tiem esot dikti prātīga LV karte. Neesmu saņēmies uzlikt :/

Link to comment
Share on other sites

Aatraakais celjsh vediis pa galvenajiem celjiem, kaa arii aatraak, kur var braukt. Iisaaka marshruta izveelee, vinjsh tevi izvazaas caur visiem pagalmiem, jo tur ir tuvaaka distance.

Vismaz UK ir noveerots ka vinjam patiik izvizinaat caur pilseetu centriem.

NAv veel neviens apvienojis aatraako un iisaako celju optimaalajaa.

Link to comment
Share on other sites

Jāatzīstas,ka manam GPS nav tādu opciju,ka varu izvēlēties vai ātrāk,vai īsāk.Ja tas Garmin ir labāks priekš Latvijas,vai to var uzlikt esošajam Igo?

Link to comment
Share on other sites

es uz HTC Hero izmantoju iGo My Way, tik tur bija TeleAtlas kartes iekšā ja nemaldos, un tās tika nomainītas (tīri dizains nepatika) pret NavTeq pēdējām kartēm no Becker auto navigācijas :) šā vai tā pilnībā uzticēties GPS nevar ;)

ups, domāju tur runā par navigāciju mobīlajos, jo agrāk garmin arī biju lietojis :)

 

labi, tas lietas būtību nemaina, tev kartēm ir kāds paplašinājums beigās ? fbl ? vari mēģināt netā atrast ar ko viņas aizvietot ;) iespējams ka nav sen atjauninātas ;) vari mēģināt apdeitot firmware savai ierīcei ja tas iespējams :)

 

JuutpaudisMaigcilveeks cik es papētīju navteq kartē, nevar caur tēriņiem izbraukt jo vienā vietā pie lidostas ceļš apraujas ja tu domāji šo maršrutu :)

post-57337-0-23286900-1289152238_thumb.jpg

Labots - Gurtais
Link to comment
Share on other sites

Jāatzīstas,ka manam GPS nav tādu opciju,ka varu izvēlēties vai ātrāk,vai īsāk.Ja tas Garmin ir labāks priekš Latvijas,vai to var uzlikt esošajam Igo?

1. Visām iGO versijām ir iespēja izvēlēties īsāko, ātrāko, ekonomiskāko maršrutu.

2. iGO Regio maps kartes ir visdetalizētākās Latvijai.

3. Esošajam iGO nekādu Garmin virsū neuzliksi.

Link to comment
Share on other sites

Papētiju sīkāk savu navigāciju un visas opcijas,kā rādās,eksistē.FM radio tikai nedarbojas,pieslēdzu austiņas uzliku zināmu,stiprāku frekvenci,bet klusums,gan ar ķeksi,gan bez. :meeting: Vai kāds to izmanto un ja jā,tad kas ir vajadzīgs,lai to palaistu?

 

Un vēl par versijām-man iekšā ir:iGO8 8.3.2.80621 no 03.10.2009.,kartes:Latvija 2009.09 (regio 091106). Vai šitas viss jau nav novecojis?

Un vēl ja varētu kādu instrukciju,vai linku par softu maiņu-ielādēšanu. Jau iepriekš pateicos. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

FM Radio, navigatoros parasti ir FM modulators, un tas ir paredzēts, lai raidītu tā skaņu uz automašīnas radio.

Arī vecām IGO 8 versijām varēja uzlikt, kādu maršruta viedu izvēlēties. Skaties iekš „maršruta plānošana”.

Ja navigatora ir ar Windows CE, tad tam var uzlikt arī Garmin Windows versiju, bet tā versija un Latvijas karte, ko var atrast internetā, man likās kaut kāda nesaprotama.

Informāciju (krievu valodā)par navigatoriem, programmām, kartēm var atrast iekš www.4pna.com

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...